Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 17

Thread: Предни накладки

  1. #1
    Начинаещ Професионалист* AlfaFen145's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    София
    Posts
    81

    Default Предни накладки

    Колеги ,кажете къде мога да си купя "хубави ,предни накладки ,на достъпна цена...Разгледах в axm-auto.com,но там не мога да видя нещо хубаво ...
    Някой ,ако си е взимал ,да каже..
    Като цяло ,ако може да е нещо евтино ,временно ,защото скоро ще сложа двойно перфорирани със ,все накладките ,така че тези са временни ...
    Мерси !
    155 96' 1.6 16v 1++hp???
    Mazda 626 84'
    Събуждам се ,a гледам спя?!
    ex' 145 97' 16V TS

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by AlfaFen145 View Post
    Колеги ,кажете къде мога да си купя "хубави ,предни накладки ,на достъпна цена...Разгледах в axm-auto.com,но там не мога да видя нещо хубаво ...
    Мерси !
    Steinhof
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  3. #3
    адския лигльо stkazakov's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Симеоновград
    Age
    37
    Posts
    254

    Default

    Евтини Ferodo
    Оригинални масла BMW, CASTROL, MOTUL, TOTAL и т.н. Безплатна доставка на масло и филтри!!!
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=78329
    http://autokazakov.bg и http://facebook.com/autokazakov

  4. #4

    Default

    Аз до вчера карах 3000км със стенхоф, спират перфектно, но така и не спряха да свирят. Сега съм с някви други.

  5. #5
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    Аз до вчера карах 3000км със стенхоф, спират перфектно, но така и не спряха да свирят. Сега съм с някви други.
    Намаза ли им гресчица отзад?
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  6. #6

    Default

    Тия дето скърцаха, майстора ги изпили и ги намаза с някво мазилце, за да не скърцат, но в последствие сложихме други нови. Старите си ги паза и може след 20-30хил да ги сложа пак.

  7. #7
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    EBC Ultimax
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

  8. #8
    си обира крушите
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    4,065

    Default

    щейнхоф не си слагайте. мойте съм ги намазал и понасвирват, цапат джантата обаче ги карам от няколко хиляди км и още не могат да се напаснат. освен това нямат кабел за датчика за износване /за разлика от симер примерно,които имат/. освен това когато ми ги доставиха, единия комплект не беше за моята кола и на всичкото отгоре беше със счупено и раздробено феродо. въпреки че от ахм се отзоваха бързо и ми пратиха верните, не ми обясниха мога ли да разчитам на тия накладки след като съм видял как се разпада феродото и що нямат кабелче.
    точка

  9. #9
    Младши алфист
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sofia
    Posts
    10

    Default

    Аз си сложих Textar и съм много доволна.Като типична жена не разбирам от авточасти и автопроблеми,но усещам кога нещо не е наред с моята хубавица.Един приятел ми ги намери.Яки са и не са скъпи

    преместено: tonov
    Last edited by tonov; 11-10-2010 at 18:42.
    Alfa romeo 145
    1.4 T.Spark
    Junior

  10. #10
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    Quote Originally Posted by soldier View Post
    Тия дето скърцаха, майстора ги изпили и ги намаза с някво мазилце, за да не скърцат, но в последствие сложихме други нови. Старите си ги паза и може след 20-30хил да ги сложа пак.
    Новите какви са, и доволен ли си?
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  11. #11

    Default

    Новите май са Textar, но не съм сигурен иначе вече 100км и спират готино и не свирят. Но още не съм ги тествал екстремно.

  12. #12
    Старши алфист
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    София
    Age
    36
    Posts
    998

    Default

    Купувате си накладки Галфер и забравяте. Не свирят и спират супер! Или намирате Ате и вътре са Галфер.
    ex
    147Q2
    300bhp/606nm
    Gtb2260, fmic, ss exhaust, Eibach springs & anti-roll bars

  13. #13
    Запален алфист lokara's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    нова загора
    Posts
    236

    Default

    аз съм с тези които са слагани в германия,но са на свършване и сега съм си купил Perfamuse и се надявам да остана доволен

  14. #14

    Default

    ДА СЕ ЗАПОМНИ:

    ИСТИНСКИ ГАЛФЕР или ЧЕРНО ЕБЦ (Ултимакс) --- това са качествените накладки

    може да случите и на Маф, Феродо и др. ама е на късмет

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  15. #15
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by kolev View Post
    щейнхоф не си слагайте. мойте съм ги намазал и понасвирват, цапат джантата обаче ги карам от няколко хиляди км и още не могат да се напаснат. освен това нямат кабел за датчика за износване /за разлика от симер примерно,които имат/. освен това когато ми ги доставиха, единия комплект не беше за моята кола и на всичкото отгоре беше със счупено и раздробено феродо. въпреки че от ахм се отзоваха бързо и ми пратиха верните, не ми обясниха мога ли да разчитам на тия накладки след като съм видял как се разпада феродото и що нямат кабелче.
    от стейнхоф дискове(перфорирани) и накладки отпред съм доста доволен. Единствено че се държат като спортни спирачки - искат едно прилично спиране за загряване и след това държат зверски. Свирукане имам само при много лек натиск на педала и то е много леко, но все пак предните ми апарати са си все още оригиналните и вероятно водачите им не са слънце.


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

Page 1 of 2 12 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •