Results 1 to 4 of 4

Thread: Зимни гуми

  1. #1

    Default Зимни гуми

    Тази зима няма да я зазимявам колата, а смятам да я карам (до сега все съм карал другите коли)

    Та... кажете ми нещо лошо за фулда, кумхо, йокохама и вредещайн, защото четох четох и се оказва, че не отстъпват на по-големите имена като мишлен и бриджстоун.


    Пирели ми идват малко незаслужено по-скъпи.... макар че п-зеро-тата са страшни гуми и като ги сменям летните ще се изръся повечко за тях, защото си заслужават

    ---------- Post added at 16:24 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

    Оказва се, че фулда нямат модел като за моите 17ки
    Last edited by Stoyan Georgiev; 22-07-2010 at 16:29.

  2. #2

    Default

    Виж дали това ще ти помогне.
    Тестът е за 16', но е добър ориентир. Може да кликнеш върху името на всеки от участващите модели и да се запознаеш с подробния му анализ. Pirelli Winter 210 Sottozero 2 са подредени в ниския среден клас.
    Години наред купувам летни и зимни Conti и съм повече от доволен - добра гума, качествен мек каучук и държат добре на пътя.

    *точкуването в теста е компилация от оценки според поведение на пътя в различни условия - суха, мокра настилка, сняг, лед, износоустойчивост и цена, като колкото по нисък е коефицентът, толкова по-добре.
    Според крайните резултати е и класирането - от високи към ниски позиции.
    Last edited by Pepo; 22-07-2010 at 16:58.
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  3. #3
    Рибарче stefoo's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    bulgaria /sofia Фондови жилища
    Age
    42
    Posts
    436

    Default

    колега аз мога да изкажа мнение за верденщаинките защото 2 сезона карам с тях и съм страшно доволен колата е доста стабилна на сняг сега за лед вече там незнам да има гума където спасява качвал съм се на врух чумерна като съм ринал сняг с предната броня,когато си търсих гуми исках мишлен,човека ми каза зимаи си вреденщаина и няма да сбъркаш разликата в цената с мишлена беше за моя размер 5лв каза че на сняг са мн по добри сега дали е истина вече незнам но за фулда другата алфа е с такива гуми и определено отстъпват на вреденщаина това е от мене за тези гуми които си посочил вреденщаин по добре от фулда
    Alfa Romeo 156 1.8ts-2000г
    Alfa Romeo 156 2.0ts-1998г


  4. #4
    Откачен по Алфите :) RahzeL's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    София, Овча Купел 1
    Age
    35
    Posts
    380

    Default

    Мойте ботуши са БФ Гуудрич и не съм имал никакви ядове цялата зима секи ден съм бръмчал много. Сега ще ги видя 2ри сезон как ще са. около 110лв беше за гума и съм потеглял на нагорно с 4ма човека в колата почти без проблем. Превърта 2-3 пъти и тръгва. Ще ше поровя да видя дали ще ги намеря в нета.
    Ex Alfa Romeo 145, 1.4 Twin Spark, 103hp. 1998
    Skoda Fabia 1.4 16v, 75hp. 2005
    Alfa Romeo 147, 1.4 Twin Spark, 105hp. 2003

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •