Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 108

Thread: Картинг в София

  1. #1
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default Картинг в София

    От доста време ми се кара, но няма кой да ми одиса на акъла. Има ли желаещи, вечер след 18 или 19 часа да покараме. Възможните писти са мисля две - Дунев или Красна поляна.
    Хайде да се организираме фенове и да покараме!
    Желаещи?


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  2. #2

    Default

    Аз съм навит и отдавна се каня да пусна една тема.
    Предлагам да си изберем 1 ден от седмицата например Неделя и да се събираме през 2 седмици ,който дойде дойде.
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  3. #3

    Default

    Дунев е за пенсионери, Красна е за карачи, Бенковски е за издържливи.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Това картинга е голяма краста След 100-годишнината в София всеки ден въртя поне по 20 обиколки на пистата във Виница (Варна) ,а утре ако е хубаво времето ще отскоча до Шумен да покарам и там. Запалил съм се до безобразие Ако има някой зарибен от региона да казва ,ще си организираме състезание
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  5. #5
    Фиатаджия
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас/София
    Age
    34
    Posts
    254

    Default

    Не знам къде е Бенковски, но от другата страна на 4ти км. (не знам къде се пада), спрямо студентски град - има страхотна, мога да накарам един приятел да ни закара, закрита е пистата и мн. ме накефи... на дунев - да, интересно е кой ще успее да накара картинга да има най-много сцепление, без да се отпуска и да си прави кефа, като се пързаля, но друго си е голямата писта с поне малко по-мощния картинг... Иначе съм навит... понеже не влизам много често - ако се уговорите нещо и не отговоря - звъннете на 0885 11 27 26 - Крум

    едит: Иначе на картинг писта Виница редовно ходех миналата година, като бях във варна, даже имам сребърна карта и около 80 обиколки, ама не съм ходил от сума ти време Влизал съм 1-2 пъти в първите 3 времена за месеца
    Last edited by kiler_4o; 04-07-2010 at 20:38.
    Fiat Punto Mk.II 1.2 8v
    Fiat Punto Mk.I GT1

  6. #6
    чиста проба спреляк Furious 155's Avatar
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    София, Младост
    Posts
    5,287

    Default

    pредлагам като за начало, да се пуснем първо на Дунев още тези дни, да кажем вторник-сряда привечер. После ако има повече интерес може и на красна да се засилим за неделя.
    ОК?


    Даването на газ, води до пристрастяване!
    Alfa Romeo 155 1.8TS by RuBig
    Volvo V50 2.0D by RuBig

  7. #7
    Фиатаджия
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас/София
    Age
    34
    Posts
    254

    Default

    Според мен не си струва да си даваме на дунев парите, след като на другата е по-готино и дори ако не се лъжа - по-евтино
    Fiat Punto Mk.II 1.2 8v
    Fiat Punto Mk.I GT1

  8. #8

    Default

    Quote Originally Posted by kiler_4o View Post
    Не знам къде е Бенковски, но от другата страна на 4ти км. (не знам къде се пада), спрямо студентски град - има страхотна, мога да накарам един приятел да ни закара, закрита е пистата и мн. ме накефи...
    Пол Позишън е пистата на Момчил Манчев, има 5 полуживи карта, ако жената хукне да бяга по пистата ще е по бърза......

    ---------- Post added at 21:25 ---------- Previous post was at 21:24 ----------

    Quote Originally Posted by mochko1 View Post
    Това картинга е голяма краста След 100-годишнината в София всеки ден въртя поне по 20 обиколки на пистата във Виница (Варна) ,а утре ако е хубаво времето ще отскоча до Шумен да покарам и там. Запалил съм се до безобразие Ако има някой зарибен от региона да казва ,ще си организираме състезание
    Варненското писте найстина е хубаво, преди картовете им бяха пълни которници, сега не ги знам на какъв хал са, но след Хасково, ВН е най готината писта за картинг в БГ.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  9. #9
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Някой може ли да обясни къде се намира пистата в Бенковски? Иска ми се да я пробвам, но не съм много на ясно къде се намира. Квартал Бенковски го знам, но само до там. Благодаря предварително.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  10. #10
    Master of Puppets mochko1's Avatar
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Разград, London
    Age
    38
    Posts
    983

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Варненското писте найстина е хубаво, преди картовете им бяха пълни которници, сега не ги знам на какъв хал са, но след Хасково, ВН е най готината писта за картинг в БГ.....
    Нямам опит с други картове и не мога да кажа дали стават. Нямат спирачки ,ама те не ти и трябват Има само два завоя на ,които ги ползвах. Иначе пистата е супер има си бързи ,има си и бавни завои. Имат и по мощни картове ,още малко да по свикна и ще пробвам и тях Сега гледам схемата на Бенковски ,тая писта ще е ааадската мания ,трябва да я изпробвам задължително
    Alfa Romeo GTV 2.0 16V Twin Spark 150hp
    Fiat Bravo II 1.4 90hp

    Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another!

  11. #11
    Фиатаджия
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас/София
    Age
    34
    Posts
    254

    Default

    На Винишката писта можех и аз без спирачки, но много малко пъти съм успявал да взема по този начин най-острия завой, без да губя време...
    А тая в Бенковски - мн. прилича на Виница Трябва да се пробва Изглежда мн. примамливо, но е в другия край на София Но пък ми е близо до офиса (относително), така че някой път може да се разходя да я видя
    Fiat Punto Mk.II 1.2 8v
    Fiat Punto Mk.I GT1

  12. #12
    хакуна матата detelazurno's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    София
    Age
    39
    Posts
    1,362

    Default

    Ауууу, бомба Ще се присъединя задължително. Картинга много ме кефи. Нищо, че съм карал само 3-4 пъти
    На другите места как са цените, че аз само на Красна полаяна съм карал? Там е 2 лева на обиколка, но има промоция - ако вземеш 5 обиколки (демек 10 лева) ти дават една безплата. Та за 10 лева се въртят 6 обиколки.
    The greatest of all scientific hobbies!

  13. #13
    Фиатаджия
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас/София
    Age
    34
    Posts
    254

    Default

    Quote Originally Posted by detelazurno View Post
    Ауууу, бомба Ще се присъединя задължително. Картинга много ме кефи. Нищо, че съм карал само 3-4 пъти
    На другите места как са цените, че аз само на Красна полаяна съм карал? Там е 2 лева на обиколка, но има промоция - ако вземеш 5 обиколки (демек 10 лева) ти дават една безплата. Та за 10 лева се въртят 6 обиколки.
    В зависимост от това за колко време се прави 1 обиколка - можеш да го сметнеш, иначе не може да се прецени Иначе задължително - пак си давам телефона 0885 11 27 26 - Крум - ако някой нещо се уговори - да звънка
    Fiat Punto Mk.II 1.2 8v
    Fiat Punto Mk.I GT1

  14. #14
    Черная Молния MUROMAN's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    СОФИЯ-Подуене
    Age
    39
    Posts
    3,446

    Default

    Quote Originally Posted by Ramsezsh View Post
    Някой може ли да обясни къде се намира пистата в Бенковски? Иска ми се да я пробвам, но не съм много на ясно къде се намира. Квартал Бенковски го знам, но само до там. Благодаря предварително.
    Щом продължиш от кв.Бенковски посока Бенковски караш 1 км и отДясно на един стълб има табела Картинг Писта. 300 метра надолу по уличката/на Дясно/ е картинг пистата. Пистат става ,преди работеше денонощно и цените бяха добри , но после вдигнаха цената и от тогава не съм ходил.
    Аз може да мръдна днес или утре и да дам актуална информация от картинг писта - Бенковски.
    Предлагам да не пришпорваме темата , а да направим един добър обзор на нещата и да се съберем в уречен ден , дата и място и да си направим фън.
    ALFA ROMEO 155 1.8TS MY95 SPORT -The Legend - бивша


    Renault Megane II Grand Tour-2004г

  15. #15
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Много разумно Мариянски,браво-добър подход-хаха.Не бе сериозно ся,и аз съм за идеята,и без това отдавна ми се ходи на картинг,а няма с кой
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

Page 1 of 8 123 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •