Здравейте отново, смятам, вече, по най - бързия начин да си повдигам Алфата, със спортни пружини съм, амортисьорите, утре ще ги разберем какви са (най - вероятно стандартни), та........ако всичко е спортно ще действам по скъпия вариант - нови пружини, ако, обаче амортисьорите са стандартни - слагам подложки, защото всичко по окачването е здраво и не ми се купуват нови,скъпи пружини - ментета, та на въпроса - има ли някой чертежи, размери и някакво инфо за въпросните подложки, правени на стругар за повдигане на Алфа 166 ? И още едно инфо - чашки от Голф 2,3 - кажете нещо повече за тях, къде и как се монтират, искам...1.да отида при стругар с конкретна и точна информация, а след това при майстора, отново с точно и конкретно искане или 2.да взема въпросните чашки и да ги дам на човека да ги монтира, но като питам по моргите ми обясняват, за някакви чашки, дето били на амортисьорите, трябвало да се избиват, можело да не станат на макферсон, можело да станат само отпред или само отзад и т.н. и т.н....та за това - дали чашки или подложки - кажете нещо повече моля, аз по принцип се занимавам с хартий за печатници и офиси - не съм майсторче, макар че доста неща научих през последните 2 години, по неволя (откакто карам 166), искам и за тва историческо повдигане да съм в час, търасчката използвах - никъде няма конкретни цифри, размери и начини, пише само вземаш тва от тва и го слагаш на онова и то се вдига с 3 пръста или отиваш при стругар и готово - много общо, по бързата процедура !
Благодаря Ви предварително,всеки път помагате, ударете и сега едно рамо.