Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 28 of 28

Thread: Шум откъм ремъците

  1. #16

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Оставили са ти ремъка хлабав и сега ще пляска, докато накрая се скъса Това е моето мнение, някой "майстор" в Ямбол е виждал такава обтяжна ролка само на картинка. Пиши после дали съм познал!
    Ако беше оставен хлабав щеше да е така още след смяната,а не след 3000 км. Измислените "майстори" бяха бургазлии,не ямболии. Пак казвам прави го 20-30 сек. след първото палене за деня...ако беше ремък...?
    Продължават да си мислят,че е вариатор който си джагърка докато се качи маслото...За такъв стържещ вариатор така и не прочетох никъде във форума,което ме кара да си мисля,че е друго.
    Last edited by danniel; 21-10-2010 at 20:34.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  2. #17
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    Ако беше оставен хлабав щеше да е така още след смяната,а не след 3000 км. Измислените "майстори" бяха бургазлии,не ямболии. Пак казвам прави го 20-30 сек. след първото палене за деня...ако беше ремък...?
    Продължават да си мислят,че е вариатор който си джагърка докато се качи маслото...За такъв стържещ вариатор така и не прочетох никъде във форума,което ме кара да си мисля,че е друго.
    Колега, сваляй капаците и си виж ремъка! Не е за висшисти, не карай колата така, защото . .

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  3. #18

    Default

    Колега не четеш постовете нагоре явно. Колата е без капаци и не се кара.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  4. #19
    код "Счупена стрелка" code's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    4,034

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    Колата е без капаци
    Това не видях къде си го писал, опитвах се да ти помогна, ама вече съжалявам. Успех.

    156 Facelift 1.9JTD16V 159 1.9JTDm16V 166 2.0TS(eх) Fiat Fiorino 1.3JTD
    "Странно нещо е животът - днес караш с 200, утре те возят с 20"

  5. #20

    Default

    и аз не съм чел темата
    но обикновено шума от към ремъците
    е от ремъците

  6. #21

    Default

    Quote Originally Posted by code View Post
    Това не видях къде си го писал, опитвах се да ти помогна, ама вече съжалявам. Успех.

    Колега на две места съм го написал. И чак да съжаляваш...не съм искал да те обидя ,извинявам се ако има нещо. Прав беше,олигофрените в Бургас не са стегнали едната ролка на ремъка,ремъка е бил хлабав и се е суркал в пластмасовия капак,чак е издълбал капака. Аман от майстори олигофрени! Един тъп ремък немогат да сменят без да осерат нещо.

    ---------- Post added at 14:52 ---------- Previous post was at 14:49 ----------

    Quote Originally Posted by голямата риба View Post
    и аз не съм чел темата
    но обикновено шума от към ремъците
    е от ремъците
    Които са 3 на брой,а причини колкото искаш...

    Тва е края на темата
    Last edited by danniel; 22-10-2010 at 14:59.
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  7. #22

    Default

    А кои са "майсторите" да не ходим там ?

  8. #23

    Default

    В кумлука е сервиза. Посока гарата-меден рудник,разбита пресечка вляво малко преди бензиностанция еко,бившия "родопа" ли е кво е...Сори пичове ако четете ама ми взехте безумно много пари,не спазихте нещо за което се бяхме разбрали,и изсрахте едно голямо лайно на колата ми...както и други по дребни лайна!
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  9. #24
    Запален алфист
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Бургас
    Age
    43
    Posts
    145

    Default

    Егати и олигофрените,аз,ако бях щях да отида да си взема парите за труд обратно!
    156 2.0TS 155к.с.+ремап

  10. #25
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    В кумлука е сервиза. Посока гарата-меден рудник,разбита пресечка вляво малко преди бензиностанция еко,бившия "родопа" ли е кво е...Сори пичове ако четете ама ми взехте безумно много пари,не спазихте нещо за което се бяхме разбрали,и изсрахте едно голямо лайно на колата ми...както и други по дребни лайна!
    Сори колега,ама защо си отишъл в недоказан сервиз?

  11. #26

    Default

    И аз сори колега....дълга история...от тяхна къща купих колата,счупи се и т.н....
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  12. #27
    Манна небесна.. me4o4ko's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    283

    Default

    В крайна сметка всичко наред ли е с колата?Ако не е казвай да мислим при кой да я закараме!
    Поздрави!

  13. #28

    Default

    Да колега,презацепиха ремъците,пушка е колата,струва ми се че сега върви по добре. Мерси все пак
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •