Results 1 to 8 of 8

Thread: изгаснаха светлините на таблото

  1. #1

    Default изгаснаха светлините на таблото

    инах преди малко през Огромна дупкаи ми изгасна всичко на таблото освен лампичката за дългите.. не работят и стрелките а също и осветяването на врътките за парното..... какво може да се е прецакало при силното тръскане на предницата?

  2. #2
    Малкото рибарче от Бургас b_angelov's Avatar
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Бургас
    Age
    41
    Posts
    1,814

    Default

    Пробвай да си понаместиш бушоните в таблото като за начало.
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Alfa Romeo 159 2.4 20V JTDm Q-Tronic 200hp

  3. #3

    Default

    намерих изгорял бушон... незнам обаче защо е изгорял като минах перз дупка ?!?!

  4. #4
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by rankovtsv View Post
    намерих изгорял бушон... незнам обаче защо е изгорял като минах перз дупка ?!?!
    Бушона е 7,5 ампера и отговаря за уредите,осветлението и климатроника при дупката или е окъсила крушка или нещо по климатроника, вкл е възможно временно от труса да е спряло вентилаторчето на датчика за температурата в купето и да изгори бушона
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    59

    Default

    не мен не ми свети Km само свети на колко Km е колата,предполага крушката е изгоряла тя каде се намира зад Km като се свали ?

  6. #6
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Mladenov View Post
    не мен не ми свети Km само свети на колко Km е колата,предполага крушката е изгоряла тя каде се намира зад Km като се свали ?
    156 или 147 е колата и в двата случея се вади километража ма в единия е лекинко по сложно
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  7. #7
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    59

    Default

    156 e

  8. #8
    Младши алфист
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Varna
    Posts
    19

    Default

    С-Лед като си свалиш километража, разкачиш кабелите за да не прецакаш нещо и можеш вече удобно да работиш върху задната му част ще видиш 2 квадратни пластмаски които стърчат едната мисля беше червена, а другата бяла или жълта, не помня точно червената е за километража, а бялата е за скоростомера.Или обратното .
    Ако никога не са сваляни което много ме съмнява ще ти трябват клещи, защото червената поне при мен излизаше ама доста трудно . И да не объркаш посоката на въртене че после ще ходиш по мъките да намериш такъв пластмасов цокъл или фаснога не знам как точно се води.

    Поздрави.
    Last edited by ico88; 15-10-2010 at 18:51.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •