Results 1 to 15 of 15

Thread: Проблем с клапа за свеж въздух на 156

  1. #1
    започва да се пристрастява promiss's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    75

    Default Проблем с клапа за свеж въздух на 156

    целта на форума е споделяне на опит между хора обединени от една марка. Не ми трябва информацията повече. ОСРАХТЕ СЕ ! с критиките . ТЕМАТА ДА БЪДЕ ЗАКРИТА !
    Last edited by promiss; 17-12-2010 at 13:34.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD

  2. #2
    Запален алфист GammaRay's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    50
    Posts
    446

    Default

    Толкова правописни грешки - отдавна не бях виждал!
    Alfa Romeo 159 1.9 16V SW

  3. #3
    Запален Алфист Irnik's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Варна
    Age
    46
    Posts
    28

    Default

    И аз
    Alfa Romeo 156 2.0TS

  4. #4

    Default

    Аз това го говоря от един месец!Положението е много сериозно и необратимо,особено в раздела за 156-ците!Явно ниската цена и хубавия външен вид подтикват напоследък всякаква паплач да се сдобива с абсолютни барутници за по 1800лв!И се почва с хваленето,питането за ремонти не по-скъпи от 2 лева,тунинговане на болта на газпедала и дигане на тягата,разсъждаването.....абе срамна работа!
    Бих посъветвал всички тези хора да разберат какво носят на предния капак,да почетат малко преди да започнат с изявите си,повече да слушат и четат и по-малко да пишат.И ако случайно не могат да възспрат желанието си за изява,да обърнат поне малко внимание на майчиния си език,за да не се излагат като кифльвци.
    155 2.0 TS '93 + GTV 2.0 TS '96 - евридейките
    1750 BERLINA '69 + SPIDER 2.0 S4 '91 - "ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ"
    GTV2.0 GRAND PRIX '81 + 90 1.8 SUPER '85 - for джуро
    ex:1750 BERLINA '67 + SPRINT 1.5 QV '86 + 155 1.8 '94 + 156 1.8 '00 - бившите

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by AnastasKOSTOV-REX View Post
    ...
    Ммда, а още по-якото е, че повечето такива тарикати след като осъзнаят горе-долу кое колко струва (и, че колкото и да се опитват пак няма как да се побългари всичко... въпреки, че явно има доста успешни интервенции от рода на заваряване на вариатори и т.н.) или пък са сменили маслото с М10Д и алфата е родила, почват да хранят марката наляво и надясно и знаещо да обясняват (понеже разбираш ли и те са се били прецакали да вземат такава гадна жабарска кочина ма поне са се осъзнали навреме) колко големи балъци са тия дето ги карат тия кошници и я продават на следващия топ тарикат на същата цена (че и с печалба) и целия филм се повтаря и т.н... И накрая италянаските коли са боклуци а собствениците им които се грижат за тях са балъци.
    Правописа няма да го коментирам, щеше да е смешно ако не беше тъжно.

    По темата: на всички гадни, мръсни калпави италянски, жабарски кошници смотани им се чупи моторчето дето отваря клапата за рециркулация на въздуха в купето. Ремонта става с ново моторче, цената на което най-вероятно ще те откаже от ремонта, а пък ако цената не те откаже имай предвид, че в общия случай се разглобява цялото табло и цялата интервенция направо не си струва труда.

  6. #6

    Default

    ,,въздох ,,



    Какъв правопис, какво чудо......?!

  7. #7
    започва да се пристрастява promiss's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    75

    Default

    ох извинете,
    Вие навярно сте учител по Български език и литература.Но ! Първо пиша на фонетика а не съм свикнал къде са всички букви.Второ на дали е толкова важно. Не пиша Молба за приемане в университет.
    И трето кой в днешно време говори чист български език без някъкви диалекни фрази,освен тези който са говорите ли по новините а и последно гледах колкото се може по-бързо да напиша темата защото трябваше да излизам
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD

  8. #8
    Матричар morfius's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Age
    48
    Posts
    3,327

    Default

    Ох аман от оправдания, уважавайте тия дето искате да ви четат писанията моля!

    На средата вече загубих връзката и се отказах да чета, щом ви изнася да отблъсквате ония от които чакате помощ или съвет, ваша си работа.
    Welcome to the real world

    Алфа Ромео 156 2.4 JTD (01г.); Алфа Ромео 146 1.9 TD (98г.); Лада 21051 - Бивша.

  9. #9
    любител Kiber's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Sofia/Varna
    Posts
    82

    Default

    Застудя времето и на едни им замръзнаха пръстите, други освирепяха като вълци. Какво сте се заяли с човека, единствено обърква "о" и "у". Имало е и изумително по-неграмотни постове, които са срещали далеч по-малко критика.

    И на моята кола бръмчи, механичен елемент е - износва се. И електронен да е - пак се износва. Тихомобилите съществуват само във филмчетата за "инч-хай: частен детектив" и съвременните електромобили. Не е повод за алармиране въпросното "жужене".

    И аз се ядосвам на хора, които не уважават писменността, но бързо ми минава. Учителката по български език на дъщеря ми в 3-ти клас измества ударенията на гласните в "черешово" и "разговорник" и учи цели поколения на неграмотност, но да вземем ги съдим ли? Хайде повече човечност и топлота покрай коледните празници, а?
    Last edited by Kiber; 16-12-2010 at 21:30. Reason: пропусната запетайка
    2002 Alfa Romeo 156 1.9 JTD Sportwagon
    .

  10. #10
    започва да се пристрастява promiss's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    75

    Default

    исках съвет за колата а не съвет как да пиша грамотно.. ако беше за това щях да се обърна към някой фиолог. та освен бг ще ви го кажа на двата др езика който говоря...

    sprechen nur über das Thema. Versuchen Sie nicht, mich Analphabeten.


    speak only on the topic. Do not try to make me illiterate.

    и БГ превод :
    говорете само и единствено по темата. Не се опитвайте да ме правите неграмотен..

    ако смятате да водим безмислени спорове не за това което трябва а за това че мн не съм обърнал внимание на правописа отначало нека модераторите да заключат тази тема !
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by promiss View Post
    исках съвет за колата а не съвет как да пиша грамотно.. ако беше за това щях да се обърна към някой фиолог. та освен бг ще ви го кажа на двата др езика който говоря...

    sprechen nur über das Thema. Versuchen Sie nicht, mich Analphabeten.


    speak only on the topic. Do not try to make me illiterate.

    и БГ превод :
    говорете само и единствено по темата. Не се опитвайте да ме правите неграмотен..

    ако смятате да водим безмислени спорове не за това което трябва а за това че мн не съм обърнал внимание на правописа отначало нека модераторите да заключат тази тема !
    Чок тарикат!
    Освен че показа че не владееш майчиния си,ами се потвърждаваши на други такива!
    Всички мои думи са излишни на фона на написаното от morfius
    А за колегата vodafon ще отговоря:Приятелю жарки,ако и ти имаше нашите подписи!
    Явно разбирачите са тези,които въртят бурмите на педалите до откат кат шантави и дигат по 100-200 коня!Па после нова тема-Скъсах жило,счупих TPS!
    Не всичко което "фарчи" се яде драги ми съфорумци!
    Ще завърша,както започнах.Чок тарикати!
    Last edited by AnastasKOSTOV-REX; 16-12-2010 at 22:54.
    155 2.0 TS '93 + GTV 2.0 TS '96 - евридейките
    1750 BERLINA '69 + SPIDER 2.0 S4 '91 - "ОТ НАЙ-ИСТИНСКИТЕ"
    GTV2.0 GRAND PRIX '81 + 90 1.8 SUPER '85 - for джуро
    ex:1750 BERLINA '67 + SPRINT 1.5 QV '86 + 155 1.8 '94 + 156 1.8 '00 - бившите

  12. #12
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    стрелча
    Age
    51
    Posts
    296

    Default

    Не се гаврете с колегата де.Относно проблема-ползвай търсачката.Мисля че има доста теми по този въпрос.Успех.

  13. #13
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Ами клапата на 156 е на доста гадно място и достъпа до нея без много разглобяване е почти невъзможно.
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  14. #14
    започва да се пристрастява promiss's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by AnastasKOSTOV-REX View Post
    Чок тарикат!
    Освен че показа че не владееш майчиния си,ами се потвърждаваши на други такива!
    Всички мои думи са излишни на фона на написаното от morfius
    А за колегата vodafon ще отговоря:Приятелю жарки,ако и ти имаше нашите подписи!
    Явно разбирачите са тези,които въртят бурмите на педалите до откат кат шантави и дигат по 100-200 коня!Па после нова тема-Скъсах жило,счупих TPS!
    Не всичко което "фарчи" се яде драги ми съфорумци!
    Ще завърша,както започнах.Чок тарикати!
    нещо ще се заяждаме ли ? по-добре повече не пиши тук !
    за да не прекрачваме прага на добрия тон.
    според мен заслужаваш наказание за това държание !
    AnastasKOSTOV-REX така от сега нататък щом като критикуваш ,критикувай ме на НЕМСКИ щом като си толкова запознат и с това ! аиде
    Last edited by promiss; 16-12-2010 at 23:38.
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD

  15. #15
    започва да се пристрастява promiss's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by vodafon View Post
    Ма тука нещо не можах да разбера това за подписа
    - ако имам един милион писаници отдолу съм като колонел ли бе.

    Ай Ай Ай как се изложих и не съм написал от какво разбирам-ше ми препоръчаш ли някакви неща да напиша ама по така
    добре де Аз като съм карал само италиянски коли до сега и като това ми е страст трябва да напиша в подписа 4-5 модела ли ?
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •