Results 1 to 8 of 8

Thread: Събиране на класиките за Италиан трак дей

  1. #1
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Default Събиране на класиките за Италиан трак дей

    Приятели, надявам се тази година да се съберем още повече класики за трак дей-я. Каня всички обичайни заподозрени, както и всички останали които само четат без да пишат.
    Заповядайте на Втория италиан трак дей! Не е нужно да карате на пистата, ако това ви притеснява. Елате за да се съберем и да се видим, да си направим разходка до Калояново, да направим колона по магистралата и да се повеселим. На мероприятието ще има отделен паркинг само за класики където ще се подредим.
    Аз лично възнамерявам да покажа 75-та и евентуално да я покарам и на пистата. Ще бъде интересно, ако се съберем повече и да си ги премерим... времената.

    Среща на бензиностанция Лукойл на АМ Тракия 1-км., след караулата на черната котка в посока Пловдив - 15 май 08:00 ч. Уредил съм фотограф, който да направи снимки и видео на колоната по пътя.
    Alfa Romeo 75 24V

  2. #2
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Talking

    П.С. Това, че уж се чудя и се колебая малко да покарам на пистата го четете:
    Вече имам Де дион с унибал като на RZ, полиуретанови тампони за където можах да си намеря, сложил съм Веберите, тромпетите чакат и стискайте палци да си намеря подходящи 17-ки за 4 буталното брембо.

    Предизвиквам всички трансаксъли!!!
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails 26042010(018).jpg   26042010(027).jpg  
    Alfa Romeo 75 24V

  3. #3

    Default

    ако всичко е наред сме събрали по списък близо 30 автомобила преди 88' година... дано се получи

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  4. #4
    Запален алфист Ts_Iliev's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Добрич
    Age
    48
    Posts
    109

    Default

    Quote Originally Posted by Venci View Post
    Приятели, надявам се тази година да се съберем още повече класики за трак дей-я. Каня всички обичайни заподозрени, както и всички останали които само четат без да пишат.
    Заповядайте на Втория италиан трак дей! Не е нужно да карате на пистата, ако това ви притеснява. Елате за да се съберем и да се видим, да си направим разходка до Калояново, да направим колона по магистралата и да се повеселим. На мероприятието ще има отделен паркинг само за класики където ще се подредим.
    Аз лично възнамерявам да покажа 75-та и евентуално да я покарам и на пистата. Ще бъде интересно, ако се съберем повече и да си ги премерим... времената.

    Среща на бензиностанция Лукойл на АМ Тракия 1-км., след караулата на черната котка в посока Пловдив - 15 май 08:00 ч. Уредил съм фотограф, който да направи снимки и видео на колоната по пътя.
    За голямо нещастие 15.05 е работен ден- отработва се 07.05. Това ще окаже влияние
    Alfa romeo Alfetta 2.0 QO
    Alfa Romeo 90 V6 2.5 QO

  5. #5

    Default

    дай координати на работодателя ти и ще съдейтваме.
    ако пък ти си си сам шеф.... действай

    http://www.facebook.com/TempoGarageSofia
    Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

  6. #6
    Запален алфист Ts_Iliev's Avatar
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Добрич
    Age
    48
    Posts
    109

    Default

    Quote Originally Posted by ne0 View Post
    дай координати на работодателя ти и ще съдейтваме.
    ако пък ти си си сам шеф.... действай
    мерси за съдействието... аз мога да се уредя да не съм на работа.. ма не всеки ще може... айде че спамим темата.

    Иначе много ми се иска да дойда, ще се постарая има какво да се види... и покаже..
    Alfa romeo Alfetta 2.0 QO
    Alfa Romeo 90 V6 2.5 QO

  7. #7
    Запален алфист Член на клуба dellltata's Avatar
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    софия
    Age
    51
    Posts
    483

    Default

    венци -това значи да стягам старшия пират ли бре?? 75.
    понеже знам че сте ни броили с гиги ще падне работа малко да се съживисамо да е хубаво времето че нещо хич не ми върви на мероприятия напоследък.
    75 2.0 т.с 146HP ланча делта 1.6 16 103 HP
    kavasaki zzr-600 100 жребеца
    147 1.9 JTD 115 HP тел.0899 80 80 54

  8. #8
    баш пердашкин Venci's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Posts
    2,953

    Smile

    Quote Originally Posted by dellltata View Post
    венци -това значи да стягам старшия пират ли бре?? 75.
    понеже знам че сте ни броили с гиги ще падне работа малко да се съживисамо да е хубаво времето че нещо хич не ми върви на мероприятия напоследък.
    Както обикновенно се заформят дълги работни дни и нощи в приготовления за Деня. Ще помагам на всеки с каквото мога само и само да се съберем повече и да си изкараме хубаво. Искам да направим голяма колона по магистралата
    Alfa Romeo 75 24V

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •