Results 1 to 15 of 27

Thread: Предно ляво задържа!?

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    +- mimouzunov's Avatar
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    гр. София
    Age
    42
    Posts
    2,635

    Default Предно ляво задържа!?

    Карам си днес аз и в един момент колата почва да спира... Спира дотолкова че едвам помръдва като и подавам газ!!!
    Паркирам (като знам че някое колело ми задържа ,по усет предно)... През пушека от предно ляво колело се вижда и нещо червено ,диска
    Викам си апарата е блокирал!!! Изчаках известно време да поизтине джантата и я махнах ,после следва разглобяване на апарата!!!Външната наклатка беше на нула а вътрешната на половин живот!!!Тръгнах да прибирам буталцето ама не ,напъвах душманската не се прибира...
    Дотук си викам блокирало е цилиндърчето обаче и това се промени когато напънах да го прибера и развих пробката за обезвъздушаването....С развита пробка цилиндърчето се прибира безгрижно...
    След конслултация с Тренди и своевремената поява при мен на Фуриоса с него се появи и ново мъркуче спирачно +накладки!!!
    Имаше предположение за запушено мъркуче ,сменихме го сложих и другите накладки ,обезвъздушихме ,течност си излиза всичко е ок докато не тръгнах пак...
    Предно ляво си задържа и това е... Минах 10 километра и колелото пак загря дооооостаааа!!!Махнах пред нас джантата и отвих леко пробката ,изтече леко течност под налягане и колелото се разтовари ,последва пак препомпване на педала съответно пак затягане на колелото докато не отвия пробката...
    Има проблем само с това колело ,другите са наред...
    Има ли вариант да идва проблема от централата на АБС-а!?Нещо там да пречи да се разтоварва колелото!?
    Last edited by mimouzunov; 12-06-2010 at 00:45.
    155 2.0 TTC > e46 330ci тествано...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •