Results 1 to 4 of 4

Thread: Странен теч в купето

  1. #1
    Лададжия milev86's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    262

    Default Странен теч в купето

    От няколко дни забелязвам теч в колата. Мястото е под жабката...от дясната страна на жабката, под нея...сякаш идва накъде отгоре.....зад таблото....идеи?!
    ALFA ROMEO 147 1.9jtd 8v 2006 г.
    DAEWOO Matiz 0.8 2000 г.

    ВАЗ 21079 1990 г.

  2. #2
    Младши алфист S_Ivanchev's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София-Кюстендил
    Posts
    23

    Default

    Вдигаш предния капак,сваляш пластмасата при чистачките(за да свалиш и двете пластмаси се налага да свалиш и едната чистачка)която е на винтове и щипки.Под нея ти се намира от дясната страна филтъра за купето-до него има дупка(в най-ниската точка където се събира водата)-отпушия за да изтече събиращата се там вода-под гругата чистачка има още една дупка-проверия и нея.На мен ми беше същото-всичко се беше задръстило,тиня направо...за сега нямам вече този проблем.Успех...

  3. #3

    Default

    Запушен ти е маркуча който отвежда водата която се стича от стъклото и влиза под кората на чистачките - горещо препоръчително е да махнеш и двете кори, да изчистиш всичката мизерия там, да провериш и двата "отдушника" за вода, през който тя изтича, щото иначе поне перката ще ти изгори най - малкото........
    Опс.......изпревариха ме...
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Лададжия milev86's Avatar
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    София
    Age
    37
    Posts
    262

    Default

    Благодаря Ви, колеги! Сега отивам да се позанимавам!
    ALFA ROMEO 147 1.9jtd 8v 2006 г.
    DAEWOO Matiz 0.8 2000 г.

    ВАЗ 21079 1990 г.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •