Results 1 to 3 of 3

Thread: Газ в Гърция

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Благоевград
    Posts
    46

    Default Газ в Гърция

    Здравейте. Надявам се да няма вече такава тема. Предлагам в тази тема, всеки да пише къде може да се намери газостанция в Гърция, тъй като такива там са кът (особено в северната част)
    Аз лично съм зареждал на две:

    1. Малко след излизането от Лидия към Драма, в дясно има зелена бензиностанция на която има газ. Не обърнах внимание на името. Ето това са приблизителните координати с точност до 1км. - 41.031974,24.274979 . Можете да ги видите в http://maps.google.bg
    2. На 10км след излизането от Катерини, по посока Солун, има Shell в дясно. На отиване към Катерини от Солун, също на около 10-11км преди Катерини, има такава бензиностанция Shell.

    От опит вече знам че е добре да знаеш, има ли къде да заредиш, за да можеш да си подготвен, така че мисля че темата ще бъде полезна.
    155 1.8ТС 8в 129к.с. '93год.


  2. #2

    Default

    Малко преди влизането в Солун в дясно се слиза от магистралата. Има табелка на самата магистрала. Обаче там имам чувството че ме удариха в количеството.
    Lexus IS200

  3. #3
    Старши алфист marian's Avatar
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Sofia-Ελλάδα
    Age
    57
    Posts
    939

    Default

    Солун
    -JET GAS летище Македония. Контакт: Вас. Йоргиадис: тел: 2310-663422

    -PETROGAS Срещу Хотел Хайат в предградието Терми (пътя за Халкидики)Заф. Соургиа тел: 2310-464889

    LEON GAS Края на улица Янитсон (близо до гарата) Τέρμα οδ. Γιαννιτσών ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Андонис Теодору. тел: 2310-523131

    BP GAS Посейдонас (зад паркинга на ОАСТ (градския транспорт на Солун, по пътя за Икеа и летището) Х. Ставракис 2310-471177
    0888515205

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •