Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 39 of 39

Thread: Новите ми плазмени циферблати на 156

  1. #31

    Default

    Ей пак си показахме българската черта и тва е. Кво от това, че човекът си е хвърлил парите за "уепенки"! Имал дал, пък вашите предпочитания, къде да си "вложите" парите си ги оставете за себе си! Аре поставете се на негово място!

    Сложил някой джанти за 1500 лева, чип тунинг и се кефи на макс. Поства тук кво е направил и няколко от нас пускат подобни коментари, на които се начетохме в тази тема! Кажете ми как ще се почуствате? Споделяте радоста си от направенето и все някой ще усере готиното чуство, с което сте постнали темичката!

    Колега супер е, радвам се, че се кефиш!

    Аз лично бих си сложил такива. Светлини не карат кола, както и 17ки джанти или пък спортно окачване или чип тунинг. Ама щом като 95% от времето си прекарвам пред волана гледайки готините светлинки на алфата, ще си туря и тези " уепенки", след като съм направил основен на двигателя и сменил предното!
    Last edited by hektor; 23-04-2010 at 10:29.
    Opel Corsa B
    Opel Tigra
    Mercedes A 160
    Mercedes A190 AMG
    Alfa Romeo 147 1.6 ts
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233669

  2. #32
    започва да се пристрастява bi40's Avatar
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    sofia
    Posts
    60

    Default

    Не знам цена за копчетата ,но мисля че е нещо разумно като цена(слагат се диоди).Всеки може да си изказва мнението.Далече съм от мисълта че на всички ще им хареса,просто реших да споделя с вас.Прави сте че това се прави след като е стегната колата(да чукна на дърво да няма проблеми, но досега не съм я лишавал от скъпи носачи ,тампони, реика ,амортисьори и тн.)
    Last edited by bi40; 23-04-2010 at 10:58.
    фен

  3. #33
    благочестив мюхлюзин fiore's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    софия. лозенец сити
    Posts
    3,402

    Default

    Quote Originally Posted by hektor View Post
    Ей пак си показахме българската черта и тва е. Кво от това, че човекът си е хвърлил парите за "уепенки"! Имал дал, пък вашите предпочитания, къде да си "вложите" парите си ги оставете за себе си! Аре поставете се на негово място!

    Сложил някой джанти за 1500 лева, чип тунинг и се кефи на макс. Поства тук кво е направил и няколко от нас пускат подобни коментари, на които се начетохме в тази тема! Кажете ми как ще се почуствате? Споделяте радоста си от направенето и все някой ще усере готиното чуство, с което сте постнали темичката!

    Колега супер е, радвам се, че се кефиш!

    Аз лично бих си сложил такива. Светлини не карат кола, както и 17ки джанти или пък спортно окачване или чип тунинг. Ама щом като 95% от времето си прекарвам пред волана гледайки готините светлинки на алфата, ще си туря и тези " уепенки", след като съм направил основен на двигателя и сменил предното!
    Колега я пак се върни и прочети какво си написал
    Светлини не карат кола, както и 17ки джанти или пък спортно окачване или чип тунинг
    Според теб основното за една кола какво е? Направо се чудя как производителите на коли не са се сетили още и да не слагат окачване на колите и да не разработват софтуер за управление на двигателя. Баси икономията ще направят. Направо ерата на лагерните количти- четири лагера(няма нужда и от джанти, гуми и подобри) и една дъска- Себестойност 20 лв, ако намериш стари лагери и захвърлена дъска , направо ти излиза без пари..
    Гипотеза о боге дает ни с чем не сравнимую возможность абсолютно все понять, абсолютно ничего не узнавая
    sprint tropheo
    155/1.8
    156/2.0 Selespeed

  4. #34

    Default

    Quote Originally Posted by fiore View Post
    Колега я пак се върни и прочети какво си написал
    Според теб основното за една кола какво е? Направо се чудя как производителите на коли не са се сетили още и да не слагат окачване на колите и да не разработват софтуер за управление на двигателя. Баси икономията ще направят. Направо ерата на лагерните количти- четири лагера(няма нужда и от джанти, гуми и подобри) и една дъска- Себестойност 20 лв, ако намериш стари лагери и захвърлена дъска , направо ти излиза без пари..
    Колега fiore мисля, че не хвана точно мисълта на колегата hektor и го зачеса яко с лагерните колички. Искаше да каже, че може да е сложил нещо си за 400 лв. което не е чак толкова важно за колата, но все пак му се кефи много,така както примерно някой се кефи на ново окачване,чип,джанти и т.н...
    Иначе към bi40-браво пич,яко се е плучило, щом са ти останали парички и щом теб те радва....
    156 2.0TS 155hp; Suzuki GSX-R600

  5. #35

    Default

    Quote Originally Posted by danniel View Post
    Колега fiore мисля, че не хвана точно мисълта на колегата hektor и го зачеса яко с лагерните колички. Искаше да каже, че може да е сложил нещо си за 400 лв. което не е чак толкова важно за колата, но все пак му се кефи много,така както примерно някой се кефи на ново окачване,чип,джанти и т.н...
    Иначе към bi40-браво пич,яко се е плучило, щом са ти останали парички и щом теб те радва....


    Колега Фиоре точно това имах в предвит!

    Идеята на моя пост бе повече насочен към изказванията относно светлинките, майната им ако имаме различно виждане да си го запазиме за себе си и да се присъединиме към радостта на колегата!
    Opel Corsa B
    Opel Tigra
    Mercedes A 160
    Mercedes A190 AMG
    Alfa Romeo 147 1.6 ts
    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=233669

  6. #36
    Запален алфист SGB's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Posts
    151

    Default

    Много добре е станало, а самите километражи ми харесва, че са изчистени и не светят в пет различни цвята .

  7. #37
    Запален алфист
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Bucharest
    Posts
    113

    Default

    Quote Originally Posted by Kamen666 View Post
    Бях гледал някъде подобни за по 210-230 лв,пак комплект за всички уреди,дори мисля че бяха с гаранция.
    Иначе еваларка....вечер е страшно,лично съм виждал как светят.
    Колега я прати линк на ЛС да не става излишна реклама . Искам подобни за 147.
    Last edited by boyracer; 23-04-2010 at 23:30.
    BMW 530d F10
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm
    Alfa Romeo 147 2.0 TS Selespeed

  8. #38
    Младши алфист
    Join Date
    Jun 2012
    Location
    Плевен
    Posts
    4

    Default

    малее само косури намират повечето тука...Пича си влага неговите пари в това, което му харесва и си ги е вложил в каквото си иска ако е искал и мястото на резервната гума ще го боядиса в електриково зелено за 1000 лева...Негова си работа... вадело му очите ... що не ги е вложил в двигателя ... само кусури намират ... супер е станало ... много оригинално и готино ... евала просто...))

  9. #39
    Старши алфист AlfaMan's Avatar
    Join Date
    Sep 2008
    Location
    София
    Posts
    851

    Default

    Quote Originally Posted by sLa_Vi_92 View Post
    малее само косури намират повечето тука...Пича си влага неговите пари в това, което му харесва и си ги е вложил в каквото си иска ако е искал и мястото на резервната гума ще го боядиса в електриково зелено за 1000 лева...Негова си работа... вадело му очите ... що не ги е вложил в двигателя ... само кусури намират ... супер е станало ... много оригинално и готино ... евала просто...))
    Чакай малко, ти какво очакваш да има в подобна тема?! Може би само постове от рода - "..супер е..", "..трепач..", "...направо е изродско..".......??? Разбира се, че всеки има право да си харчи парите, както сметне за добре, НО тук автора е написал още в първия си пост по темата, че иска да се похвали. Това означава, че се очакват и коментари (мнения) и в този случай е съвсем нормално да има хора, на които им харесва и на хора, на които не им харесва. Не виждам никакъв проблем, че някой не споделя естетическите вкусове и виждания на автора. То затова е тази тема, защото иначе човека щеше да си направи тези работи, без да пуска тема, за да види кой какво мисли.
    Last edited by AlfaMan; 13-06-2012 at 14:18.
    Alfa Romeo 159 SW, 1.9 JTDm
    Alfa Romeo 156, 2.4 JTD
    Ex: Alfa Romeo 159, 2.4 JTDm, Subaru Legacy 2.5i,
    Alfa Romeo 156, 2.0TS

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •