Results 1 to 6 of 6

Thread: Дясното стъкло излиза от рамката, когато се вдига - трябва ми читав майстор.

  1. #1
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default Дясното стъкло излиза от рамката, когато се вдига - трябва ми читав майстор.

    Здравейте колеги, видях че има вече подобна тема. Доколкото разбрах някакви водачи най вероятно са си отишли. честно казано обаче, въобще не ми се занимава с отваряне на кори и т.н., че после вътре най-вероятно ще е страшна симфония. Както имаше един виц навремето "и аз мога и тате може, но тя козата си сака пръч". Та по въпроса - дайте координати на сервиз, където могат да ми оправят проблема, че това е мнооого дразнещо. Благодаря предварително.
    Last edited by Ramsezsh; 28-06-2010 at 22:49.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  2. #2
    Запален алфист hunter1989's Avatar
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Елин Пелин/София
    Posts
    384

    Default

    Quote Originally Posted by Ramsezsh View Post
    Здравейте колеги, видях че има вече подобна тема. Доколкото разбрах някакви водачи най вероятно са си отишли. честно казано обаче, въобще не ми се занимава с отваряне на кори и т.н., че после вътре най-вероятно ще е страшна симфония. Както имаше един виц навремето "и аз мога и тате може, но тя козата си сака пръч". Та по въпроса - дайте координати на сервиз, където могат да ми оправят проблема, че това е мнооого дразнещо. Благодаря предварително.
    Колега няма смисал от майстор , а и не е гаранция че ще го оправи. По-добре някой хубав слънчев ден да си го разглобиш сам . Аз съм правил на астричка и на 155 , не е голяма философия е естествено , ако някоя част е счупена тогава е млако кофти. Но според мян няма смисъл да даваш излишни пари по майстори. Все пак сме българи и майсторлъка си е заложен генетично в нас

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    48

    Default

    За текива работи аз ходих в АВТО АКАУТИНГ и сам доволен за това и не ми взеха много. 0895642405-Васил мисля че беше

  4. #4
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    Странно, стъклото се оправи от самосебе си. Предполагам, че някой от водачите се е бил разместил и от карането по "НЕВЕРОЯТНИТЕ" български пътища се е наместил. Благодаря на всички , които отговориха.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  5. #5
    Невървежен Satanism's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Odense, DK/София
    Age
    35
    Posts
    2,604

    Default

    тая работа не става баш така колега, да се намести...100% ще ти направи проблем пак някой ден.най-добре отвори и разгледай водачите в какво състояние са...може някое болтче да се е загубило или да се е счупил водача.
    Свалянето на кората на 146-цата е доста лесно занимание...
    Само за 1та инспекция за 20 минути си я свалил и сложил обратно...
    156SW JTD 20V Distinctive - Injected with a poison

    OEM & Ventura Garage
    http://clubalfaromeo.com/forum/showthread.php?p=1111314 -как аз бях измамен от Аrti156SW

  6. #6
    JTD проповедник trustworthy's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Варна
    Posts
    5,167

    Default

    На мен не ми излиза стъклото, но понякога запецва към средата, когато го вдигам. Тактиката ми е следната:
    1. Избягвам да свалям стъклото, а когато го свалям, гледам да е над половината
    2. Когато го вдигам от крайно отворемно положение, помагам леко с ръка, като го хващам и издърпвам в предния край, където е извивката.

    Не съм отварял вратата поради същите причини, както и колегата - да не развалям тишината и спокойствието в купето
    _______
    146 JTD - ex
    Renault Megane II 1.5 dci - ex

    Nissan Qashkai 2.0 CVT - current

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •