Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 22

Thread: Кво става като те запишат катаджиите?

  1. #1

    Default Кво става като те запишат катаджиите?

    Интересно ми е кво става като те запишат големите лоши катаджии?Ситуацията е следната-с чужда регистрация съм(на номера ми пише град все пак),естествено имам хубави регулирани фарове с ксенон и е тъмно и задължително трябва да ме спрат щото съм особено опасен като карам в града с 30-40км/ч и се виждам от далеч.Карам си спокойно и единственото нарушение е че съм без колан,но какво от това карам леко в града(според мен коланите за градско трябва да отпаднат),на фарове(къси,нема никви дълги или халогени или подобни просташки изпълнения) слушам си тихо и кротичко музичка и тогава катаджията като ме вижда от далеч,гледам как се къори в тъмните стъкла(заводски такива,не китайско фолио),вижда номера и ми сочи палката,точно на центъра.Давам мигач и спирам.И се почва...Добър ден господин лош катаджия,документи за проверка.Давам ги,гаса двигатела,фаровете,аварийните,той проверява всичко и ми заявява самодоволно.
    Откога носенето на колан не е задължително?!?Сега какво да правим,нещо трябва да измислим и ме гледа мазно.И не знам кво ми стана в тоя момент...Реших да бъда и аз отворен.Казвам му,разбирам ,че е политика да се спират чуждите номера,обаче аз живея тука,освен това всичко е изрядно,тъмно е,ти ме спираш от 20метра и ми е интересно как от толкова далеч виждаш човек с черно яке седящ в кола с черна кожа дали е с колан?Е сега пред теб го свалих,нищо няма да мисла,аз не мисла.Въпросните куки ме спряха така,че да спра насред улицата така,че да трябва да ме обикалят всички които минават а патрула бяха в насрещното(имат ли право питам аз).Ченгето казва авторитетно-оборудване имаш ли...Излизам аз-отварям багажника-гума,крик,аптечка,пожарогасител(заверен при това).А оня със всичката си наглост ми вика-триъгълник.Вадя и него и го хвърлям обратно в багажника а оня свети с фенера.Питам го,закво светиш с фенера като ме видя от 20метра че съм без колан?Той продължава да е отворен и ми казва-Не си помагаш,сега ще дойдеш с нас до патрулката,да те проверим.Добре бе идвам,какъв да е проблема от моя страна.Сяда оня в патрулката,аз седа на тротоара,той пише ли записва данните ми от шофъорската книжка и талона на колата...Питам го,кво пишеш,имай предвид,че нищо няма да подписвам щото не съм направил нарушение.Оня затваря стъклото.10мин го чакам,много се обиди когато си бръкнах в джоба да си включа телефона и ме изгледа мръсно и когато го питах дали не е нарушение да си включа телефона нищо не каза.Излиза той и ми дава обратно документите и ми вика-Свободен си за тая вечер.Че аз да не би да съм бил задържан преди това???
    Тази случка я пиша защото докато седях до патрулката,хората минаваха по центъра,другите водачи ми обикаляха колата минаха няколко коли на дълги,други на халогени,трети с пилене на гуми,всичките бяха с тамошни регистрации а те спряха точно мен с 30-40км/ч...Защо е практика да се спират хубавите коли и да изниква въпроса "Нещо трябва да измислим".
    Защо се обиждат когато на тяхната наглост и безочливост,отвърнеш с подобно използвайки правата си.И накрая ги питам,и сега кво като ме записахте?Той ми отговаря-има приемен ден в кат,върви питай там и ще разбереш,свободен си за тази вечер.Защо катаджиите си мислят,че могат да правят всеки на луд?Ще ми казва свободен си...
    Колеги,тези записванки същите ли са като тези когато разтурят гонка,за сплашване един вид?Възможно ли е да бъда глобен по някакъв начин въз основа на тая записванка.За какво точно служи?Това да не са им тъпите блек листи с които като те мярнат всеки път те спират докато накрая не те оръсат за нещо.
    Защо ченгето спира коли в насрещното и ходи далеч от камерата в патрулката за да не се вижда и чува какво говори,що иска да "измислим нещо" и ми говори все едно сме на маса в кръчмата.И съм сигурен,че той не е видял дали съм със или без колан,просто няма как да стане,да не говорим за 20 метра,видял ме е чак когато ме спря,до преди това той няма никакво законово основание да ме спира.Не давам рушвети,не се признавам за виновен за глупости и не купувам дрехи,играчки или учебници за катаджийски деца от рушвети...Искам ако някой колега е помагал в подобно ситуация да пише за какво служат тези записвания и т.н. и ще си търся правата ако се опитат да ми правят мръсно катаджиите.
    Last edited by MaxPayne; 13-10-2010 at 01:24.

  2. #2
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    Интересно ми е кво става като те запишат големите лоши катаджии?Ситуацията е следната-с чужда регистрация съм(на номера ми пише град все пак),естествено имам хубави регулирани фарове с ксенон и е тъмно и задължително трябва да ме спрат щото съм особено опасен като карам в града с 30-40км/ч и се виждам от далеч.Карам си спокойно и единственото нарушение е че съм без колан,но какво от това карам леко в града(според мен коланите за градско трябва да отпаднат),на фарове(къси,нема никви дълги или халогени или подобни просташки изпълнения) слушам си тихо и кротичко музичка и тогава катаджията като ме вижда от далеч,гледам как се къори в тъмните стъкла(заводски такива,не китайско фолио),вижда номера и ми сочи палката,точно на центъра.Давам мигач и спирам.И се почва...Добър ден господин лош катаджия,документи за проверка.Давам ги,гаса двигатела,фаровете,аварийните,той проверява всичко и ми заявява самодоволно.
    Откога носенето на колан не е задължително?!?Сега какво да правим,нещо трябва да измислим и ме гледа мазно.И не знам кво ми стана в тоя момент...Реших да бъда и аз отворен.Казвам му,разбирам ,че е политика да се спират чуждите номера,обаче аз живея тука,освен това всичко е изрядно,тъмно е,ти ме спираш от 20метра и ми е интересно как от толкова далеч виждаш човек с черно яке седящ в кола с черна кожа дали е с колан?Е сега пред теб го свалих,нищо няма да мисла,аз не мисла.Въпросните куки ме спряха така,че да спра насред улицата така,че да трябва да ме обикалят всички които минават а патрула бяха в насрещното(имат ли право питам аз).Ченгето казва авторитетно-оборудване имаш ли...Излизам аз-отварям багажника-гума,крик,аптечка,пожарогасител(заверен при това).А оня със всичката си наглост ми вика-триъгълник.Вадя и него и го хвърлям обратно в багажника а оня свети с фенера.Питам го,закво светиш с фенера като ме видя от 20метра че съм без колан?Той продължава да е отворен и ми казва-Не си помагаш,сега ще дойдеш с нас до патрулката,да те проверим.Добре бе идвам,какъв да е проблема от моя страна.Сяда оня в патрулката,аз седа на тротоара,той пише ли записва данните ми от шофъорската книжка и талона на колата...Питам го,кво пишеш,имай предвид,че нищо няма да подписвам щото не съм направил нарушение.Оня затваря стъклото.10мин го чакам,много се обиди когато си бръкнах в джоба да си включа телефона и ме изгледа мръсно и когато го питах дали не е нарушение да си включа телефона нищо не каза.Излиза той и ми дава обратно документите и ми вика-Свободен си за тая вечер.Че аз да не би да съм бил задържан преди това???
    Тази случка я пиша защото докато седях до патрулката,хората минаваха по центъра,другите водачи ми обикаляха колата минаха няколко коли на дълги,други на халогени,трети с пилене на гуми,всичките бяха с тамошни регистрации а те спряха точно мен с 30-40км/ч...Защо е практика да се спират хубавите коли и да изниква въпроса "Нещо трябва да измислим".
    Защо се обиждат когато на тяхната наглост и безочливост,отвърнеш с подобно използвайки правата си.И накрая ги питам,и сега кво като ме записахте?Той ми отговаря-има приемен ден в кат,върви питай там и ще разбереш,свободен си за тази вечер.Защо катаджиите си мислят,че могат да правят всеки на луд?Ще ми казва свободен си...
    Колеги,тези записванки същите ли са като тези когато разтурят гонка,за сплашване един вид?Възможно ли е да бъда глобен по някакъв начин въз основа на тая записванка.За какво точно служи?Това да не са им тъпите блек листи с които като те мярнат всеки път те спират докато накрая не те оръсат за нещо.
    Защо ченгето спира коли в насрещното и ходи далеч от камерата в патрулката за да не се вижда и чува какво говори,що иска да "измислим нещо" и ми говори все едно сме на маса в кръчмата.И съм сигурен,че той не е видял дали съм със или без колан,просто няма как да стане,да не говорим за 20 метра,видял ме е чак когато ме спря,до преди това той няма никакво законово основание да ме спира.Не давам рушвети,не се признавам за виновен за глупости и не купувам дрехи,играчки или учебници за катаджийски деца от рушвети...Искам ако някой колега е помагал в подобно ситуация да пише за какво служат тези записвания и т.н. и ще си търся правата ако се опитат да ми правят мръсно катаджиите.
    Колега, хем съм съгласен с тебе хем не, значи катаджиите са мръсни животни спор няма, и аз се нервя , че ти пишат фиш защото си с халогени при условие , че уличното осветление е тотална скръб , а питищата са в кратери и като карам на халогени виждам мн по-добре непосредствено пред мен, обаче и ти имаш вина за това което ти си е случело, това , че си с чужда регистрация е нормално да те спрът, с мисълта , че нямаш изрядни документи не можеш да ги обвиниш, обаче това , че си бил без колан си е достатъчно, добре е , че си се направил на " отворен" и си спасил 10 точки от книжката, значи виж колега има тема за или против колани, коментирано е много слагането на колан не ти пречи изобщо и не твърди , че в града не е нужен щото както си караш с 30-40 спокойно , някав рацер да те напере на някакво кръстовище с 100 тогава ще си говорим.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  3. #3
    Запален алфист kibika88's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    София,кв Кривата река
    Age
    35
    Posts
    182

    Default

    Колега няма как да ти правят мръсно защото нито акт имаш нито фиш,защото това законово обосновани начини да ти отнемат нещо дали било пари с фиша или точки от акта а това запсиване на книжката го прявят,защото трябва да отчетат определен брой проверки не се питеснявай,а са те моткали защото си показал че си наеш правата и няма за какво да се хванат
    ALFA ROMEO 145 1.8TS ex ALFA ROMEO 156 2.4JTD ex
    ALFA ROMEO 147 1.9JTD ex
    ALFA ROMEO 155 2.5 v6 ex
    ALFA ROMEO GT 1.9JTD now

  4. #4

    Default

    Кратерите да,с кола без ксенон ми се е налагало да включвам дълги,падал съм и в дупка преди това.Ама халогените заспепяват колега,както и дългите,не е много редно да се движим така,това са фарове за мъгла само,повечето пускат халогените за гъзария.За 10-те точки не ми пука,за книжката също.Честно да ти кажа няма никаква разлика дали имаш или нямаш книжка когато караш в България.Номерата ми са български,колата си е на мое име,извадих им дори фактурата за платени данъци.Просто живея в друг град,това не означава ,че трябва да ме спират всеки ден без причина докато ме научат и после да намерят причината.Ако ми изфабрикуват някаква глоба или нарушение ще ги съсипя,запомних им имената и патрулната кола и ще си търся правата,да си правят "схемите",но с мене не става!
    Колега,колана не решава дали ще живееш или не.Мой познат се удари със над 160км/ч,първо странично,после в стълб,нямаше колан,удара го блъска на дясната седалка,а лявата половина на колата е смазана,той самия остава заклещен и единствената му травма е зверски счупен крак,бедрената кост и то защото само тази част от тялото му е останала по отляво(а ако имаше колан).Друг познат се обръщат с джип 4 човека,всичките без колани,излизат веднага след удара.Колана в едни случаи ще те спаси,в други ще те убие той.Като цяло служи да не изхвърчиш от колата при челен удар.На извънградско винаги го слагам,за да не търкалям с всичките си кила по седалката в острите завои.
    kibika88,правят го да се гаврят с тебе ако не спечелят.Всички хора те гледат и се чудат кво си направил,някои злорадстват други се чудат кво толкова си съгрешил,че са те спрели,едва ли не изпадаш в положението на престъпник...
    Законово основание нямат за глоба,аз умишлено повтарях пред колегата му,че съм прав и затова споря,твърдях си,че колана съм го свалил когато са ме спрели за да мога да му подам документи.Е така си спомням когато имах мотор и пак така ме спират,сигурно бях единствения моторист който кара разумно и леко поне в началото,нямах каска,карах с 40км/ч сигурно пистов мотор,тогава патрулката от 2 преки ме видя,даде газ пусна сирената,влезе в насрещното,засече ми пътя,блокира цялото движение,спряха ме,дойде 2-ра патрулка,викат ще пишем акт.Ок бе,пишете,ма какъв е тоя цирк?Наизлязоха хора от магазини,всички те гледат,аз не смея да си сваля очилата,че всички ме гледат,абе клиповете във вебокса ряпа да ядът.
    Сега прав крив,има ли значение,хора сме и имаме права,кво е тва обидно отношение,разликата между пътна и криминална полиция е огромна,ама и там важи,че всеки е невинен до доказване на противното!
    Last edited by MaxPayne; 13-10-2010 at 01:58.

  5. #5

    Default

    Това дето са те записали е че си проверен, нищо повече!
    Просто на смяна имат опредлен брей минимум, които трябва да проверят и им записват данните. Това е!
    156 2.4JTD 136+ PS

  6. #6

    Default

    А ти каква кола караш, със заводско черни предни стъкла?
    И как така никой не ти ги провери, заводски ли са, китайски ли са, лепени ли са, зазидани ли са?!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  7. #7
    Конярката pinkmousy's Avatar
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    София
    Posts
    96

    Default

    Quote Originally Posted by Jivko7777 View Post
    Това дето са те записали е че си проверен, нищо повече!
    Просто на смяна имат опредлен брей минимум, които трябва да проверят и им записват данните. Това е!
    Така е, мен ме проверяваха до откат, докато ми запомниха колата най-после в един съседен град, където често пребивавам по вечерните часове Първите 2-3 пъти и аз се шашках, а и ме спираха извън града, но като ги питах, ми обясниха за проверките
    GTV 2.0 TS '95
    Alfa 145 1.6 Boxer '96 - ex

  8. #8
    кривак детайлист -Bobby-'s Avatar
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    София
    Age
    41
    Posts
    555

    Default

    Мен такива киселяци от 7-о районно са ме спирали в студ. град преди години, ама никога не съм им се впечатлявал. Те там само пари искат и се чудят как да заядат някой студент-шофьор отскоро, който се шашка. Мен на 2 пъти така зорлем ми измисляха нарушения, дето такива в ЗДП няма, пишат стоейки до колата и само питат "кво ще правим", ама аз нали съм си "написал домашното" и знам ЗДП, най-невъзмутимо си седях и ги чаках да приключат и да ми върнат документите.
    Щом няма фиш или акт, не им се впечатлявайте, че са писали нещо, само отчитат дейност така...
    Две черни перли...

    Alfa Romeo 156 1.6 Twin Spark '99 | Renault 19 1.4 Energy '93

  9. #9
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Винаги записват данните от книжката и номера на колата. Просто, че е била спряна за проверка. Това е. По този начин си отчитат дейността.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  10. #10

    Default

    Куките, че са криваци - криваци са! ФАКТ!
    ОБАЧЕ някои колеги тук не им отстъпват по нищо - ФАКТ!
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  11. #11

    Default

    Quote Originally Posted by Kuku View Post
    Куките, че са криваци - криваци са! ФАКТ!
    ОБАЧЕ някои колеги тук не им отстъпват по нищо - ФАКТ!
    добре бе колега,видях та,нахрани ме още в първия пост,стига заядици.Ако въпроса ти е сериозен на стъклото си пише!

    Мерси на всички колеги,и аз знам че по закон ако административния акт не е изготвен в мое присъствие,тоест акт или фиш,той е невалиден поради порок.Много ме издразниха обаче щото ме бавиха,искаха рушвет,правиха се на отворени и ми повториха 100 пъти "Не си помагаш" и "Свободен си за тая вечер",един вид като заплаха и затова се интересувах Ама да не ги мисла,после като минах покрай тях бяха спрели друг,той може да не е бил стиснат като мен

  12. #12

    Default

    Ти хубаво си видял, ама не ми отговаряш на въпроса?!
    Каква кола караш, със заводско черни ПРЕДНИ стъкла?
    Защо не ти провериха стъклата?
    А сега изниква И въпроса, какво точно пише на стъклото?
    http://clubalfaromeo.com/forum/image.php?type=sigpic&userid=19&dateline=121699486  0

  13. #13
    селянин с редосеялка
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    с.Тополи
    Posts
    393

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    Интересно ми е кво става като те запишат големите лоши катаджии?Ситуацията е следната-с чужда регистрация съм(на номера ми пише град все пак),естествено имам хубави регулирани фарове с ксенон и е тъмно и задължително трябва да ме спрат щото съм особено опасен като карам в града с 30-40км/ч и се виждам от далеч.Карам си спокойно и единственото нарушение е че съм без колан,но какво от това карам леко в града(според мен коланите за градско трябва да отпаднат),на фарове(къси,нема никви дълги или халогени или подобни просташки изпълнения) слушам си тихо и кротичко музичка и тогава катаджията като ме вижда от далеч,гледам как се къори в тъмните стъкла(заводски такива,не китайско фолио),вижда номера и ми сочи палката,точно на центъра.Давам мигач и спирам.И се почва...Добър ден господин лош катаджия,документи за проверка.Давам ги,гаса двигатела,фаровете,аварийните,той проверява всичко и ми заявява самодоволно.
    Откога носенето на колан не е задължително?!?Сега какво да правим,нещо трябва да измислим и ме гледа мазно.И не знам кво ми стана в тоя момент...Реших да бъда и аз отворен.Казвам му,разбирам ,че е политика да се спират чуждите номера,обаче аз живея тука,освен това всичко е изрядно,тъмно е,ти ме спираш от 20метра и ми е интересно как от толкова далеч виждаш човек с черно яке седящ в кола с черна кожа дали е с колан?Е сега пред теб го свалих,нищо няма да мисла,аз не мисла.Въпросните куки ме спряха така,че да спра насред улицата така,че да трябва да ме обикалят всички които минават а патрула бяха в насрещното(имат ли право питам аз).Ченгето казва авторитетно-оборудване имаш ли...Излизам аз-отварям багажника-гума,крик,аптечка,пожарогасител(заверен при това).А оня със всичката си наглост ми вика-триъгълник.Вадя и него и го хвърлям обратно в багажника а оня свети с фенера.Питам го,закво светиш с фенера като ме видя от 20метра че съм без колан?Той продължава да е отворен и ми казва-Не си помагаш,сега ще дойдеш с нас до патрулката,да те проверим.Добре бе идвам,какъв да е проблема от моя страна.Сяда оня в патрулката,аз седа на тротоара,той пише ли записва данните ми от шофъорската книжка и талона на колата...Питам го,кво пишеш,имай предвид,че нищо няма да подписвам щото не съм направил нарушение.Оня затваря стъклото.10мин го чакам,много се обиди когато си бръкнах в джоба да си включа телефона и ме изгледа мръсно и когато го питах дали не е нарушение да си включа телефона нищо не каза.Излиза той и ми дава обратно документите и ми вика-Свободен си за тая вечер.Че аз да не би да съм бил задържан преди това???
    Тази случка я пиша защото докато седях до патрулката,хората минаваха по центъра,другите водачи ми обикаляха колата минаха няколко коли на дълги,други на халогени,трети с пилене на гуми,всичките бяха с тамошни регистрации а те спряха точно мен с 30-40км/ч...Защо е практика да се спират хубавите коли и да изниква въпроса "Нещо трябва да измислим".
    Защо се обиждат когато на тяхната наглост и безочливост,отвърнеш с подобно използвайки правата си.И накрая ги питам,и сега кво като ме записахте?Той ми отговаря-има приемен ден в кат,върви питай там и ще разбереш,свободен си за тази вечер.Защо катаджиите си мислят,че могат да правят всеки на луд?Ще ми казва свободен си...
    Колеги,тези записванки същите ли са като тези когато разтурят гонка,за сплашване един вид?Възможно ли е да бъда глобен по някакъв начин въз основа на тая записванка.За какво точно служи?Това да не са им тъпите блек листи с които като те мярнат всеки път те спират докато накрая не те оръсат за нещо.
    Защо ченгето спира коли в насрещното и ходи далеч от камерата в патрулката за да не се вижда и чува какво говори,що иска да "измислим нещо" и ми говори все едно сме на маса в кръчмата.И съм сигурен,че той не е видял дали съм със или без колан,просто няма как да стане,да не говорим за 20 метра,видял ме е чак когато ме спря,до преди това той няма никакво законово основание да ме спира.Не давам рушвети,не се признавам за виновен за глупости и не купувам дрехи,играчки или учебници за катаджийски деца от рушвети...Искам ако някой колега е помагал в подобно ситуация да пише за какво служат тези записвания и т.н. и ще си търся правата ако се опитат да ми правят мръсно катаджиите.

    Нищо няма да стане.Просто са те записали в книгата за проверка и това е. Ако колата ти е с тъмни стъкла и в талона си пише че е стъмни стъкла, инкасо или каквото и да е там нема да имаш грижи. Но ако никъде не е упоменато мисля, че ще имаш проблем.
    Range Rover Vogue 4.4
    Rexton 270 cdi
    Honda CBR Repsol 1000 , Polaris Predator 500
    Колкото и да се опитваш, никога няма да си по-велик от пръдня на крава.

  14. #14

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    Въпросните куки ме спряха така,че да спра насред улицата така,
    Върти ми се нещо из главата че имаш право да не изпълняваш нарежданията на куките, ако това е, или води до нарушение на закона, а да те спре насред улицата, или на място където спирането е забранено е нарушение.......спри на 100-200-300 метра след това, ако иска да идва да те проверява......преди 2-3 месеца посред нощ един припна през две платна, да ми маха, подминах го като дърво, нито газ дадох, нито намалих, нито тръгнаха да ме гонят, нито до нас после додаха - а зъм на 400 метра от нас, и спирам доста отличаваща се кола, на един от най оживените участъци в града......
    Иначе разбирам те, това никъде го няма да те спират за тоя дето духа да ти губят времето......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  15. #15

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Върти ми се нещо из главата че имаш право да не изпълняваш нарежданията на куките, ако това е, или води до нарушение на закона, а да те спре насред улицата, или на място където спирането е забранено е нарушение.......спри на 100-200-300 метра след това, ако иска да идва да те проверява......преди 2-3 месеца посред нощ един припна през две платна, да ми маха, подминах го като дърво, нито газ дадох, нито намалих, нито тръгнаха да ме гонят, нито до нас после додаха - а зъм на 400 метра от нас, и спирам доста отличаваща се кола, на един от най оживените участъци в града......
    Иначе разбирам те, това никъде го няма да те спират за тоя дето духа да ти губят времето......
    Точно,там е забранено спирането,да не говорим за паркиране,всички коли трябваше да ме обикалят,те бяха в другото платно,нищо не е видял щото ми махна от 20 метра само щом видя че ще мина покрай тях,можех да свия надясно и да не ме спрат,но точно това си викам,кво като съм без колан,той не може да ме види и няма законова причина да ме спре,а дори и да ме спре ще отричам и като цяло не ми пукаше,тва са дреболии.Спират те и ти губят времето,много точно го каза!Пътищата не се правят,няма магистрали,мангалите карат без книжки бракувани коли,карат се коли с десни волани и английски номера,те спират точно мен...Не си ли горд,че си българин колега

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •