Results 1 to 7 of 7

Thread: Проблем с антифриза

  1. #1
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default Проблем с антифриза

    хора да попитам на алфа 147 1.6 от зимата не съм сипвал антифриз, но леко по леко намаляваше.Днес стигна до минимума и долях да стане на максимум, проблем ли е ,че намалява защото не разбирам ?

  2. #2

    Default

    трябва да разбереш от къде изтича, може и да не е никакъв проблем

  3. #3

    Default

    Много често леко по лекото намаляне изненадващо се последва от едно внезапно намаляне, дето внезапно изпразва джобовете......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #4
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default

    какво имаш в предвид ферарист?

  5. #5

    Default

    Ми на мен например ми се губеше по малко в продължение на половин година, гледах, надувах, и не разбрах откъде тече, докато един ден жената не каза - Тая вода нормално ли е да ми е в краката - беше думнало казанчето на парното в купето......а можеше да е предния воден рад, и тогава щях да продухам тапета.......
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  6. #6
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default

    ами не знам скоро ще отида при човека които се грижи за колата ми да го питам и него какво мисли и да я погледне защото ,аз като дигна капака и всичко ми е на китаиски

  7. #7
    Старши алфист toshko69's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    609

    Default

    To има някакви минимални изпарения на водата с която се разрежда антифриза,но като количество е далеч по-малко от това дето си посочил ти.Аз за 2 години съм долял около 100 максимум 150 гр.
    alfa 156 2.0 TS/звяр на пътя-0886399217

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •