Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Съвет за покупка на АR-156 GTA

  1. #16

    Default

    И мен ме радва оптиката, ако някой мое да ми напрай предния капак така, моментално захапвам.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  2. #17
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by koolio View Post
    Колега, гледам, че живееш в Гърция - за протокола, информирал ли си се какви са данъците и застраховките за такова животно там?


    Ми и данаците и застраховките са режем глави,но аз си карам с български номера,тоест дори и да бях купил ГТА-то щеше да му сложа БГ номера,имам 156 2,0 годишния данък тук е около 600 евро а в БГ само 176 лева

  3. #18
    Pretorian Кайо's Avatar
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    дома
    Age
    49
    Posts
    2,643

    Default

    Quote Originally Posted by Zmeycho View Post
    Ето ти една германка на малко километри, с вътрешен фейс и в идеално състояние!

    Малко по-скъпа е, но за сметка на тва е с уникален оптичен тунинг и с малко пазарлък до към 8500 ще може да се докара


    Колега да си кажа честно много не ми е по сърце този туниг,без да те ангаджирам ако можеш дай и някоя друга снимка и малко инфо за колата,година,километри................И една подробност колата задължително трябва да е Селе.

    Блгодаря!
    Last edited by Кайо; 17-10-2010 at 20:43.

  4. #19
    THE RED BARON ЗМЕЯ!'s Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Майна CITY
    Age
    41
    Posts
    1,261

    Default

    Quote Originally Posted by kaio156 View Post
    Колега да си кажа честно много не ми е по сърце този туниг,без да те ангаджирам ако можеш дай и някоя друга снимка и малко инфо за колата,година,километри................И една подробност колата задължително трябва да е Селе.

    Блгодаря!
    Дал съм ти линк към обявата, а за всичко останало има www.mobile.de & www.autoscout24.de
    SNAKE 147 1.9 JTD Z-Edition '05 - THE RED TORPEDO
    SNAKE 147 1.9 JTDm 8V '06 - Nero
    SNAKE 159 1.9 JTDm 16V '06 - Rosso

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •