Results 1 to 5 of 5

Thread: Свети ми лампата за изгоряла крушка

  1. #1

    Default Свети ми лампата за изгоряла крушка

    Здравейте. Светна ми лампата за изгоряла крушка, намерих проблема. Едни "майстори" бяха закачили буксите за задните светлини неправилно и те не светеха. Закачих ги правилно, но аварийната лампичка отказва да изгасне. Проверих всички светлини и всичко е наред, нямам изгорели и несветещи крушки. Какъв може да е проблема?

  2. #2

    Default

    предполага се,че си обърнал внимание и на осветлението на номера,нали.казвам това понеже другите светлини се виждат и на светло и може да не се обърне внимание на въпросните(понеже изисква малко нагъзвне-с извинение)..............успех колега.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #3

    Default

    провери найстина тях, при мен това беше проблема.

  4. #4

    Default

    Знаете ли, че може да сте прави. Нагъзих се още като човърках колата и едната лампичка на номера светеше доста слабо, вероятно от окиси по клемите и сигурно това ативира електрониката на аврийната лампа. Още утре ще се занимая с тази крушка. Тенкю!

  5. #5

    Default

    Намерих проблемът. Недоскивал съм предните габарити, а едната крушка била заминала. Странно...пък уж ги гледах

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •