Results 1 to 9 of 9

Thread: Проблем с гумения маркуч 155 1.7 ...

  1. #1
    Запален алфист Член на клуба s_romeo's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    136

    Default Проблем с гумения маркуч 155 1.7 ...

    колеги имам 1 голям проблем.Гумения маркуч от дросела кам дебитомера ми е напукан (направо си е скасан) и не мога да намеря никаде нов или втора употреба.Бихте ли ми да ли савет какво да правя приемам всякакви савети .
    Alfa Romeo 155 1.7TS 95g EX- ALFA ROMEO 166 2.4 JTD 02 EX- Alfa Romeo 155 1.8 Silvarstone - Alfa Romeo 166 2.4 JTD 02 ( 136 ) - Alfa Romeo Giulietta 1.4 '13 (120)

  2. #2
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    Quote Originally Posted by s_romeo View Post
    колеги имам 1 голям проблем.Гумения маркуч от дросела кам дебитомера ми е напукан (направо си е скасан) и не мога да намеря никаде нов или втора употреба.Бихте ли ми да ли савет какво да правя приемам всякакви савети .
    бинтоваш с лейкопласт или нещо пак така добре бандажиращо... моята старата тръба е така бинтована и работеше, та ако си на зор може да я дам!


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  3. #3
    Болен алфист vegatta's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пазарджик
    Age
    39
    Posts
    1,811

    Default

    или се обаждаш на Алекс (Alfauser)
    Alfa Romeo 156 2.4 JTD...Alfa Romeo 155 2.0 8V TS Turbo... Alfa Romeo 75 2.0 TS...Powered By ...

  4. #4
    подпален алфист qkimov's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Ст.Загора/ Велинград
    Age
    38
    Posts
    277

    Default



    ---------- Post added at 13:22 ---------- Previous post was at 13:20 ----------

    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?t=37547
    Здрасти колега.На една от снимките се вижда този маркуч. Ако ти върши работа направо давай адрес да ти го пращам.Ще е подарък от мен
    Алфа 155 1.8 16V 96г.
    Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

  5. #5
    Старши алфист TS's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    София
    Posts
    633

    Default

    На 16клапановите е различен от тези на 8 клапановите. Маркуч който е рязан заради плочката на газта също не ти върши работа.Кът са да....... Спряни са и производство вече пък и рядко се намират 2-ра употреба.

    Маншоните с различен диаметър за пвц-колектора също са така.Спряни от производство.

  6. #6
    подпален алфист qkimov's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Ст.Загора/ Велинград
    Age
    38
    Posts
    277

    Default

    Ето това е маркуча.Вие предценете дали ще стане.Здрав е,читав е,цял е.Дали е от 16 клапанов или от 8 нямам никва идея понеже ми го дадоха с колата а тя милата е с друг двигател сменян в братска Италия.А и като гледам и го сравнявам със сегашния ми маркуч хич не си мясат.
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 23072010763.jpg   23072010764.jpg  
    Алфа 155 1.8 16V 96г.
    Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

  7. #7
    подпален алфист qkimov's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Ст.Загора/ Велинград
    Age
    38
    Posts
    277

    Default

    Колега имаш Л.С.
    Алфа 155 1.8 16V 96г.
    Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

  8. #8
    подпален алфист qkimov's Avatar
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Ст.Загора/ Велинград
    Age
    38
    Posts
    277

    Default

    Колега какво стана с маркуча? Пасна ли?
    Алфа 155 1.8 16V 96г.
    Ако всичко ви е наред. Ако жена ви е прекрасна. Ако и любовницата ви е прекрасна. Ако заплатата ви не само стига, а и остава. Ако шефът ви е хубав човек. Ако нямате никакви проблеми със здравето. Кажете "не" на наркотиците!

  9. #9
    Alfa 155 Fanclub-Bulgaria Alfa User's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Пловдив, BG
    Posts
    4,585

    Default

    Само на мен ли ми се струва, или на този маркуч му липсва още един щуцер ... при мен поне са два тънките маркучи, които излизат от дебелия ...
    Дано да е свършил работа де, че като знам как са кът ... Ако някой с АГУ пририта за маркуч, да ми се обади
    155 MY.95 Sport - 2.0 TS 8v (ressurected by Теодор & Токича)
    Fan Club Alfa Romeo 155 - Bulgaria

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •