Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: ламбда сонда питане

  1. #16
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    М1.5.5. може и да работи М 3.1 и М7.3.1 не работят. А за сондата като твърдиш, защо не ми се обади да му върна парите като не е работила. Обясни на Бобо че сондата която той е монтирал и тествал не е работила. Ако ти си правил нещо с нея е отделен въпрос.
    Значи е работила при теб? Последно?

    Значи гледай сега. Ти се заяде за това ти отговарям. Първо човека си я сложи и аз 2, 3 седмици след това я закачах да я меря. Казах му, че не работи и това е. Не е моя работа аз да ти се обаждам.

    Аз няма какво да обеснявам на Бобо. Сондата като сонда си работи перфектно. Но твоята нaй-вероятно не е работила и при теб и за това така си останал с грешно впечатление. Беше забила на 500 мв.

    И защо трябва да ми даваш за пример Бобо? Той ти е я сложил, казал е че е добре, а ти казваш, че не е работила добре. Значи все едно казваш, че Бобо е сбъркал, а на мен ми даваш пример с него?
    Last edited by oem; 26-07-2010 at 13:24.
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  2. #17
    Запален алфист alex052's Avatar
    Join Date
    May 2007
    Location
    софия
    Posts
    390

    Default

    благодаря на всички за мненията явно ще пробвам универсална сонда.не знам номера на тази която е на колата знам че платих за нея 120 лв като я извадя ще погледна ако го има ще пиша кой е да се знае
    Няма невъзможни неща,просто има недостатъчно финансиране.
    156 1,8ТS-99 ......
    EX
    159 1,9 JTD-08

  3. #18
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Значи е работила при теб? Последно?

    Значи гледай сега. Ти се заяде за това ти отговарям. Първо човека си я сложи и аз 2, 3 седмици след това я закачах да я меря. Казах му, че не работи и това е. Не е моя работа аз да ти се обаждам.

    Аз няма какво да обеснявам на Бобо. Сондата като сонда си работи перфектно. Но твоята нaй-вероятно не е работила и при теб и за това така си останал с грешно впечатление. Беше забила на 500 мв.

    И защо трябва да ми даваш за пример Бобо? Той ти е я сложил, казал е че е добре, а ти казваш, че не е работила добре. Значи все едно казваш, че Бобо е сбъркал, а на мен ми даваш пример с него?
    Не знам кой се заяжда. Сондата си работеше перфектно и си показваше коректно, но я смених защото 7.3.1 не вземаше предвид показанията и. Мислиш ли че ще я предлагам ако не става и не работи. Най малко аз съм човека който ще тръгне да си прави някакви такива дребни сметки. Нали ако сондата не работеше щях да я сменя в гаранция. Аз не си купувам частите от битпазара а от официални представители.
    Още повече човека каза че ти ще му я слагаш, а няма да ходи в сервиз. Не ме карай да ровя в стари твои писания и да ти ги цитирам и стига вече с тази прословута сонда. Карате я цяла година и се сетихте че не работи сега.
    Щом нещо е универсално то самото му име показва че не е съобразено с всички спесифики. На нещо пасва по добре, на друго по зле.
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  4. #19
    Evolution pusher stef_nikolaev's Avatar
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Solihull, UK
    Age
    43
    Posts
    128

    Default

    Колеги сложих новата сонда - LS6190, това е по Бош номер 0 258 006 190 и...
    о - чудо, минах около 300 км извънградско при разход (мерене пълно-пълно) 7/100 (с каране - 130 магистрала и 90 по пътищата) ! Може универсалната да е дори по-подходяща, но мисля че тази също ми свърши идеална работа.
    Alfa 156 Selespeed 2001, Alfa 147 Selespeed 2002, Alfa 156 JTS FL Selespeed 2005.
    "My engine started rattling like the proverbial biscuit-tin-dwelling skeletal onanist while on holiday in deepest darkest Wales"

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •