Results 1 to 9 of 9

Thread: Колко е средният отвор на джантите на 156-ца

  1. #1

    Default Колко е средният отвор на джантите на 156-ца

    Интересува ме колко милиметра е средния отвор на летите джанти 16-ки на алфа ромео 156 и дали е същия като на ГТВ 1999 година.Намерил съм си много хубави джанти 16-ки за ГТВ-то ми обаче тези джанти са от 156-ца.Дали стават за мен искам да разбера.Ако не е проблем някой колега ако може да премери средния отвор,този където е тапата(от вътрешната страна разбира се) за да знам дали е същия като на стоковите от моето ГТВ и ако е така да си взема новите джанти,всички други размери съвпадат едно към едно.Благодаря!

  2. #2
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Централен Отвор на GTV и 156 е 58мм , не му мисли а ги слагай !

    п.п На всички талянки централния отвор е 58мм със изключение на Фиат - 242 , Daily , Ducato , Talento и Ducato Maxi.
    Last edited by kpacuo; 21-05-2010 at 19:41.

  3. #3

    Default

    Quote Originally Posted by kpacuo View Post
    Централен Отвор на GTV и 156 е 58мм , не му мисли а ги слагай !

    п.п На всички талянки централния отвор е 58мм със изключение на Фиат - 242 , Daily , Ducato , Talento и Ducato Maxi.
    58мм,сигурни ли сме Ако да да ги поръчвам и да ги слагам

  4. #4
    Старши алфист kpacuo's Avatar
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    548

    Default

    Щом не си толкова убеден , т.е мислиш че инфото е грешно най простото защо не ползваш търсачката?? гоогъл и тнт.Да беше поразровил малко преди да пуснеш подобна темa, най малкото има поне 2-3 такива теми !
    Поздрави

  5. #5

    Default

    Quote Originally Posted by kpacuo View Post
    Щом не си толкова убеден , т.е мислиш че инфото е грешно най простото защо не ползваш търсачката?? гоогъл и тнт.Да беше поразровил малко преди да пуснеш подобна темa, най малкото има поне 2-3 такива теми !
    Поздрави
    човек забележката е неуместна.Всичкото инфо което намерих пише "почти съм сигурен на 100%" ама почти е леко проблемна дума.Бързам с инфото,затова пуснах тема,лош е нета,намерих в търсачката разни неща,а на мен ми трябва експертно мнение.Ти ми даде бързо мнение каквото ми трябва и аз питам дали си сигурен за да знам какво да правя.Имаше ли смисъл да обяснявам всичко това?

  6. #6
    **\/** tonov's Avatar
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Мездра
    Age
    49
    Posts
    4,221

    Default

    ГТВ '99 и 156 са с еднакви джанти колега, не му мисли
    166 2,4JTD 20V Sportronic Edizione collezionisti
    ex 156 2,4JTD; ex 146ti; ex 145 1,6 boxer

  7. #7

    Default

    Quote Originally Posted by tonov View Post
    ГТВ '99 и 156 са с еднакви джанти колега, не му мисли
    да,аз вече ги поръчах,и аз знаех,че са еднакви,но трябваше да провера защото все пак купувам чисто нови джанти от магазин Като ги сложа ще съм най-спокоен!

  8. #8
    Алфист-Мазохист benji_gb's Avatar
    Join Date
    Oct 2008
    Location
    Габрово/София
    Age
    36
    Posts
    254

    Default

    Quote Originally Posted by MaxPayne View Post
    Интересува ме колко милиметра е средния отвор на летите джанти 16-ки на алфа ромео 156 и дали е същия като на ГТВ 1999 година.Намерил съм си много хубави джанти 16-ки за ГТВ-то ми обаче тези джанти са от 156-ца.Дали стават за мен искам да разбера.Ако не е проблем някой колега ако може да премери средния отвор,този където е тапата(от вътрешната страна разбира се) за да знам дали е същия като на стоковите от моето ГТВ и ако е така да си взема новите джанти,всички други размери съвпадат едно към едно.Благодаря!
    Ето едно интересно четиво http://www.saab-club.com/forum/viewtopic.php?t=2498
    Alfa 156 1,6 TS ex
    Alfa 166 2,4 JTD 136 hp ex
    Alfa 159 2,4 JTDm 200hp ex;AR Stelvio 2.0 280hp ‘17

  9. #9

    Default

    Темата е от 2007, даже е и важна http://www.alfaromeo-bg.com/forum/sh...ad.php?t=11822

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •