Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 19 of 19

Thread: Смяна на съединител

  1. #16
    iron man Pinky's Avatar
    Join Date
    May 2006
    Location
    София
    Age
    74
    Posts
    2,648

    Default

    Шума да не е само на празен ход и по-скоро в скоростите?
    I just have a hunch that Stalin is not that kind of a man. I think that if I give him everything I possibly can and ask for nothing from him in return, he won't try to annex anything and will work with me for a world of democracy and peace
    Roosevelt

  2. #17
    Младши алфист Peter_71's Avatar
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Sofia
    Posts
    18

    Talking

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    Само да вметна че няма 145/6 с жило.
    Х ах аха х колегата АР 147 сигурно е виждал такава с жило
    ____________________________________________
    ex Alfa 146 1.6 TS 1997 , ex Lancia Delta II 1.6 16V, ex Alfa 147 2.0 TS Selespeed
    Alfa 145 1.9 JTD Extreme Remap
    Musso 2.3 DOHC

  3. #18
    Силно зарибен - облъчен Da_Fuse's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Sofia
    Posts
    873

    Default

    Колега, нямам впечатления от сервиза, за който питаш, но внимавай да не те наиграят, да ти вземат парите за валео, а да ти сложат някакво менте и тогава работата ще ти излезе бая соленичко. Лично аз съм на този принцип, освен че сам си правя колата, сам ис и купувам частите! Ако си решил валео, обади се на колегата Венци VFTI. От него можеш да си сигурен, че взимаш нещо качествено, а и ги дава с отстъпка нещата.
    Аlfa 75 - 1.8 Turbo 155hp '87
    Lancia Dedra 2.0 Turbo Integrale 180hp '92

    България от векове за векове - НАД ВСИЧКО!

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by Da_Fuse View Post
    Колега, нямам впечатления от сервиза, за който питаш, но внимавай да не те наиграят, да ти вземат парите за валео, а да ти сложат някакво менте и тогава работата ще ти излезе бая соленичко. Лично аз съм на този принцип, освен че сам си правя колата, сам ис и купувам частите! Ако си решил валео, обади се на колегата Венци VFTI. От него можеш да си сигурен, че взимаш нещо качествено, а и ги дава с отстъпка нещата.
    Отказах се от тоя сервиз със Венци съм се разбрал и най-вероятно тая седмица трябва да взема от него съединитела и да я вкарвам в бокса
    Alfa Romeo 156 2.4 JTDm 20v

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •