Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 61 to 75 of 77

Thread: Алфа 156 2,0 VS ...

  1. #61
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    50км отиване и 50км връщане за една гонка едва ли ,аз тука ме е яд че бия път до другия край на града а почти никой не се пуска ,а че съм му навит няма съмнение ,в най добрия случай за него ще се получат нещата както с мерцедеса Е 270 сди ,а ако се оправят нещата с превъртането на гумите при превключването на втора /някой не знае ли как/ резултата ще бъде равен
    Ако може по малко злоба тук сме единствения форум в който някой като се пусне и се започва ама тя била с друг двигател ,не била в ред и други глупости и труда на този човек се очерня здраво, явно имаме доста комплекси с тези алфи

    Пич не се хаби изобщо...На всеки мислещ човек и прочел темата му ставя ясно, че всичко това е един фарс...

    1.Пускаш някакви клипове на някаква алфа с отвратително качество, която се гони и не се виждат резултатите..
    2. Пускаш снимки на въпросната алфа, ама и закриваш номера и заявяваш че това е твоята алфа.
    3. После казваш, че алфата е на "семейството ти" , а на гонките я кара ЗЕт ти?!?
    4. Супер неадекватни постове за двигателите на автомобилите - БМВ-то НЕ Е В6...та това показва една изключително голяма техническа Неграмотност, както и за другите двигатели..
    5. Супер неадекватни мнения и ИЗТЪКВАНЕ на "ПРОБЛЕМА", че колата превъртала на 2ра...на това съм сигурен че 99% от хората ти се смеят, като продължаваш да пишеш за този "проблем" и да търсиш начини за решаването му?!?! Това още един път доказва, че изобщо незнаеш елементарни параметри и компоненти на едно МПС...
    6. Гледам че и ти и колегата neno_11 говорите за "шофьора" на алфата, но както и горе казах не само че изглежда в това говорене, че НЕ ти си караш колата, ами изглежда че ти изобщо не си собственик на тази кола...
    7. Мненията ти за компютърните игри наистина показват, колко си запален ама е очевадном, че е пред компютъра, а не на асвалта
    8. Мненията ти от "Едно време" когато говореше за алфата, за нейното обслужване и и т.н. аз лично ги помня много добре и още тогава ме навеждаха на мисълта че изобщо незнаеш за какво става въпрос и не си собственик на колата, или пък да имаш книжка.
    9. Неграмотно писане...е това вече не трябва да е проблем и за 12г. таа се надявам да го оправиш..
    10. Казваш че "явно така се получава като се пускаш за първи път" , а преди това имаш теми и писаници, колко многооо пъти си се гонил..
    11. Използваш мнения-копираш, които са изразявали други колеги за да покажеш малко "опитност" относно потдръжката на алфа ромео, чести проблеми и т.н...Неща които са типично и чести изразявани в нашия форум и които си запомнил от престоя си тук.
    12. Отказваш гонка във Варна при положение, че ЗАЯВИ желание да се гониш с РОМАН...дори Роман те търсеше ама ти не искаш?!?
    13. Мога да продължавам ама едва ли има смисъл пък и бяха още толкова много неща набелязал, ама забравих..


    Това, което аз си мисля.
    1. Ти си един много запален 16-17годишен младеж, който се кефи на алфа ромео 156
    2. Алфата не е твоя, а е на някой твой роднина и се кефиш как върви...
    До тук не виждам нищо лошо...ХУбаво е че си фен..
    3. Явно ходиш на гонките и снимаш и т.н. но това пак не те прави участни и собственик и не е достатъчно доказателство да докажеш твърденията си...
    4. Приятелчето ти нено_11 много добре ЗНАЕ че алфата не е твоя и сте си поприказвали, да не разкрива че колата не е твоя и че нямаш шоф. книжка, а да те остави да си кефиш...
    5. Честно казано НЕ виждам нищо лошо в това, да си един млад фен и да се кефиш на колата...Даже супер, ама не ми харесва начина, по който се опитваш да ни правиш на балъци...

    6. Ако беше започнал от самото начало, че примерно си на 16г. и си един младеж, който много се кефи на алфа ромео и имаш роднина,чичо и т.н. който има 156 2.0 и много ти харесва как върви, и че ще правиш клипове за нас и т.н. те уверявам, че щеше да получиш много уважение от колегите, защото не си единствения от този форум който няма и не е имал 18г. и се е кефил, ходил на гонки, снимал и горял с алфа ромео... Всъщност макар и загубил много от моето уважение и от това на много други колеги, мисля че все още има начин да си честен и да си признаеш и пак алфистите от форума няма да те плюят и ще ти се радват повече, отколкото като се чувстват излъгани...

    Елементарно: Даваш снимка на ЛК или шоф. книжка, като закриваш егн и важните номера, и после даваш снимка на контролния талон на автомобила, където пак трябва да пише твоето име(пак закриваш разни номера, които да не се виждат..)

    Приемам, че автомобила не е твой ама е на роднина, все ще хванем родствена връзка във фамилиите ви?

    Или поне ще видим имаш ли шоф. книжка. и т.н...

    Ще ми е интересно и колегите нено_11 и др. колега да кажат дали е така...


    П.П Ако греша и докажеш, че греша се извинявам НАЙ-искрено и ти изпращам една биричка до Добрич

    П.П2 Замисли се и най-добре кажи цялата истината, за да не се чувстваме като балъци..плс
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  2. #62
    iS-killer Abar7h's Avatar
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    София
    Age
    33
    Posts
    756

    Default

    И аз съм съгласен с VFTI - по добре си го кажи, отколкото да ни заблуждаваш! Всички виждаме, че имаш страст към марката, но не това е начина да се докажеш. Не се притеснявай да си признаеш!

    п.п. VFTI и thecleaner кога ще направиме пак една Бояна?
    Alfa Romeo 146 1.6TS '97 - ex
    Fiat Grande Punto 1.4 Dynamic - ex
    BMW 328i

  3. #63
    Болен алфист Flame's Avatar
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    София
    Posts
    1,481

    Default

    Абе бате Венци го каза,ма незнам дали ще има отклик...
    Дано само да се реши проблема с превъртането на гумите на втора,че и мен много ме тормози,прави ми го и със зимните и с летните,и то не винаги,а като давам повече газ....,а по темата за гонките,незнам дали могат да се нарекат истинки гонки дори-с тръгвания от ръчна,от 2000 оборота едва ли не......
    Alfa 155 1.7,1.8 ex
    Alfa 166 2.4 3 ex
    155 1.8 MY 95 sport

  4. #64

    Default

    Пичове,тоя въобще не го знам кой е?! за първи път идва на гонките и не съм го виждал друг път там или поне алфата му или на приятелчето му.Подразних се когато един приятел Ваньо /iee/ ми изпрати линковете от вбокса и коментарите му.Тоя който снима тези клипове дойде да разпитва за маздата,след гонката с нея,не караше той или авера му а както казах вече Данчо-бакшиша,тоя който дава стартовете или поне го играе като организатор Так че затова съм тук за да разбера защо говори глупости тоя човек който дори не е направил добри клипове!!!!
    не мислих да пиша вечев темата му че го направихме много интересен,но поради по-горе писаното отговарям
    тази неделя ако искате елате в Добрич за да я видим тая алфа и пак да и се посмеем))

  5. #65
    кукурингин iee's Avatar
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Варна
    Age
    45
    Posts
    373

    Default

    Потвърждавам, че Нено не го познава тоя младеж Иначе съм съгласен с повечето неща предположени от VFTI.
    Даже и аз се включвам в предложението за двубой, ако plamen petkov успее да дойде до Варна и съм свободен ще направим сверка на колите Другия вариант е аз, като ходя към Добрич да я свършим тая работа, а аз не ходя чак толкова рядко Само да кажа, че и аз нямам опит в гонки и спокойно може той да си кара колата без да се притеснява, че ще се изложи.
    Типо 1.4i.e. ex, Punto 1,9JTD. ex
    Alfa Romeo 156 2.0 The Precious!!!!!! ex
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm. ex Lancia Musa 1.4 16v Auto ex
    JEEP Grand Cherokee 2.7 CRD ex; BMW X3 3.0 Auto

  6. #66

    Default

    Виждам отново неадекватни изказвания явно си пишете хей така да се заяждате явно направих грешка като реших да споделя с вас гонките НЕБЛАГОДАРНИЦИ !!! очертават се още гонки но забравете че ще ги пусна вие не заслужавате можете да се пускате на гонки само с клавиатурата нищо повече МАЙНАТА ВИ !!!

  7. #67

    Default

    EEEEE Ваньо от кога те чакам най накрая да я пуснеш тази алфа ама ще дойда с ладата че да има интрига

    Пламене не се сърди ще те вземем да снимаш

  8. #68
    Старши Kuker's Avatar
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    гр.София
    Age
    46
    Posts
    1,697

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    МАЙНАТА ВИ !!!
    Ухааа...........смело.

    "Lasciate ogni speranza, voi ch'entrate"

  9. #69
    Змия 155 VFTI's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Sofia
    Age
    36
    Posts
    3,587

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    Виждам отново неадекватни изказвания явно си пишете хей така да се заяждате явно направих грешка като реших да споделя с вас гонките НЕБЛАГОДАРНИЦИ !!! очертават се още гонки но забравете че ще ги пусна вие не заслужавате можете да се пускате на гонки само с клавиатурата нищо повече МАЙНАТА ВИ !!!

    Ами радвам се че потвърди моите думи...

    Жалко, че нямаше доблеста да си признаеш и да бъдеш приет като един запален фен на марката, макар непълнолетен и неправоспособен....

    Ама това си е твой проблем...Само не забравяй, че са забранено да имаш друга регистрация във форума.

    П.П Тука във форума има около 300-500човека които ходят на срещи-състезания, драгове, трак дни, улични гонки...И честно казано едва ли ще ни липсват твоите клипчета, че да чувстваме, че губим нещо...Както казах проблема си е изцяло твой, ама не сме балъци и не си ни интересен...
    2.0JTDM heart in Opel Insignia 14'
    ex Alfa Romeo 147 1.6 TS 06' red Scarlet... now is in good hands
    exAlfa Romeo 156 2.5 V6 98' ...game over (((((
    ex Legend 155 1.8 8v 95' SPORT MY.95 I am sexy and I know it...
    ex Legend 155 2.0 8v 92' my Racing GLORY...
    by RUBIG service

  10. #70

    Default

    Аз няма какво да си признавам ,няма какво да доказвам какви са тези глупости ,човек се опитва да покаже какви са способностите на една алфа /май никой не забеляза че клиповете са от 2 камери нарочно за да се видят 2 гледни точки/ а вие тук със каква наглост и простотия осирате всичко не е истина

  11. #71
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    Аз няма какво да си признавам ,няма какво да доказвам какви са тези глупости ,човек се опитва да покаже какви са способностите на една алфа /май никой не забеляза че клиповете са от 2 камери нарочно за да се видят 2 гледни точки/ а вие тук със каква наглост и простотия осирате всичко не е истина
    Добре бе колега, чуваш ли се какво приказваш , пускаш алфата на гонка и я даваш да я кара "зет ти" , а ти отиваш да снимаш Знаеш ли, колко е смешно това ? Поне можеше да излъжеш , че ти я караш качили стяхме да разберем. Отностно превъртването на 2ра и аз писах, но в кръга на шегата , няма как да избегнеш въпросното превъртване освен ако не даваш газ, но тогава ще си още по-бавен, и въпросното превъртване на 2ра хич не я спира толкова колкото си мислиш. Такаче определно доказа , че си на 15-6 год. и се кефиш на Алфа Ромео конкретно визираш 2.0 ТС , такаче предполагам имаш роднина с такава и си се возил, както колегата VFTI каза , няма нищо лошо в това , просто си признай или си сканирай личната карта (по-добре шофьорска книжка) и я покажи.
    Last edited by CrazyElement; 18-05-2010 at 21:48.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  12. #72

    Default

    Спирам да пиша продължавайте с глупостите без мен не сте ми интересни ,а какъв е проблема ако някой друг кара какви са тези измислени от вас проблеми че не било снимано както трябва ,че защо не съм карал аз ,че трябвало да доказвам нещо / кое че имам даже С категория ли / вие само може да си пишете тук и нищо повече /не по скоро да усирате всичко стойностно което се направи / жалки драскачи

  13. #73
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    Спирам да пиша продължавайте с глупостите без мен не сте ми интересни ,а какъв е проблема ако някой друг кара какви са тези измислени от вас проблеми че не било снимано както трябва ,че защо не съм карал аз ,че трябвало да доказвам нещо / кое че имам даже С категория ли / вие само може да си пишете тук и нищо повече /не по скоро да усирате всичко стойностно което се направи / жалки драскачи
    Ами гонката най-лесно може да се опише , ако ти си я провел или поне си бил до шофьора, ест ,че така ще реагираме хем уш имаш много "бензин в кръвта пред клавиатурата" , а на пистата даваш колата на зетя си.

    ЕДИТ: не виждам какъв е проблема да си сканираш лична карта или шоф.книжка и да я покажеш.
    Last edited by CrazyElement; 18-05-2010 at 22:02.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  14. #74

    Default

    Колеги само да споделя че колегата plamen petkov Купи 4 гуми 15-ки от мен и си беше коректен, и ми разправяше че ги е сложил и т.н Така че не мисля че някое 16-17 год момче ще направи това...Разбира се има всякакви варианти но просто ви споделям
    AR 156 2.4 JTD 98' RED ~200 bhp - EX
    Seat Toledo 1L 1,9 TDI EX
    AUDI A4 Avant B5 1,9 TDI ~150 H.P Quattro

  15. #75

    Default

    Quote Originally Posted by plamen petkov View Post
    Спирам да пиша продължавайте с глупостите без мен не сте ми интересни ,а какъв е проблема ако някой друг кара какви са тези измислени от вас проблеми че не било снимано както трябва ,че защо не съм карал аз ,че трябвало да доказвам нещо / кое че имам даже С категория ли / вие само може да си пишете тук и нищо повече /не по скоро да усирате всичко стойностно което се направи / жалки драскачи
    Покажи я тая С катекория бе
    По добре спри да пишеш и почни да си играеш на компютърната игричка, само че незнам там може и на 3 да върти гуми
    156 2.4JTD 136+ PS

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •