Results 1 to 5 of 5

Thread: смяна на рефлектор

  1. #1
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default смяна на рефлектор

    Може ли да се смени само рефлектора или трябва да се смени целия фар.Някой има ли идеи за цени и .....т.н.иИ къде може да се направи процедурата

  2. #2
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    Би трябвало да може, Петко на неговата ги беше отварял и пръскал с черен спрей, незнам докъде точно е стигал в разглобяването де , знам че после се залепва със силикон и тъкмо ако се е потил спира . Ако ти трябва рефлектор от десен фар имам един който ми се пречка в мазето оригинален си е , рефлектора му е перфектен

  3. #3
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by EvgeniiM
    Би трябвало да може, Петко на неговата ги беше отварял и пръскал с черен спрей, незнам докъде точно е стигал в разглобяването де , знам че после се залепва със силикон и тъкмо ако се е потил спира . Ако ти трябва рефлектор от десен фар имам един който ми се пречка в мазето оригинален си е , рефлектора му е перфектен
    е че трябва ми -поне 1-ния да ми свети кат хората.На дълги става ден, но на къси ще се блъсна в някоя лампа и няма да я видя .Как може да стана "далаверата"

  4. #4
    Старши алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    711

    Default

    0888205105- Евгений, звънни ми да се разберем кога да минеш да си го вземеш и си го разглабяй и експериментирай колкот искаш

  5. #5
    Запален алфист rady156's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Spain, Almeria; Bulgaria, Sofia
    Posts
    359

    Default

    Темата е супер стара, но не искам да пускам нова! Въпроса ми е дали може да се смени рефлектора само на Алфа 145/146
    147 jtd 115k.c "02 Distinctive

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •