Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 16 to 30 of 41

Thread: Статия за Алфа 155 във в. Сега

  1. #16

    Default

    Приказки колкото поискаш.Реалноста е съвсем друга. Малко употребявани са нашите любими 155ци а тея с наказателните голфове и идея си нямат за какво става на въпрос. Просто няма база за сравнение.(значи всички коментари са безпочвани)

    Ха , покарайте малко безцелно и да видим, само немски отрошляци.
    Няма кола която да се кара и да не се чупи, е НЯМА ТАКАВА .а ако има ми кажете , Веднага я купувам
    Обороти му е майката...

  2. #17
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    69

    Default

    Quote Originally Posted by ivoshaklev
    Приказки колкото поискаш.Реалноста е съвсем друга. Малко употребявани са нашите любими 155ци а тея с наказателните голфове и идея си нямат за какво става на въпрос. Просто няма база за сравнение.(значи всички коментари са безпочвани)

    Ха , покарайте малко безцелно и да видим, само немски отрошляци.
    Няма кола която да се кара и да не се чупи, е НЯМА ТАКАВА .а ако има ми кажете , Веднага я купувам

    Колега, защо така плюеш голфовете??????нещо против тях ли имаш?????- от личен опит -карам голф ве4е 6та година и от 3г 155-1.8 еми......алфата се строши пове4е отколкото голфа за 6г?????и не ми разправяй 4е си нямам понятие - ръмжащия мотор на 155до морето, а????Отколкото по безшумния на голфа,верно и по бавен. незнам на колко км е голфа но до 10000км аз масло не му доливам и маслото си седи бистро, мотора никога не съм го отварял - в сравнение по-новата с 5г 155ца -1,5литра на 10000км????Преди имахме 33ка-същата работа- +проблема с инсталацията,та май ти нямаш понятие и ако мразиш голфовете не ни карай всички да се караме и заяждаме за глупостти.Вярно на алфата мотора е по мощен и е по бърза, но като изпълнение и качество е много зле - за което аз се кефя на германците-изпипват нещата - вземи пример електрония часовник на алфата-питай на колко колеги им работи и питай голфаджиите на колко не им работи
    ALFA 155 TS 1.8 -93

  3. #18

    Default

    Едно ОГРОМНО ИЗВИНЯВАЙ !!! Hristian37
    Не мразя голфовете , просто исказвам мнение .Няма кола която се кара и да не се троши.(повтарям) И пак казвам 90% от хората нямат база за сравнение. И ако трябваше да си избирам кола и четях статии като тази за която е темата нямаше и аз да си купя "мечтаната" ми колица... а, и на мен не ми работи часовника
    Все пак ти си това което караш ..... (някъде го прочетох и ми хареса)


    Надявам се да не съм обидил още някой!!!! ако има такива
    ИЗВЕИНЕТЕ МЕ
    Обороти му е майката...

  4. #19
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    69

    Default

    за статийте във вестниците съм съгласен-преди изчетох в 24часа всичките-според тях свястна кола няма-дори на 7цата БМВ откриха пове4е проблеми отколкото плюсове. По принцип и аз се кефя на алфите защото са бързи и стабилни коло бъкани с екстри(голфовете го нямат) но ве4е много 4есто ми се налага да правя алфата иии проклинам яко иначе след време ако се опарича алфа ще си взема
    ALFA 155 TS 1.8 -93

  5. #20

    Default

    Е това е , СТИСНАХМЕ СИ РЪЦЕТЕ
    Обороти му е майката...

  6. #21
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    34

    Default

    И аз съм на мнение,че такива спорове са излишни И мисля,че нещата са субективни-зависи на колко запазена и поддържана кола си попаднал.Ако сравняваме два нови автомобила това е вече друг въпрос.Например във Видин в бош сервиза ми твърдят,че голф 3 поне веднъж на месец посещават сервиз
    AR 155 1.8 8v '94

  7. #22
    Болен алфист virusalfa's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Благоевград
    Posts
    2,382

    Default

    А некой да си купува алфа,особено бензинова и да я кара като мерцедес? Има ли такъв?
    Аlfa 164 Super 2.5TD

  8. #23
    Алфист gigi's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    88
    Posts
    2,229

    Default

    Quote Originally Posted by virusalfa
    А некой да си купува алфа,особено бензинова и да я кара като мерцедес? Има ли такъв?
    Ми аз сменям на мах 2300 оборота и повече от 90 не дигам :P

  9. #24

    Default

    ...
    Last edited by pooh; 12-02-2015 at 12:55.

  10. #25
    Болен алфист BatVas's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    3,048

    Default

    Quote Originally Posted by pooh
    Quote Originally Posted by gigi
    Quote Originally Posted by virusalfa
    А некой да си купува алфа,особено бензинова и да я кара като мерцедес? Има ли такъв?
    Ми аз сменям на мах 2300 оборота и повече от 90 не дигам :P
    и аз така

    Пух за теб гарантирам - имаш впредвид обаче не 2300 оборота, а 300 оборота в червеното - нали
    2.0 8V - R4 T.S -164 Super -ЕX, 2.5 12V - V6 - 155 Super-EX, 3.0 24V - V6 - GTV CF3 -EX
    CLK 430 - V8 Monster-EX, Семейна Корола е150, 3-ка е36 за кеф

  11. #26

    Default

    Kарам си я както си знам .Лекичко когато трябва и силничко когато ми стане гот на душицата ..... а на 2300 не сам забелязал да работи
    Обороти му е майката...

  12. #27
    Запален алфист ZoE23's Avatar
    Join Date
    Oct 2005
    Location
    Plovdiv
    Posts
    433

    Default

    По-голяма простотия не бях чела в интерес на истината!Има ли кола която да не се раЗваля-О моля Ви се?!?!?!?
    Grande Punto 1.9 Sporт
    98 Alfa 145 1.6 16V TS-bivshata

  13. #28
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Има!!!! германската ма те били много здрави тея бангии бе,прецизно изпипани .Ако колегата беше ръчкал голфа на половина колкото си ръчка алфата сигурно отдавна щеше да спи у някоя морга.Инсталациите са им слаби щот са немски:пример всяко трето ауди 80 самоизгаря от инсталацията си.Що се отнася до колко често се чупят Алфите то в повечето случаи виновен е шофъора. Във WRC колите също изкарват по състезание.
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  14. #29
    S.T.A.L.K.E.R. Galeano's Avatar
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Бургас
    Age
    42
    Posts
    864

    Default

    Quote Originally Posted by Galeano
    Има!!!! германската ма те били много здрави тея бангии бе,прецизно изпипани .Ако колегата беше ръчкал голфа на половина колкото си ръчка алфата сигурно отдавна щеше да спи у някоя морга.Инсталациите са им слаби щот са немски:пример всяко трето ауди 80 самоизгаря от инсталацията си.Що се отнася до колко често се чупят Алфите то в повечето случаи виновен е шофъора. Във WRC колите също изкарват по състезание.
    Що се отнася за неземният им мерцедес след 18то-то ходене до турция за части се замислаш Бе аз мога или немога да го пусна на свободна в някое по дълбоко блато.Да го е.. и мерцедеса.
    Alfasud/156 1.8ex
    156 2.4 JTD/156 2.5 Q-system/Uno 1.3Turbo i.e-again/Yamaha R6

  15. #30
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Jan 2006
    Location
    Sofia
    Posts
    69

    Default

    Quote Originally Posted by Galeano
    Quote Originally Posted by Galeano
    Има!!!! германската ма те били много здрави тея бангии бе,прецизно изпипани .Ако колегата беше ръчкал голфа на половина колкото си ръчка алфата сигурно отдавна щеше да спи у някоя морга.Инсталациите са им слаби щот са немски:пример всяко трето ауди 80 самоизгаря от инсталацията си.Що се отнася до колко често се чупят Алфите то в повечето случаи виновен е шофъора. Във WRC колите също изкарват по състезание.
    Що се отнася за неземният им мерцедес след 18то-то ходене до турция за части се замислаш Бе аз мога или немога да го пусна на свободна в някое по дълбоко блато.Да го е.. и мерцедеса.
    Абе брато, ти продължавш да се заяждаш- ама се замисли малко преди да оплюеш германското автомобилостроене- вземи за пример арабските шейхове,диамантени принцове и всякакви от този род дето не си знаят парите-да си виждал да кара някой от тях Алфа????а????И след това ще те питам защо по старите VW държат повече пари от алфите фиатове и ланчии????- отговорът е един-Пазарът а в всеки учебник по икономика ще прочетш че пазарът е мерна еденица за качество, така че помисли-след това плюеш германслата инсталация- а защо я слагат на Алфите а не слагат Магнет -Марели?????????ако помислиш ще се сетиш
    ALFA 155 TS 1.8 -93

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •