Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 22 of 22

Thread: Прецака се пръскалото на чистачките!

  1. #16
    циничен ницшеанец търтей's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    47
    Posts
    7,058

    Default

    оставил съм ицк
    или пиши едно лс ще се разберем
    Не о хлѣбѣ единѣмъ живъ будетъ человѣкъ

  2. #17
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Оправи се след като почистих буксата под казанчето и започна да си пръска .Разминах се без пари този път точно преди морето хич не ми се даваха пари за "непредвидени разходи"

  3. #18

    Default Троиник

    Може ли да ми кажете къде точно се намира проблемния троиник понеже и при мен помпата работи - чува се бръмчене, но не пръска.

  4. #19
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Старата песен,НО с нов глас!
    Сега проблема е малко по-различен .........
    Помпичките ( и 2-те си работят-тествах ги),но май не достига "ток" до тях и не пръскат! Чистачките си работят!
    Дали лостчето на чистачките се е прецакало или някъде има прекъснат кабел !?Сега немога да оставя колата в сервиз ,че ми трябва ............... Упасявам се да не се е прецакало лостчето на чистачките. Странна работа ........

  5. #20

    Default

    Quote Originally Posted by slav40
    Старата песен,НО с нов глас!
    Сега проблема е малко по-различен .........
    Помпичките ( и 2-те си работят-тествах ги),но май не достига "ток" до тях и не пръскат! Чистачките си работят!
    Дали лостчето на чистачките се е прецакало или някъде има прекъснат кабел !?Сега немога да оставя колата в сервиз ,че ми трябва ............... Упасявам се да не се е прецакало лостчето на чистачките. Странна работа ........
    бушон?
    Volvo S80 D5 awd 2010г.

  6. #21
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Quote Originally Posted by santo_traficante
    Quote Originally Posted by slav40
    Старата песен,НО с нов глас!
    Сега проблема е малко по-различен .........
    Помпичките ( и 2-те си работят-тествах ги),но май не достига "ток" до тях и не пръскат! Чистачките си работят!
    Дали лостчето на чистачките се е прецакало или някъде има прекъснат кабел !?Сега немога да оставя колата в сервиз ,че ми трябва ............... Упасявам се да не се е прецакало лостчето на чистачките. Странна работа ........
    бушон?
    тц - всички са ОК
    Държа да отбележа ,че от време на време прекъсваше и не стигаше информация(ток) до моторчето ,докато най накрая спря да пръска въобще ............ като го оправя(някога) ще пиша от какво е !!!!!!1

  7. #22
    хмммммммммм slav40's Avatar
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Age
    42
    Posts
    883

    Default

    Отдавна съм го оправил ,но все не се сещам да пиша за проблема!
    По някаква странна причина спряха да ми светят халогените!Проверих бушоните - всички бяха здрави.Реших да прегледам бушоните в жабката и се оказа ,че беше изгорял един(син) точно той беше за халогените,размърдах релетата дето са около бушона и ЧУДО цокалото протече ! Сега немога да кажа кое реле от 2-те - или 3-са там не помня точно - даваше проблем! Извадих го,разгледах го - нищо не разбрах ,пак си го сложих и вече няколко месеца всичко е ОК!Чува се леко цъкане като се дърпа лоста на чистачките за да пръсне...... преди не го бях забелязал .....а като си помисля ,че искаха да ми сменят апарата на волана,защото уж в него бил проблема и да ме одрусат с 200-300лв!

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •