Results 1 to 6 of 6

Thread: SPRINT

  1. #1

    Default SPRINT

    Здр- те фенове на алфа 33,аз карам спринт но разлика няма в двигателите и ходовата на 33-та Имам един въпрос ако някои може да ме светне по него.когато колата е достигнала температура 80 градуса и я изгася после няма палене докато не истине малко,аз имам съмнения че е от топлинното число на свещите,по каталог ги дава 9-ка а моите свещи са 7-ца.но може и да е от друго!



    =================================
    Колега, добре дошъл във форума. Моля обърни внимание на правилата. Писането на кирилица е задължително.
    pr_00f

  2. #2
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default Re: srpint

    Quote Originally Posted by Mimo
    Здр- те фенове на алфа 33,аз карам спринт но разлика няма в двигателите и ходовата на 33-та Имам един въпрос ако някои може да ме светне по него.когато колата е достигнала температура 80 градуса и я изгася после няма палене докато не истине малко,аз имам съмнения че е от топлинното число на свещите,по каталог ги дава 9-ка а моите свещи са 7-ца.но може и да е от друго!



    =================================
    Колега, добре дошъл във форума. Моля обърни внимание на правилата. Писането на кирилица е задължително.
    pr_00f

    Напиши първо с какъв двигател е колата с карбове или инжекция ако е с инжекция се нуждаеш от диагностика
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  3. #3
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    52
    Posts
    922

    Default Re: srpint

    " : Здр- те фенове на алфа 33,аз карам спринт но разлика няма в двигателите и ходовата на 33-та Имам един въпрос ако някои може да ме светне по него.когато колата е достигнала температура 80 градуса и я изгася после няма палене докато не истине малко,аз имам съмнения че е от топлинното число на свещите,по каталог ги дава 9-ка а моите свещи са 7-ца.но може и да е от друго!



    ==============================
    Браво колега, учиш ни да правиме карбове,а не ти пали колата, как може така?
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  4. #4
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default Re: SPRINT

    Quote Originally Posted by Mimo
    Здр- те фенове на алфа 33,аз карам спринт но разлика няма в двигателите и ходовата на 33-та Имам един въпрос ако някои може да ме светне по него.когато колата е достигнала температура 80 градуса и я изгася после няма палене докато не истине малко,аз имам съмнения че е от топлинното число на свещите,по каталог ги дава 9-ка а моите свещи са 7-ца.но може и да е от друго!
    Топлинното число баш си и 7-ца за тоя мотор,непаленето е от друго. Може да има проблем с капачка на делко, палец, кабели, бубина, комотатор, а може и да имаш проблем с делкото. На 1во четене според симптомите, ако си с Бош делко, може проблемът да е в самото делко.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  5. #5
    Автомонтьор-Разбирач Lisan's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    София
    Age
    52
    Posts
    922

    Default

    Като ти загрее колата премери си компресията,алфата е с големи луфтове и ако си ги направил по малки може да не затварят. Другите варианти Боби 33 ти ги каза. Успех.
    RANGE ROVER / ALFA ROMEO SPIDER / ALFA ROMEO 145 1.9 jtd /YAMAHA 1200 /
    0899832271 Сашо

  6. #6

    Default :)

    благодаря за саветите и аз стигнах до извода 4е делкото ми се ебава,с 4е6ко делко сам на PAL,и е с 4ук4е не е електронно,и направо мисля да го захвърлям и да му сложа електронно!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •