Results 1 to 13 of 13

Thread: свещи за 156

  1. #1
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Казанлък
    Posts
    7

    Default свещи за 156

    от къде да си закупя свещи за 156 1.8 Т Спарк благодаря!

  2. #2

    Default

    Пич,

    като си правих колата в Дин Експрес пловдив си ги купих от там неоригинални. Продадоха ми Шампион с гаранция.

  3. #3
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Казанлък
    Posts
    7

    Default

    на каква цена

  4. #4

    Default

    Непомня. Не беше скъпо. От рода на 120лв за 8 свещи! Доволен съм!

  5. #5

    Default

    Az skoro stignah do problema sus sveshtite i se okaza 4e iridievi NGK kakvito sa v nashite koli tuka trudno moje da se nameriat. Nai-ve4e malkite. Shampion mi predlagaha navsiakude, no az 4estno kazano si vzeh ot bosch na hladilnika i 8te i obshto mi izleznaha 60lv. Hodih v dunev sport na testove i zasega sum dovolen.


    ==================================

    Кирилица ??????????????????????????

  6. #6
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    [quote="kuguar"]Az skoro stignah do problema sus sveshtite i se okaza 4e iridievi NGK kakvito sa v nashite koli tuka trudno moje da se nameriat. Nai-ve4e malkite. Shampion mi predlagaha navsiakude, no az 4estno kazano si vzeh ot bosch na hladilnika i 8te i obshto mi izleznaha 60lv. Hodih v dunev sport na testove i zasega sum dovolen.

    Първо пиши на кирилица

    Има вариянти на Шампион, НЖК и Денсо за ТС аз определено предпочитам денсо и то Иридиум. За тестването в дунев незнам кво са ти тествали ма едва ли е свързано изобщо със свещите
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #7

    Default

    За кирилицата се извинявам, навици
    Иначе Денсо също гледах, че имат, но незнаех къде да ги търся и затова се задоволих с Бош. А в Дунев, понеже с Румен сме бивши съученици, ми обърнаха внимание и тистваха от бобина, кабели и свещи, през комп, до комп на климатика и еърбеци и т.н. Незнам защо си мислиш, че не са ми гледали свещи.

  8. #8
    AO member Dodo 155's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    46
    Posts
    2,381

    Default

    Quote Originally Posted by kuguar
    За кирилицата се извинявам, навици
    Иначе Денсо също гледах, че имат, но незнаех къде да ги търся и затова се задоволих с Бош. А в Дунев, понеже с Румен сме бивши съученици, ми обърнаха внимание и тистваха от бобина, кабели и свещи, през комп, до комп на климатика и еърбеци и т.н. Незнам защо си мислиш, че не са ми гледали свещи.
    Ще разбереш скоро какво е имал предвид Бобо
    През това време си потърси хубави, за да си подготвен
    И аз се излъгах с моята Алфа, когато я купих със свещи БОШ. На мен ми излезоха 40лв., защото и 8-те са еднакви (Twin Spark 8V), но след 500км отидох и си взех Голдън Лодж за 90лв. комплекта и нещата се нормализираха

    п.с. БОШ през последните години са много добри в производството на миксери и сешоари

  9. #9
    Бивш манекен Naso's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sandhurst
    Age
    48
    Posts
    1,070

    Default

    И цитруспреси (леле как звучи само), но пък какви дебитомери и ламбди правят малииииии
    Настоящий альфист "крепок духом и слаб на голову".

  10. #10
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by Naso
    И цитруспреси (леле как звучи само), но пък какви дебитомери и ламбди правят малииииии
    Ти за дебитомера не бързай да се радваш - питай Бобо и Пропър като изяснят всичко- дано на Пропър е наред де
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  11. #11

    Default

    оказа се "Бош-проблем" и мойта сонда и на Насо нещо не са у ред (май).... ем работи ем колата няма проблеми и Върви, но на тестера показжа че движи в много малки граници...... тоя път Вальо уцели верния подход май.....но кво да правя като за мойта оригинална ми казаха "8 седмици до производство и после месец доставка"..... кажи баба тенк ю....

    ко да праим сига ? ?
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  12. #12
    Запален алфист
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Bundesrepublik Deutschland
    Posts
    363

    Default

    Quote Originally Posted by proper
    .....но кво да правя като за мойта оригинална ми казаха "8 седмици до производство и после месец доставка"..... кажи баба тенк ю....

    ко да праим сига ? ?
    Бре, какви търсени

  13. #13
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by kuguar
    За кирилицата се извинявам, навици
    Иначе Денсо също гледах, че имат, но незнаех къде да ги търся и затова се задоволих с Бош. А в Дунев, понеже с Румен сме бивши съученици, ми обърнаха внимание и тистваха от бобина, кабели и свещи, през комп, до комп на климатика и еърбеци и т.н. Незнам защо си мислиш, че не са ми гледали свещи.
    Колега твоята кола на основните свещи НЯМА кабели и няма как да ти ги истестват
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •