Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: V6 TDI Touareg - ноо върви бе

  1. #1
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default V6 TDI Touareg - ноо върви бе

    Начи застанах аз до тоз дзвер и шофиьора му ми даде знак че иска да се резнеме.Според вас какъв е резултата. Гонката беше много кратка от орион до билла(добре че хванахме зелената вълна...)

  2. #2

    Default

    Aз ги наказвам такива с Реното, Алфата върви по-малко, следователно сте били наравно?
    147 2.0 16v TS Selespeed

  3. #3
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Ако колата ти е в ред и можеш да караш си го бил с много
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  4. #4
    Сатанист Член на клуба Bodom's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Posts
    783

    Default

    Любопитно ми е какъв е знака, че "иска да се резнеме" ?
    Аз съм малък още и не знам
    Alfa Romeo 159 SW 1.9JTDm '07
    EX' Alfa Romeo 145 1.4TS '98

  5. #5
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    Quote Originally Posted by sedefcha
    Aз ги наказвам такива с Реното, Алфата върви по-малко, следователно сте били наравно?
    Кво ти е реното ? 19 ? Едно такова се заяде с мен на Гурко и Левски ма докато разбера, че требе се тръга на хай ревс.....
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  6. #6
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo
    Ако колата ти е в ред и можеш да караш си го бил с много
    до 70 -80 се беше залепил до мене и след тва малко зех да го дърпам около 2-3 дължини.А иначе таз кола хич незнам как да тръгвам с нея.До 3000 е ебати умрелата след тва почва да движи нормално.На старт или забивам нос или върти гуми и пак ефекта е никакъв-в тоя случай с Touarega заби нос .E нали все пак го дръпнах.В 1 момент си мислех че тоя ще вземе да настъпи газта и трябва после да се крия по уличките ,но много са си тежки ,но и вървят много..........

  7. #7

    Default

    Това ми напомня за една моя дръпка с Волво ХС90... направо му пръснах панера на гъзарчето, ама той беше D5 все пак. Ако беше от по-мощните сигурно щях да му чета задния номер
    Honda CBR 954RR, Range Rover Vogue V8

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by slav40
    Quote Originally Posted by Bobo
    Ако колата ти е в ред и можеш да караш си го бил с много
    до 70 -80 се беше залепил до мене и след тва малко зех да го дърпам около 2-3 дължини.А иначе таз кола хич незнам как да тръгвам с нея.До 3000 е ебати умрелата след тва почва да движи нормално.На старт или забивам нос или върти гуми и пак ефекта е никакъв-в тоя случай с Touarega заби нос .E нали все пак го дръпнах.В 1 момент си мислех че тоя ще вземе да настъпи газта и трябва после да се крия по уличките ,но много са си тежки ,но и вървят много..........
    Тръгваш на 4000rpm някъде да не забие нос и да не върти а да тръгва направо
    ex: | Fiat Tipo DOHC,Lancia Dedra 2.0 LS,ALFA 155 1.7TS,Lancia Dedra 1.9td SW,ALFA 164 2.0TS,Lancia Delta 1.6i | Fiat Coupe 1.8 16V VFD | Fiat Bravo 2.0 20V HGT |
    BMW e39 facelift

  9. #9
    Болен алфист
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    РУСЕ
    Posts
    1,490

    Default

    само ако видиш V10 TDI не му даваи знак 4е искаш гонка няма смисъл 300+коня +огромен момент резултата тряя да ти е ясен

  10. #10

    Default

    Quote Originally Posted by Naso
    Quote Originally Posted by sedefcha
    Aз ги наказвам такива с Реното, Алфата върви по-малко, следователно сте били наравно?
    Кво ти е реното ? 19 ? Едно такова се заяде с мен на Гурко и Левски ма докато разбера, че требе се тръга на хай ревс.....
    Tц. Аз съм с кармазъ хечбек 19-ка, ама не си спомням да съм вилнял там
    147 2.0 16v TS Selespeed

  11. #11
    Турболентен ShoxXx's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    1,753

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    само ако видиш V10 TDI не му даваи знак 4е искаш гонка няма смисъл 300+коня +огромен момент резултата тряя да ти е ясен
    Имам едно клипче от магистралата...а бе мноу вървят...все през задния джам ги виждах...набира се уникално, обаче май стоповете го стряскаха и се дърпаше...

  12. #12
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    само ако видиш V10 TDI не му даваи знак 4е искаш гонка няма смисъл 300+коня +огромен момент резултата тряя да ти е ясен
    Ууу мен таквиз най-ми аресват
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  13. #13
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Аз пък незнам да има такъв V6 TDI, има R5 TDI а 3.2 V6 е бензин
    този R5 е доста слаб а бензиновия 6-так трябва да е с малко по бавен от тебе, но не съм сигурен може и да са изкарали нов дизел.
    А относно V10 TDI ако изпусне съвсем малко старта после не може ме настигне ама при изпреварване на дълго е убиец не знам Шокса как го мачка

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by gigi
    Аз пък незнам да има такъв V6 TDI, има R5 TDI а 3.2 V6 е бензин
    този R5 е доста слаб а бензиновия 6-так трябва да е с малко по бавен от тебе, но не съм сигурен може и да са изкарали нов дизел.
    А относно V10 TDI ако изпусне съвсем малко старта после не може ме настигне ама при изпреварване на дълго е убиец не знам Шокса как го мачка
    Touareg-a има и V6 3.0 TDI 225 коня
    Alfa Romeo 145 1.9 JTD

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by 75 2.0 turbo
    само ако видиш V10 TDI не му даваи знак 4е искаш гонка няма смисъл 300+коня +огромен момент резултата тряя да ти е ясен
    е аз така един не го видех, че е V10...и аз докато тръгна... оня стигна... бахти летящия камион

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •