Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Изчезна централното заключване 156

  1. #16
    Старши алфист ALFonsOlder's Avatar
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Русе
    Posts
    510

    Default

    Quote Originally Posted by краси View Post
    ..... когато има не добре затворена врата........
    и при мен. 5та врата беше ударена.
    и за да заключиш централно, трябва да симулираш с отвертка щракването на бравичката на 5та.
    тогава всичко си е ок, пък, ако ще и изобщо да нямаш врата.
    156 SW 2001 бивша.

  2. #17
    МалоУмник Ladjov's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    369

    Default

    Колеги на мен ми изчезна централното преди 2 месеца като есента ми правеше мизерията да го няма когато си иска и то само за пасажерските врати .Стана студено централното се оправи после пак изчезна изобщо преди коледа.
    Има ли някъде други бушони освен този в кутията при волана .
    Има ли начин да изтествам ключа защото имайки предвид външният му вид от тежко сражение за за отваряне а ми е само един .
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD CF3 115CV {06.01г.} Progression / Limited edition (I) My love

  3. #18

    Default

    Quote Originally Posted by Ladjov View Post
    Колеги на мен ми изчезна централното преди 2 месеца като есента ми правеше мизерията да го няма когато си иска и то само за пасажерските врати .Стана студено централното се оправи после пак изчезна изобщо преди коледа.
    Има ли някъде други бушони освен този в кутията при волана .
    Има ли начин да изтествам ключа защото имайки предвид външният му вид от тежко сражение за за отваряне а ми е само един .
    Това ту го има, ту го няма не е от бушон а контактна история - куплунзи и т.н.

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    гр.Дряново
    Age
    40
    Posts
    27

    Default

    ]Alfa Romeo 156 1.8 TS
    здравейте!
    искам да попитам, кои кабели се използват за заключване и отключване на вратите и съответно каде е най-удачно да се хванат, защото съм решил да си слова едно дистанционно откл.и закл. на колата, пращам и по подробно какво мисля да сложа :
    http://constructor.bg/shop/product_i...496ad5ca67f40f

    ---------- Post added at 22:32 ---------- Previous post was at 22:29 ----------


Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •