Темата е озаглавена така за краткост.
Подозирам че е от съединителя това притрисане, защото март месец миналата година имах проблеми със Селето и нямах щастието да попадна веднага на Митко Тасев в Пловдив, ами отидох при сервиз Пенев. Там налучкваха на посоки и тъй като ме бяха увътрили за излишни неща смениха само феродото на съединителя защото уж от това робота имаше проблем със сменяненто на скоростите... Тогава не сменихме целия комплект съединител под предтекст че ще ме кара още... ОК, селето те така и не го оправиха, Митко го оправи за броени часове, не седмици... оттогава със робота слава богу съм нямал проблеми...

Но започна да се усеща едно притрисане, особено се засили при студено време зимата, даже ми гаснеше първия път след потегляне като мине от 2-ра на 1-ва... за да избегна това гаснене, дърпах ръчната и загрявах леко феродото на съединителя с подаване на леко газ... така това го решихме, проблема като се постопли поотшумя, макар винаги когато слиза надолу от 3-та се усеща притрисане и сякаш не може хубаво да отлепи съединителя... Преди няколко месеца направихме калибрация на съединителя за всеки случай ако е от това... но проблема остана... Колата си върви, не е нещо с което да не може да се живее... но сутрин докато се посработи и заграее триещите части и е мъка, даже вече се усеща и едно придърпване катто качва скоростите, не само като ги сваля, придърпване като все едно да пуснеш рязко съединителя... преди го нямаше... всичките тези неща ме водят на мисълта че може би поскалъпения съединител преди време сега вече издава багажа... Въпроса ми е само към хората със Селеспийд и запознатите по подобен проблем! Дали да пристъпя към сменяне на съединител или е взъможно да е и друг проблема? Иначе не чувам виене от лагер или нещо такова... не знам... възможно ли е робота да не функционира както трябва? Мисълта ми е да не тръгна да сменя съединител, ако има възможност още да ме изкара. Проблемът е просто досаден, особено когато е по-хладно и не загрея съединителя и ми загасне, което рядко се случва...