Results 1 to 12 of 12

Thread: Търся Gtv

  1. #1
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default Търся Gtv

    Здравейте колеги,
    Търся си Gtv 2.0, но май в София трудно ще се намери.
    Може ли да ме ориентирате каква е средната цена.
    Предварително благодаря.
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  2. #2

    Default

    да в момента незнам за някое да има, но ще разпитаме и ще ти кажа..
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  3. #3
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    най - накрая успях да намеря моята ALFA. Страхотна е - бордо, 2.0, 16V. не мога ад и се нарадвам. ще я снимам и ще я пусна. Ще се радвам някой път да се съберем...
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  4. #4
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Толкова бързо ли я купи - ако си я взел - ЧЕСТИТО и много безаварийни километри. Аз тая вишневата я гледах някъде да се продава - ама като не съм погледнал , тук не съм видял че някой търси.

    П.П. Заповядай на срещите на Ал.Невски всяка втора и последна неделя на месеца - тази неделя има среща - 25.06.06г
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  5. #5

    Default

    Честито колега! Аз точно влизах да ти напиша че днес видях на Лукойл на Константин Величков че е оставена една за продаване, но не видях колко защото бях в движение, но имаше надпис на стъклото...

    Дано си оцелил на читава.

    Тази бордото да не е от един Цецо ?? Той е идвал на срещи преди и ако е неговата беше ок мисля. Даже беше сложил на стъклата екстрата с лекото сваляне преди да отвориш....
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  6. #6
    Младши алфист
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    sofia i italia (za sega)
    Posts
    23

    Default

    ian za kolko ia kupi alfata , 4E az iskam da prodavam moita kato si doida v bg
    where i come from , there is no plan "B" , so take advantage of today because tomorrow is not promised... )

  7. #7
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    Взех я още, когато я гледах. Огледах я, чух я, направих едно завойче, не чух нищо притеснително и реших да я взема.
    а иначе тя е с Добричка регистрация, защото все още не съм я прехвърлил. Този от който я взех мисля, че се казваше Радослав. Мисля да й сменя ремъците и ролките, защото едната ролка май издава странни звуци. За тови week-end няма да успея, че път ми се отвори. за 08.07 можем да се видим на Боровец, ако искате. Тогава ще е Рали България и аз ще съм там.
    иначе я взех за 8,4 лв.
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  8. #8

    Default

    Браво колега, дано всичко е наред.

    Значи прегледай форума насам натам за съвети и ако ще сменяш ремъци и ролки ги смени във ВАНТО човече!!! Само там ги правят ок.
    Наистина е по-скъпо, но си струва!!!

    Не искам да кажа лоша дума вече за Александър Ауто, защото пък момчетата за други неща са ми били от много полза и доста ефтино ни дават и съм доволен наистина, но самото зацепване по-добре Ванто.

    На сяка цена с ремъците смени и кит-а на Вариатора....7лв е, а си струва. ако решеш в последствие ще ти излезе солено, защото се сваля всичко и се плаща като за ремъци!!!

    Късмет и надявам се скоро да се видиме
    Ела в неделя на срещата!!!

    ПС> твойта коя година е? пусни една снимка
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  9. #9
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    Благодаря за съветите колега. Рових се и преди в темите и някъде бях чел за Ванто и ремъците. Един приятел със 156, 2.0 ги смени във Ауто Италия и също е доволен. Аз я карах известно време и я гледах като моя. Единственото, което ме изуми беше, че като отидох да я взема от сервиза ми заявиха, че са доляли ТРИ литра масло, което малко ме изнерви и вече гледам с леко недоверие.
    Много ми се иска да дойда в неделя, но ще пътувам и.... няма да се получи.
    що се отнася до снимките - още не съм я снимал, но когато стигна до там, веднага ще го направя. колата е 1997г.
    по принцип тя е същата като тази /цвят/, но с добрички номера.

    http://i.mobile.bg/perl/main.cgi?topmen ... f1=details
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  10. #10

    Default

    ами ще се видим по-натам някой път.
    В кой квартал живееш иначе?
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

  11. #11
    Запален алфист
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    София
    Posts
    387

    Default

    със сигурност ще се видим.
    иначе аз съм в Белите Брези - точно под пазара на Красно Село.
    ако не се лъжа, май с колегите се бяхте виждали някъде по бул.България.
    Alfa Romeo 155, 2.5, V6/ GTV 2.0 TB V6 / 146 TS, 2.0 Junior/ 145 TS, 2.0 16V/ Giulietta 1.8, 166 2.0 V6 TB

  12. #12

    Default

    моя Спайдер може да го видиш почти всеки ден на Нишава, но от другата страна на България веднага след началото посока към парка. Там имам соларно студио и колата е отпред като съм там... Ако минаваш се обади
    Alfa Romeo Spider 2.0 16V Twin Spark 155hp '00 Lusso

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •