Results 1 to 2 of 2

Thread: Серво на волана - Спешно искане за помощ

  1. #1
    La meccanica d'emozioni Член на клуба Hristo_156's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София - Гео Милев
    Age
    55
    Posts
    330

    Default Серво на волана - Спешно искане за помощ

    Както и очаквах хидравликата на волана пак засече точно когато не трябва - на път за морето.
    Точно преди Ихтиман при скорост около 130 км-ч нещо изсвистя и завибрира във волана и като спрях на първото възможно място воланът беше твърд като камък. Така съм карал чак до морето.
    Сега съм в Приморско. Тук има някакъв сервиз, ама незнам дали да му се доверя. Затова питане към бургазлии ... Колеги, дайте инфо ако някой знае нещо за този сервиз. Бива ли го или да не влизам изобщо? Намира се точно на входа на Приморско - вляво срещу караулката на полицаите. Ако ли пък не, дайте инфо за читав сервиз за алфи в Бургас - точен адрес, телефон и т.н.

    Предварително благодаря!
    '98 Alfa Romeo 156 1,8 16V Twin Spark


  2. #2

    Default

    Значи, миналата година оттам си купих акумулатор и ми смениха 2 тампона (бях само че с на един приятел колата - рено 19), става въпрос за сервиза до гарата нали, като влизаш в Приморско се пада отляво, на това голямото кръстовище, а надясно е за към Китен, Магнолиите, ММЦ и тн...
    Моите впечатления, уж добре свършиха работата(то колко работа, тампони...но поне стана бързо), въпреки че колата вече я няма и нямам впечатления, но скъпичко. Съдират си кожата харабийската, ама нормално като на моренце... Ако намериш някой познат питай за сервизи по БС, ако не намериш пусни ЛС, аз имам познати в Приморско, да те упътим някъде в Приморско или в Бургас. Успех

    Добавка: Виж тази тема http://clubalfaromeo.com/forum/viewtopic.php?t=6390 Няма ли колеги от Бургас във форума... да помагат

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •