Results 1 to 15 of 24

Thread: не ни ли писна от абсурди?!?!?!

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    АЛФОХОЛИК kiko1213's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Сливен
    Age
    49
    Posts
    120

    Default не ни ли писна от абсурди?!?!?!

    Колеги до кога ще ги траем тези търговци на авточасти,нестига че цените им са абсурдни ами и качеството им е долно!Пиша това защото съм с уж нови ,качесвени кабели на свещите"магнет марели"на 20 000км,а колата прекъсва,ама така прекъсва, имам чувството понякога ,че ще скъса нещо по окачването!Отварям капака на свещите,а там дискотека!200лв ги платих,какво да купувам сега направо не знам?!?!?!Моля за съвет и благодаря!

  2. #2
    Старши алфист VLADius's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    Sofia
    Age
    49
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by kiko1213 View Post
    Колеги до кога ще ги траем тези търговци на авточасти,нестига че цените им са абсурдни ами и качеството им е долно!Пиша това защото съм с уж нови ,качесвени кабели на свещите"магнет марели"на 20 000км,а колата прекъсва,ама така прекъсва, имам чувството понякога ,че ще скъса нещо по окачването!Отварям капака на свещите,а там дискотека!200лв ги платих,какво да купувам сега направо не знам?!?!?!Моля за съвет и благодаря!
    Да тъпо е. Но дори и да са хуйригинални, най-вероятно са набор на колата ти и това, че са били в найлонче не ги прави по-добри от тези, с които си карал досега. Какво да правиш ли - аз на твое място отивам в нагъзина и ако до 16 минути не ми ги сменят - почвам. Да, да - с кабелите. Поне са доста.
    Alfa Romeo 164 Super 2.0TS

  3. #3
    АЛФОХОЛИК kiko1213's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Сливен
    Age
    49
    Posts
    120

    Default

    досега бях с бош,тя така си дойде в БГ,ама единия така беше заварял че се наложи смяна!

  4. #4
    ( ͡° ͜ʖ ͡°)ಠ_ಠ (͡๏̯͡๏)
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    127.0.0.1
    Posts
    2,632

    Default

    Какво не ви харесват частите ?
    Хубави , оригинални - просто по време на байряма и китайската нова година не го внасят
    Всичко оригинално което сме сменили се сменя после всяка година .
    Някои хора трябва да имат не акт за раждане, а писмено извинение от производителя на контрацептиви.乁໒( ͒ ⌂ ͒ )७ㄏ

  5. #5
    АЛФОХОЛИК kiko1213's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Сливен
    Age
    49
    Posts
    120

    Default

    не само че не ни харесват,ами ни псна да ни праввят на балъци,сещате ли се и с какви надценки бачкат...измамниците!!!

  6. #6
    Обикновен Алфа потребител didod's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    София, много рядко Ст. Загора
    Age
    47
    Posts
    2,854

    Default

    Аз затова не смея да сменя бош-а, дето е сега. Може и да са оригиналните. Иначе аз лично бих пробвал с беру.
    Alfa Romeo 164 SUPER T. Spark /Base '95/ - gone for parts;
    Lancia Kappa JTD '98 -

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •