Page 6 of 6 FirstFirst ... 456
Results 76 to 80 of 80

Thread: Selenia - мнения, ментета, хубаво масло ли e и масло ли е въобще

  1. #76
    ТWIN SPARK TEAM митака-пловдив's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Пловдив,Кичука
    Age
    39
    Posts
    578

    Default

    Заради вас ходих до колата да видя какъв ми беше филтъра
    Tecnocar R125.Сутрин като съм я палел студена и със скъсън вакум на регулатора за бензина,веднага гасне но ми прави впечатление че стрелката остава на 4 атмосфери и мнооого бавно почва да пада.

  2. #77

    Default

    Quote Originally Posted by pininfarina View Post
    Малето са добри - спор няма, но идват скъпички за масовия потребител и от тях взимам само за определени клиенти, които искат да им сложим такива. Може да са се развили, ако всичките които си видял ги е стягал един и същ майстор
    напоследък оригиналните филтри за Алфа Ромео са Клийн и си го пише. А също така оригинални филтри идват от Южна Африка ......и България за Мерцедес .....

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  3. #78
    Болен алфист pininfarina's Avatar
    Join Date
    Jun 2006
    Location
    Varna
    Age
    45
    Posts
    1,786

    Default

    Quote Originally Posted by митака-пловдив View Post
    Заради вас ходих до колата да видя какъв ми беше филтъра
    Tecnocar R125.Сутрин като съм я палел студена и със скъсън вакум на регулатора за бензина,веднага гасне но ми прави впечатление че стрелката остава на 4 атмосфери и мнооого бавно почва да пада.
    Много добри Италиански филтри. През 1999-2002-ра си ги внасяхме директно от Италия ама след това се порзвалиха малко нещата с доставките.

    Автосервиз, Варна, ул.ДИмитър Пешев 38а, 0888757558
    Alfa Romeo GT 1.9 16v 05'

  4. #79

    Default

    Quote Originally Posted by митака-пловдив View Post
    Заради вас ходих до колата да видя какъв ми беше филтъра
    Tecnocar R125.Сутрин като съм я палел студена и със скъсън вакум на регулатора за бензина,веднага гасне но ми прави впечатление че стрелката остава на 4 атмосфери и мнооого бавно почва да пада.
    е хубо ма на мен с Рейсинг стрелката ми сочи повече, не е проблема в стрелката

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  5. #80
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    45
    Posts
    1,697

    Default

    Да отделим ли теми за останалите марки масла!?
    Заключвам

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

Page 6 of 6 FirstFirst ... 456

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •