Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 26 of 26

Thread: селеспиид проблем

  1. #16
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov
    течност има да те удави,но пък датчика ми свети на таблото.а тая простотия стана изведнъж н ее имало поблеми преди и то стана на приморско и от там с пътна помооооооощ -500 лева.а колкото до цената -платих я 13500 за 00 година. екстри има бол .според теб как е като цена много ли е ? и по километраж е на 60к тъмен металик сив ,втора такава не съм виждал
    Да не би да е от автокъщата на околовръстното(Суходол).С жълта кожа.?????????????Големите дупки на джантите .............

  2. #17

    Default

    точно за нея става въпрос .Защо питаш ?

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  3. #18
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov
    точно за нея става въпрос .Защо питаш ?
    щот и аз я гледах да я купувам,но се уплаших от факта че е автоматик.Още повече,че около тези километри дават дефекти-затова я продават.Иначе колата е КУКЛА.Дано да не ти създава сериозни главоболия.

  4. #19

    Default

    направиха ми селеспиида в алекс ауто.Оказа се ,че се е счупила главата на селеспиида.смениха ми и маслото на селеспиида.Всичко общо с работата ми излезе 194 лева.Засега съм доволен(като се има предвид,че от днес я разхождам пак милата,но когато съм на задна ми пищи леко едно като че съм си забравил фаровете на отворена врата. Иначе Славчо,колата е наистина кукла,а с тия джанти е направо убииствена :)

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  5. #20
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    сферата ли са ти сменили , щот за друга глава на се сещам. На задна си бипка, нормално е - сигнализация. Честито , дано да не се повтаря проблема

  6. #21
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov
    направиха ми селеспиида в алекс ауто.Оказа се ,че се е счупила главата на селеспиида.смениха ми и маслото на селеспиида.Всичко общо с работата ми излезе 194 лева.Засега съм доволен(като се има предвид,че от днес я разхождам пак милата,но когато съм на задна ми пищи леко едно като че съм си забравил фаровете на отворена врата. Иначе Славчо,колата е наистина кукла,а с тия джанти е направо убииствена :)
    Браво.Както каза и по рано няма такава 2-ра.Тя просто стои 1 класа над другите.Безпроблемно шофиране и да знаеш-ВСЯКО ЗЛО ЗА ДОБРО.

  7. #22

    Default

    хех много ти благодаря Славчо.Но пък 164 ката ми вози много по меко .Сега ще си ги туткам и двете .И двете много си ме кефят.

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  8. #23
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    44
    Posts
    1,113

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov
    направиха ми селеспиида в алекс ауто.Оказа се ,че се е счупила главата на селеспиида.смениха ми и маслото на селеспиида.Всичко общо с работата ми излезе 194 лева.Засега съм доволен(като се има предвид,че от днес я разхождам пак милата,но когато съм на задна ми пищи леко едно като че съм си забравил фаровете на отворена врата. Иначе Славчо,колата е наистина кукла,а с тия джанти е направо убииствена :)
    Браво колега че си оправил колата и дано да нямаш такива главоболия вече .....и сега така и така ше се заключи темата най-вероятно дай малко снимки да я видим тази красавица.....
    98` Alfa Romeo 145 1.4i 16V Twin Spark 103 mad italian horses...

  9. #24

    Default

    честно казано не знам как да кача снимки тук.Ако някой ми каже как ,веднага ще кача 4-5 снимчици

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

  10. #25
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by Stefan Caromov
    честно казано не знам как да кача снимки тук.Ако някой ми каже как ,веднага ще кача 4-5 снимчици
    1-во трябв да качиш снимките някъде в интернет и след тва да копираш адреса на снимката и да го поставиш(адреса) в полето дет се пише съобщение.Ако си регистриран някъде в някоя страница качи ги там или ми ги изпрати на е-майла и аз ще ги пусна: sl_markov@abv.bg

  11. #26

    Default

    колега,пращам ти на пощата 3 снимки,да ги качиш ,че на мен не ми се отдава много

    http://www.4shared.com/photo/ekE2mx6J/untitled.html?
    Alfa Romeo 159 EX

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •