Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Седалки

  1. #16
    Let's ROCK and Let's BEER Ramsezsh's Avatar
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Бъкстон
    Age
    46
    Posts
    422

    Default

    На мен 146цата ми е определено удобна. Преди карах Фиат марея и дигах седалката възможно най високо. Сега е на най-ниска позиция и е перфектно. Наистина май всичко е въпрос на навик.
    Ден без бира е загубен ден!

    Ex Alfa Romeo 159 2.4 JTDm
    Ex Alfa Romeo 146 1.4 Junior

  2. #17

    Default

    определено позицията в 156-цата по ми допада, но пък това са си различни коли, различен клас... Със всичко се свиква според мен рано или късно... въпрос на вкус
    Alfa Romeo 33 1.5 BOXER 4x4, Alfa Romeo 33 BOXER 1.7 16v, Alfa Romeo 155 1.7ts 8v, Alfa Romeo 166 2.0ts, Alfa Romeo 156 1.9jtd - EX
    Alfa Romeo 146ti, Alfa Romeo 145 1.4ts

  3. #18
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default

    Quote Originally Posted by mordohy View Post
    Точно от ляво, долу на седалката трябва да има една телескопична дръжка.Хвани главата и я изтегли.Ще се получи една сравнително дълга щанга. Натисни я надолу и седалката ще спадне!
    Благодаря, колега!!
    Намерих я и направих каквото трябва. Седалката наистина спадна, но малко( Щеше ми се още малко, но...
    Между впрочем, тъй като визуално има разлика между височините на предните седалки, как поне да повдигна малко пасажерската, та да се поизравнят. Мен какво ми пука как ще се чувства пътника, аз там не се возя)))))
    Предварително благодаря.
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

  4. #19
    Старши алфист Sm0k's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Велико Търново / София
    Age
    39
    Posts
    650

    Default

    Quote Originally Posted by hollyman_R View Post
    Благодаря, колега!!
    Намерих я и направих каквото трябва. Седалката наистина спадна, но малко( Щеше ми се още малко, но...
    Между впрочем, тъй като визуално има разлика между височините на предните седалки, как поне да повдигна малко пасажерската, та да се поизравнят. Мен какво ми пука как ще се чувства пътника, аз там не се возя)))))
    Предварително благодаря.
    Тая разлика къде я гледаш, в самите седла или в облегалките. Щото аз ако правилно съм забелязал, ако шофьорската ти е максимално надолу трябва да е на едно ниво с пасажерската
    Alfa Romeo Tipo 940 MY 2014, 1400 Turbo Benzina Multiair 16v, Giulietta Serie 1 Distinctive, MD 11/2015
    Alfa Romeo Tipo 930 MY 1997, 1400 Twin Spark 16v, 145 Serie 1 Lusso, MD 04/1997 [Ex]

  5. #20
    Болен алфист abart_'s Avatar
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Русе
    Posts
    1,189

    Default

    Quote Originally Posted by Abar7h View Post
    Е ква е тая 156тица в подписа, тука говориме за наште си бегачки И аз бих направил тая интервенция със свалянето на седалката, че така си е гадничко...а не съм кой знае колко висок (183см) Представям си ако има колеги по 190+...сигурно карат с отворен шибидах
    хах чак пък,аз съм 194 см и си се събирам екстра

    преди и аз имах мераци да съм седнал възможно най-ниско, на пода ако може Но,всичко е до навик най-вече
    146 Turbo

  6. #21
    светлозелен(ама не много) ivan dimitrov's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Варна
    Posts
    2,846

    Default

    ---
    Last edited by ivan dimitrov; 13-02-2019 at 22:52.
    НЯМА ТАКЪВ НАРОД, Продължаваме Простотиите, Бързо Се Прецакваме.

  7. #22
    Запален алфист
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    252

    Default

    Quote Originally Posted by Sm0k View Post
    Тая разлика къде я гледаш, в самите седла или в облегалките. Щото аз ако правилно съм забелязал, ако шофьорската ти е максимално надолу трябва да е на едно ниво с пасажерската
    Еми да, ама при мен не. Шофьорската уж я свалих макс. надолу, просто ме беше страх да натисна повече, и пак е маалко по-висока от пасажерската. Всъщност този проблем ми се яви, след като дадох да ми претапицират седалките. Като са ги поставяли след това, нещо са пре....и.
    Last edited by tonov; 04-06-2010 at 00:27.
    ALFA ROMEO 146 1.6 TS 16V 1998
    ПЛОВДИВ

  8. #23

    Default

    аз съм с 147ца седалките са най-долу но пак ми е много висока има ли някакъв начин да ги сваля още повече?

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •