Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 32 of 32

Thread: Проблем с парното?

  1. #31
    Старши алфист
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    София
    Posts
    505

    Default

    Въпросът ми беше риторичен. Щото някои изказаха мнение, че има разлика.
    Alfa Romeo 156 SELESPEED 09.99-EX, Alfa Romeo 166 06.01 & BMW E39 525tds Touring

  2. #32
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by Venko36 View Post
    Климатроникът определя къде да духа и колко да духа. Освен това има и други неща, които управлява - подгряване на въздуха при студен двигател, размразяване на стъклата и огледалата, следи замърсеността на въздуха и автоматично включва вътрешна циркулация, ....
    А при автоматичния климатик ти му задаваш къде да духа (е едното) и т.н.
    Но и при двете ти сам трябва да включиш АС-то
    Quote Originally Posted by Venko36 View Post
    Алфа Ромео го наричат Automatic Climate Control System. Разликата м/у еднозоновите и двузоновите съм я написал по-горе или накратко в автоматичен режим двузоновите управляват всичко, докато стария модел следи само температурата в купето
    Значи викаш, че ако на мен ми е топло, на жената до мен и е хладничко, пък на децата отзад им е още по-топло (щот са вихри бакуган битка) и твоя киматик така някакси без да му задавам никаква команда (освен да го включа) ще разбере на кой каква температура му са иска и ще му задоволи желанието???!!!!!!!

    Единственната разлика е, че е ралична температура на 2-зони, но това се наглася.......а не се разбира от самосебеси...... Щот на веъщане аз вече съм пийнал доволно, потя се адски мнооо и жената кара колата............
    А това, че единия се управлява с копченца а другия с врътки, май няма голяма разлика.........

    Май Novachev ти го обясни по-добре...........

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •