Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23

Thread: Стъргане на задните гуми

  1. #16
    Болен алфист rossenvn's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    1,227

    Default

    Не. 205/60/15 или 205/55/16.
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Ti - "новата" - 150 млади кончета и едно дърто магаре зад волана
    ex Alfa Romeo 156 1.9 JTD - червен трактор - 105 одъртели коня и 1 кьопаво магаре зад волана

  2. #17

    Default

    аз мисля че размера на гумите не епроблем а също и на джантите тъй като стъргането не е само отвън в калника ами и отвътре макферсоните...

  3. #18

    Default

    Колега, я пусни едни снимки, щото нещо или ти не обясняваш точно, или имаш нещо тотално объркано.....или проблемно.....
    "Anybody that tells me a good car is one that is light with low power to weight ratio is an amateur" - Kazutoshi Mizuno-designer of Nissan GTR
    F=M x A - Исак Нютон - amateur.....

  4. #19

  5. #20

    Default

    ходих на майстор и се оказа че имам фланци за да излизат гумите навън... сега ще ги махна и дано спре това гадно стъргане...

  6. #21
    VALETO performance haljscho's Avatar
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    46
    Posts
    2,297

    Default

    Quote Originally Posted by rankovtsv View Post
    ходих на майстор и се оказа че имам фланци за да излизат гумите навън... сега ще ги махна и дано спре това гадно стъргане...
    Quote Originally Posted by rankovtsv View Post
    а след каот стърже и от двете страни може ли да е от джантите? и за този модел колко трябва да е ЕТ-то
    Quote Originally Posted by rankovtsv View Post
    стърже и от вън на ламарината и от вътре незнам точно къде се падаше.... какво общо могат да имат джантите след като гумите са с този размер?
    Е как ще ги махнеш!!!!!!!!
    Та нали казваш, че стърже от двете страни!!!

    Защо ти е манекенка, след като си имаш АЛФА 156
    156 JTD-110-EX, /147 JTD.EX, /156 JTD 115 EX, / GT- JTDm 150 EX
    147 JTDm 140-Малката манекенкa
    159-2.0-JTDm 136
    147-Q2

  7. #22

    Default

    така ми изглеждаше на гумата но май тези гуми са ми сложени преди да я купя и вътрешното изтъркване може би е от предишната кола на която са били.... надявам се сега като ги сваля всичко да е наред...

  8. #23

    Default

    проблема е решен след като свалих фланците те са над 20мм широки.. сега ще ги пусна за продаване.. темата е за ключ



    mod edit: Vox populi vox dеi!
    Last edited by fiore; 10-06-2010 at 10:57.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •