Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 31

Thread: Моля за съвет колеги

  1. #16

    Default

    Ами имам познат със 156, мотора е 1,8-автоматик на газ.Поддръжката беше на ниво,но след година и половина каране на газ мотора се скапа.

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    33

    Default

    Колега това за газта вече ме плаши защото видях какви са цените за поправка и никак не ми се ще да стигам до там.

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Алфист11 View Post
    Ами имам познат със 156, мотора е 1,8-автоматик на газ.Поддръжката беше на ниво,но след година и половина каране на газ мотора се скапа.
    Брей некъв нов модел ще е тая 156ца
    Fiat Punto 1.4GT 1996
    Hyundai Tucson 2.0 2007
    Renault Clio 1.5 2019

  4. #19

    Default

    Ами и аз се учудих,когато разбрах,че е автоматик.

  5. #20

    Default

    гледаи номера на мотора че аз имах проблем
    беше сменен в италия и не изкаха да го регистрират

  6. #21
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    А защо не си вземеш някоя от форума, ще видиш историята й, състоянието!

    Gulfstream G650 with Italian design...

  7. #22
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    33

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    А защо не си вземеш някоя от форума, ще видиш историята й, състоянието!
    не съм видял някой от колегите да си продава красавицата

  8. #23
    хАмерикански лос rusiq86's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Nantucket Island, US...
    Posts
    2,760

    Default

    В раздел продава има достатачно обяви, има някои добри екземпляра!
    Някои от обявите:
    - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...&highlight=166 цена 6к лв с коментар
    - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...&highlight=166 6.5 к лв
    - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...&highlight=166 УНИКАЛНО дизелче 6.5к лв
    - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...&highlight=166 4.5k лв дизлече обаче
    - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...&highlight=166 5.5 к лв
    - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...&highlight=166 6к лв 3.0 в6
    - http://clubalfaromeo.com/forum/showt...&highlight=166 5к лв

    Има обяви, има и някои др дизелчета, които си струват да се видят. Тези обяви за 5 мин ги нахвърлих!
    и не се скъпи, щото евтиното излиза скъпо!! Ако искаш кола, тя не е без пари!
    Last edited by rusiq86; 26-12-2010 at 20:22.

    Gulfstream G650 with Italian design...

  9. #24
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    33

    Default

    ще погледна пак благодаря

  10. #25
    Алфист, не алфаджия andro88's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Sofia, Brussels
    Age
    35
    Posts
    615

    Default

    Quote Originally Posted by rusiq86 View Post
    А защо не си вземеш някоя от форума, ще видиш историята й, състоянието!
    С две ръце съм "ЗА'. Мойта е форумна, знам какво и се е случило още преди да се продава-сиреч няма начим за манипулациая-човека сам си е казал проблемите.
    Пример-мойта беше подпряна отзад-аз видях и снимки от удара и знам кога и как е ремонтирана и пр други неща.
    Идеш ли при джамбазин-ще ти вика " Сичко е супер братчето ми, много върви-малко гори" и и тн.
    Преди да скочиш на друга-виж форумните.Ако не можеш- беш на диагностика
    Skoda Superb II 2.0TDI Laurin&Klement EX-Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99 Edizione Sportiva EX-Volvo S80 2.5D Summum

    EX-Alfa Romeo 33 1.3 Boxer

  11. #26

    Default

    Quote:
    Originally Posted by Алфист11
    Ами имам познат със 156, мотора е 1,8-автоматик на газ.Поддръжката беше на ниво,но след година и половина каране на газ мотора се скапа.

    Брей некъв нов модел ще е тая 156ца


    Някоя на над 500 000 км сигурно.Имам много близък приятел който до преди 2 месеца караша 147 тс 2.0 155 к.с. бензин с газов инжекцион.Колата беше на около 300 000 км. ако не и повече, като беше купена така нововнос.Т.е. не се знае още колко има над тези км.Така, че не колата е проблеми ами подръжката както каза някой по горе.Ако сменяш масло, не я прегряваш не виждам проблеми и TS да те изкара 500 000 дори и на газ.Стига тези 500 000 да са реални а не умножени х2.
    Бивша:156 2.4 JTD-140 Distinctive
    Настояща: Opel Vectra Caravan 1.9 CDTI- 150 h.p.живички мъркат.

  12. #27
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    Quote Originally Posted by syfer View Post
    Quote:
    Originally Posted by Алфист11
    Ами имам познат със 156, мотора е 1,8-автоматик на газ.Поддръжката беше на ниво,но след година и половина каране на газ мотора се скапа.

    Брей некъв нов модел ще е тая 156ца


    Някоя на над 500 000 км сигурно.Имам много близък приятел който до преди 2 месеца караша 147 тс 2.0 155 к.с. бензин с газов инжекцион.Колата беше на около 300 000 км. ако не и повече, като беше купена така нововнос.Т.е. не се знае още колко има над тези км.Така, че не колата е проблеми ами подръжката както каза някой по горе.Ако сменяш масло, не я прегряваш не виждам проблеми и TS да те изкара 500 000 дори и на газ.Стига тези 500 000 да са реални а не умножени х2.
    Прав си колега, ама е точно това трудно можеш да го обясниш на човек с предразсъдъци и без опит с газ. Таксита изкарват по милион (включително и италиански коли естествено), ама некой като е казал газта разваля... и ходи спори. Всеки си има рамене на главата, да мисли
    166, 2.4 JTD'00

  13. #28

    Default

    Quote Originally Posted by Chimev View Post
    Всеки си има рамене на главата, да мисли
    С рамене на главата едва ли ще измисли нещо свястно
    Ама хайде да не почваме пак темата "газ - за или против".А за опита и предразсъдъците -няма да коментирам. Но и последната алфа-такси на газ,която съм видял по нашия край, беше 33 и то преди 8-9 години.Нека наистина всеки ползва това,дето му е на раменете

  14. #29
    Старши алфист
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София/Благоевград
    Age
    42
    Posts
    704

    Default

    Quote Originally Posted by endeavour View Post
    С рамене на главата едва ли ще измисли нещо свястно
    Ама хайде да не почваме пак темата "газ - за или против".А за опита и предразсъдъците -няма да коментирам. Но и последната алфа-такси на газ,която съм видял по нашия край, беше 33 и то преди 8-9 години.Нека наистина всеки ползва това,дето му е на раменете
    не че нещо, ама видях преди време една 147-ца от италия с газов инжекцион, която беше на толкова много километри, че най-здравото нещо по нея беше двигателя
    166, 2.4 JTD'00

  15. #30

    Default

    А тоя газов инжекцион кога ли е сложен. Надали от завода директно си е излязла така?!
    Alfa Romeo 145 JTD & Audi A4 B6 1.8T quattro

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •