Results 1 to 15 of 15

Thread: Почва се отново

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    лют бакшиш от БКАР 546's Avatar
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Варна
    Age
    55
    Posts
    1,409

    Default Почва се отново

    Здравейте,от днес пак съм в Джаза.Омръзна ми да карам само таксита, а и жената понамрази жълтия цвят и вече и в ново такси не се радва, та решихме да купим една кола за кеф и разнообразие и защото сме почитатели на класическите коли се спряхме на 156, тъй като 159 не са ни по джоба. За марката естествено нямаше спорове. Този път жената я избира, аз държах само да е дизел. Интересното е, че и аз гледах обяви къде ли не, но тази точно не я харесах защото е стара-12 годинки не са шега даже и за алфа, особено карана последните години по нашите пътища.Колата върви като по релси, остава да свети само лампата за аербек, няма син, черен или някъкъв друг цвят пушек след нея, салона е поносим въпреки пластмасовия махагон. Има си четири еднакви 16" джанти с еднакви гуми с грайфер 5-6мм, че и мишелин, нов акумулатор --човека си я караше до последно. На срещата вчера ме успокоиха, от този модел каляски на части се намират и реших да я взема въпреки трясъка от стабилизиращата и риска да се скъсам от ремонти . Утре ще кача и снимки. Ако някой има капаче за дупката на касетофона да свирка. На тази кола музика не и трябва въобще и защо ги правят с тази дупка не знам, на старата и навъртях 50-60 хиляди без да усетя липсата на радио точка.
    Last edited by 546; 29-07-2010 at 06:47.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •