Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25

Thread: Колко време мога да карам без стабилизираща щанга?

  1. #16

    Default

    точно това ми беше мисълта и на мен...че няма значение на къде за прорезите...........
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  2. #17
    Запален алфист BatGergi's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    102

    Default

    Ами пробвай обърни ги и сам ще си отговориш на въпроса, няма друг начин да се разбере,някъде из форума имаше тема ,там казваха че има значение, аз не съм компетентен по въпроса,но го ядох дървото вече.
    Last edited by BatGergi; 25-11-2010 at 09:36.
    АР 156 1.8 ТС 2000г

  3. #18
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Quote Originally Posted by BatGergi View Post
    Ами пробвай обърни ги и сам ще си отговориш на въпроса, няма друг начин да се разбере,някъде из форума имаше тема ,там казваха че има значение, аз не съм компетентен по въпроса,но го ядох дървото вече.
    В смисъл, как го яде как ги беше монтирал?
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  4. #19
    Запален алфист BatGergi's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    102

    Default

    Не бях ги монтирал аз а в сервиз в Бс мисля че бяха ги монтирали с цепката към мотора и за 10 000 км щангата започна да мърда наляво и надясно и да лопа сега ми монтираха нови тампони от Ферариста и не се оплаквам,само да кажа ,че и пауърфлекса си е наред.
    АР 156 1.8 ТС 2000г

  5. #20
    Старши алфист Versace's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Ямбол
    Age
    41
    Posts
    918

    Default

    Ами аз съм с полиуретан и моята мърда наляво и надясно. 15к съм минал с тях. Трябва ли така да мърда, не можахме да я усетим да марда нагоре надолу?
    Alfa Romeo 156 2.0TS 16V 155 h.p. (ECU Remapped by OEM, TI 17" rims, Eibach Pro-Kit Springs, Polyurethaned, Denso Iridium) Landi LPGi

  6. #21
    започва да се пристрастява promiss's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    75

    Default

    тъй като имам тропане от кам стабилизиращата щанга отпред и на диагностика ми казаха че е заминал лявия тампон искам да попитам на 156 1.9 JTD за смената на въпросния тампон трябва ли да се разкача моста или е по-лесно достъпен ,което не е за вярване особенно след като гледах как ми сменят горни носачи...

  7. #22
    Дигиталния digitalundgrd's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    София
    Posts
    5,265

    Default

    Разкача се моста колега..
    Ясно, че в тоя форум - слаб пияч, бияч, ебач и слаб шофьор няма, ма нема смисъл да се фалим..

    МEGANE RS CUP ''20
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD

  8. #23
    започва да се пристрастява promiss's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    75

    Default

    Quote Originally Posted by digitalundgrd View Post
    Разкача се моста колега..
    малко по подробно може ли сори..

  9. #24

    Default

    Quote Originally Posted by promiss View Post
    тъй като имам тропане от кам стабилизиращата щанга отпред и на диагностика ми казаха че е заминал лявия тампон искам да попитам на 156 1.9 JTD за смената на въпросния тампон трябва ли да се разкача моста или е по-лесно достъпен ,което не е за вярване особенно след като гледах как ми сменят горни носачи...
    Предполагам няма да смениш само единия тампон?
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  10. #25
    започва да се пристрастява promiss's Avatar
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    75

    Default

    разбира се че и двата при такива сложни ремонти с разкачане на кво ли не ... все пак не носим една обувка

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •