Results 1 to 4 of 4

Thread: Ключове,"имобилайзери" и т.н.

  1. #1

    Default Ключове,"имобилайзери" и т.н.

    Във връзка със споровете и нападките към мен искам да ми обясните защо ключовете на тези алфи са такива,за какво служи това чудо(малкото черничкото),екстра ли е,от кога до кога се слага,при кои модели,доплаща ли се и т.н.
    Вие сте колеги
    Ето снимките
    Ще се радвам да прочета коментарите на Доко,Ilko Ivanov и други вещи относно алармите,афтърмаркета и т.н.

    п.п.Не се заяждам аз съм един човек който не разбира
    Темата е отговор на апсурдните твърдения за гаражни майстори и афтърмаркет тунинги ,приемам теоритично,че е така и че Алфата ГТ 2005 година и 166-цата 2000 и моето ГТВ са правени при един и същ майстор Някой познава ли го,да не би и той да пише във форума
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 11280439509928992_15.pic.jpg   11282760790801615_2.pic.jpg  

  2. #2

    Default


    Чак пък толкова вещ не съм, но все пак мерси за комплимента. Та този чип който имаш е средство за защита против кражба, спор няма но, същия чип го има и мойта колежка на Фиестата която е '91 година и според мен не е екстра която да търсиш при закупуване на автомобила, просто е монтирана афтърмаркет. Тъй-като си мисля, че си падаш по глезотийки и имаш намеренеие да посетиш Екстремистите, ще ти постна снимки на нещо по-модерно, и ако имаш свободни пари ще си с единственото ГТВ от тази генерация което ще се отключва, заключва и пали безключово и безконтактно (в смисъл, че като приближиш до колата се отключва, като се отдалечиш-заключва, достатъчно е да си държиш тази чип-карта в джоба или при документите), аз също много се замислям дали да не си монтирам тази глезотийка. Консултации с Бобо
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails IMG_0098.jpg   IMG_0099.jpg   IMG_0100.jpg   IMG_0101.jpg  
    Last edited by Доко; 09-09-2010 at 19:18.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by Доко View Post

    Чак пък толкова вещ не съм, но все пак мерси за комплимента. Та този чип който имаш е средство за защита против кражба, спор няма но, същия чип го има и мойта колежка на Фиестата която е '91 година и според мен не е екстра която да търсиш при закупуване на автомобила, просто е монтирана афтърмаркет. Тъй-като си мисля, че си падаш по глезотийки и имаш намеренеие да посетиш Екстремистите, ще ти постна снимки на нещо по-модерно, и ако имаш свободни пари ще си с единственото ГТВ от тази генерация което ще се отключва, заключва и пали безключово и безконтактно (в смисъл, че като приближиш до колата се отключва, като се отдалечиш-заключва, достатъчно е да си държиш тази чип-карта в джоба или при документите), аз също много се замислям дали да не си монтирам тази глезотийка. Консултации с Бобо
    Същото като мойто само,че по-модерно и с лазерен четец ми се струва.Няма да си разбичквам колата.И пак ти казвам,не е афтърмаркет,разновидност е Пак добре е,че се разбрахме,ама нападките бяха излишни,добре е ако вместо да се караме подкрепяме думите си с факти,затова пуснах темата,не обичам споровете(въпреки,че някои хора си мислят друго)

  4. #4

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    Същото като мойто само,че по-модерно и с лазерен четец ми се струва.Няма да си разбичквам колата.И пак ти казвам,не е афтърмаркет,разновидност е Пак добре е,че се разбрахме,ама нападките бяха излишни,добре е ако вместо да се караме подкрепяме думите си с факти,затова пуснах темата,не обичам споровете(въпреки,че някои хора си мислят друго)

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •