Results 1 to 3 of 3

Thread: Oсветление на бутоните на ICS

  1. #1
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default Oсветление на бутоните на ICS

    Търсих някаква информация но не намерих, та за това поставям въпроса,касае се за част от бутоните на ICS-а и по конкретно бутоните с номерация и тези на главното меню(audio,klima,main...)и т.н.Проблема е че не светят и то още от времето когато съм я купувал.Не знам дали това осветление не е минава през някой предпазител и за това питам, ако някой знае нещо по въпроса да каже че да оправя проблема.

  2. #2
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Варна
    Age
    43
    Posts
    456

    Default

    Дедрата има такъв проблем с панела на климатроника ...Проблема там е че няма крушки а осветлението става с диоди които обикновенно не са изгорели а платката се нуждае от презапояване.На 166 цата панела на климатроника също е с диоди и наи вероятно проблема е същия.В Ланчия-форума има подробно описание как се оправя този проблем.Поздрави!
    5 Ланчии зад гърба си!
    И една Alfa 166 със смесени чуства засега!

  3. #3
    Запален алфист balev64's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ловеч
    Age
    59
    Posts
    479

    Default

    Аз така и подозирах,отварях го веднъж и видях че са група диоди, което ме наведе на мисълта че работата е по сложна(трудоемка) отколкото на мен ми се искаше и за това реших да питам, ако някой знае нещо по въпроса.Благодаря колега, че си се потрудил да пишеш по темата.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •