Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 21 of 21

Thread: Колеги трябва ми помощ !!!

  1. #16
    започва да се пристрастява chriss's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    45

    Default

    "Колега, разбрах че живееш в Италия, опитах се да ти обясня как можеш да си купиш колата, която си харесал за много по-малко пари отколкото ти искат жабарите, ама ти като държиш да я платиш двойно - твоя воля"

    Оценявам това, просто изразих малко и моите впечатления от това, което видях в момента на пазара. Наистина има и ммммалко по евтини и запазени такива коли, но те са много редки изключния .. зависи на какъв човек ще попаднеш.

    Тук няма как да не се съглася и със колегата RPWWD. Не знам някой търговец на коли, който ще тръгне да взима скъпи и здрави коли, за да ги продава в Бг, където всеки гледа да вземе по евтина кола. Вземат ги, позакърпят ги колкото да хванат окото и айдее.. някои лапне и след 2-3 месеца има "..б.. и мамата добре беше, кво и стана.. тва алфа не е кола.." В момента карам 156 1.9... и нямам никаквки проблеми от близо година насам.. само консумативи, а колата е на 220000 реални километра. Наскоро имах проблем с едно придърпване но се оказа катализатор и всичко си е на 6 сега.. тъй че алфа са си супер коли, просто трябва да се внимава какво и от къде се взима..

  2. #17
    Старши алфист qpwo's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    Бургас
    Posts
    912

    Default

    Идеално заглавие на темата за въпроса ми: как се сваляше платформичката за управление прозорците-(копчетата) , която е на вратата... Май някъде го имаше , но немога да намеря...
    166 TS 2.0 1999 ГИ

  3. #18
    НаФТа ФеН Член на клуба EMo0o's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    София
    Age
    34
    Posts
    2,178

    Default

    Quote Originally Posted by qpwo View Post
    Идеално заглавие на темата за въпроса ми: как се сваляше платформичката за управление прозорците-(копчетата) , която е на вратата... Май някъде го имаше , но немога да намеря...
    Махаш гумата и развиваш двете рапидки
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD '99
    Alfa Romeo 166 2.4 JTDm '05

  4. #19

    Default

    Quote Originally Posted by kiko73 View Post
    колега, най-добре е да издириш някой Бг търговец, който да ти намери и спазари колата, предполагам, че ще ти вземе не повече от 200-300 евро за което. Ако отидеш сам за 1 кола ще платиш за нея най-малко 1000 - отгоре.
    На мен примерно онзи ден едно приятелче (щото знае, че съм фен) ми се обади с оферта за 3500 лв. за 2.0 ТС `99, като аз ще я сваля от автовоза, т.е. няма да имат време за софтуерни и хардуерни намеси. Естествено не трябва да се забравя, че вече и жабарите почнаха да им връткат километражите. Затова моят съвет е - нашенец да ти намери колата - ще ти звънне, отиди да я видиш и ако ти хареса нека той направи сделката, `щото като вече е купил няколко стотин коли от там за него цените нямат нищо общо с тези, които са обявени.
    Абе колега, тия нашенците ще са някакви фантоми явно??? Значи тая кола, дето ти я продават за 3500, според моето скромно мнение е такъв скрап, че господ не може да я оправи. Те жабарите, аз смятам не са идиоти, ще знаеш!!!!. Бай-ганьо от Дупница или Перник, или ако щеш, Жмела от Горубляне ще скокне и понеже е супер голям ТАРИКАТ, ще ти свали 1000евро, от цената на колата???? И в БГ и в Италия хубавите коли си държат цена. Това, че напълниха държавата със скрап е съвсем отделна тема!!!! Не му обърквайте мисленето на колегата поне.
    "Аз не съм гинеколог по принцип, но мога да погледна"

  5. #20
    Старши алфист
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Дупница
    Age
    51
    Posts
    643

    Default

    Quote Originally Posted by souze View Post
    Абе колега, тия нашенците ще са някакви фантоми явно??? Значи тая кола, дето ти я продават за 3500, според моето скромно мнение е такъв скрап, че господ не може да я оправи. Те жабарите, аз смятам не са идиоти, ще знаеш!!!!. Бай-ганьо от Дупница или Перник, или ако щеш, Жмела от Горубляне ще скокне и понеже е супер голям ТАРИКАТ, ще ти свали 1000евро, от цената на колата???? И в БГ и в Италия хубавите коли си държат цена. Това, че напълниха държавата със скрап е съвсем отделна тема!!!! Не му обърквайте мисленето на колегата поне.
    Не ми се водят безмислени дискусии колега - само ще оцапаме темата - явно ти като скоро пазарувал в Италия знаеш по-добре
    AR 166 2,4 ЖТД Волво 460 1,9 ТД, Волво 460 1,7 I ех, Браво 1,4 12V ех, Ланча Y 1,4 12V ех, Пунто 1,1 6 speed ex, Пежо 106 ех и първата ОРел кадет 1,6 печка - "карабина" - с манивели по вратите и вЪлнен салон

  6. #21
    започва да се пристрастява chriss's Avatar
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    45

    Default

    Аз няма да се хвърля на някоя кола, защото знам за тия пари какво ще взема.. номера е просто да не дам повече пари и после да стане някой сериозен фал...

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •