Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 31 to 45 of 50

Thread: Zagato Alfa Romeo TZ3 Corse

  1. #31

    Default

    Ето и едно кратко видео на звяра http://www.automedia.bg/news/article_12900.html

  2. #32
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    На видеото не изглежда зле колата. Даже доста внушително. Все пак е добре Алфа да имат чудовище, което да плаши конкуренцията. На Вайпър ме пречеше да бъде истински конкурент смотаният и безличен интериор и посредствентият американски дизайн (и Корветът е щатски, но е класи отгоре). Сега ако Фиат си изиграят картите правилно, може и да стане хит тази кола.
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  3. #33

    Default

    от това, което виждам от видеото, мога да кажа, че ми харесва повече от 8ц дори

    страхотна стойка има колата в движение

  4. #34
    Slower
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    1,370

    Default

    Съгласен с последните две мнения - колата изглежда много добре!
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Alfa Romeo GTV 2.0TS - няма я вече.

  5. #35
    Инженер vaklinator's Avatar
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    София-Силистра
    Age
    51
    Posts
    1,196
    Alfa 155 2.0TS 8V '93

    VW LADAVAGEN '81
    CHRYSLER 3.3L V6 - БИВШ

  6. #36

  7. #37

    Default

    21-ви век, нова спортна Алфа Ромео с двигател с долно разположен разпределителен вал, два клапана на цилиндър. Поне да беше “Hemi”.

    Двигателите на Алфа Ромео от 50-те са по-модерни от тоя.
    Alfa 145 1.3, 75 TS, 166 2.4 mjet

  8. #38
    Запален алфист GammaRay's Avatar
    Join Date
    May 2008
    Location
    Пловдив
    Age
    50
    Posts
    446

    Default

    Quote Originally Posted by Stoyan Georgiev View Post
    от това, което виждам от видеото, мога да кажа, че ми харесва повече от 8ц дори

    страхотна стойка има колата в движение
    Ако видиш 8C наживо, ще си промениш мнението А колкото до Загато - видях Астон Мартин Загато изпълнение - качеството му беше по-зле от на Регата...Иначе модела не е лош.
    Alfa Romeo 159 1.9 16V SW

  9. #39
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна
    Posts
    24

    Default

    Quote Originally Posted by Bobi_33 View Post
    На видеото не изглежда зле колата. Даже доста внушително. Все пак е добре Алфа да имат чудовище, което да плаши конкуренцията. На Вайпър ме пречеше да бъде истински конкурент смотаният и безличен интериор и посредствентият американски дизайн (и Корветът е щатски, но е класи отгоре). Сега ако Фиат си изиграят картите правилно, може и да стане хит тази кола.
    Dodge Viper посредствен дизайн???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Колеги да не се излагаме! Трябва да удряме гъза в тавана, че получаваме такова шаси. Щракнете тук: http://forum.americancarbg.com/viewt...ad90a0969f2d35 и прочетете материала, за който са се постарали момчетата от форума за американски коли. Преди няколко седмици гледах и едно филмче по нешънъл джиографик за завода, в който произвеждаха доджа, твърдя че това е една истинска спортна кола, шаси ,двигател и ходова част. Без купища електоники и всякакви други електронни помагачи. А интериора е предостатъчен и пребогат за спортна кола. За мен най-добре изглеждащите спортни коли за всички времена са Dodge Viper GTS и Ferrari 288 GTO .
    Alfa Romeo 164 super T.SPARK 2.0 1996-ta

  10. #40
    Трийстройкаджия Bobi_33's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    3,015

    Default

    Quote Originally Posted by vajvoda View Post
    Dodge Viper посредствен дизайн???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Колеги да не се излагаме! Трябва да удряме гъза в тавана, че получаваме такова шаси. Щракнете тук: http://forum.americancarbg.com/viewt...ad90a0969f2d35 и прочетете материала, за който са се постарали момчетата от форума за американски коли. Преди няколко седмици гледах и едно филмче по нешънъл джиографик за завода, в който произвеждаха доджа, твърдя че това е една истинска спортна кола, шаси ,двигател и ходова част. Без купища електоники и всякакви други електронни помагачи. А интериора е предостатъчен и пребогат за спортна кола. За мен най-добре изглеждащите спортни коли за всички времена са Dodge Viper GTS и Ferrari 288 GTO .

    Ми колега, ти кой точно авто експерт си за да ми кажеш че се излагам? Защо ми изопачаваш поста? Пък това какво според теб е добре изглеждащо спортна кола е без значение. Да беше изгледал всичики предавания по Нешънъл Джиографик, та тогава да ми кажеш къде по-точно си класира Вайпър (Боже, смотаните американци даже алуминиеви блокови до излизането на Вайпър не са могли да леят. Затова на първите им бройки са ги леели в Италия. )
    За мен пък Ламборгини е истината. Даже според много класации от различни времена Ламборгини Миура е Най-най-най. Въпрос на мнение.
    Та и Ти не ни задължавай с твоето поучение
    Alfa 33 1.7 16V QV `85г. карбураторен бензинояд

  11. #41
    Младши алфист
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Варна
    Posts
    24

    Default

    Не се засягай Боби! Изрично съм написал ,че това е мое мнение. Тук всеки си казва мнението и то винаги е лично. Ти като напишеш нещо тук също ангажираш читателите с твоето мнение. А иначе аз съм най-големия автоексперт, който можеш да си представиш. Аз харесвам или не харесвам и не ми трябват експерти и класации за да ми кажат кое е хубаво ,кое не, кое да харесвам и кое не. Те корифеите пишат в списания тип аутобилд (рекламна диплянка на фолксваген), а интересно е, че има и такива дето ги четат.
    Alfa Romeo 164 super T.SPARK 2.0 1996-ta

  12. #42
    Старши алфист Derry's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Карайсен, Великотърновско
    Age
    44
    Posts
    759

    Default

    На нашите алфи им липсват големи мотори и задно предаване. Аз лично нямам нищо напротив тоя мелез с американския мотор, даже напротив.

    ---------- Post added at 22:46 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

    Quote Originally Posted by vajvoda View Post
    ... Те корифеите пишат в списания тип аутобилд (рекламна диплянка на фолксваген), а интересно е, че има и такива дето ги четат.
    Верно си харесват фолксве в автобилд, но днес прочетох относно Фиат Браво 1,9 Multijet 16V " След 100 000 почти напълно безпроблемни километра Bravo 1,9 Multijet 16V получи оценка отличен 6 - с огромна педнина пред всички модели на Volkswagen." Ще ме извиняват за цитата, че не съм ги питал ама...

    Сърцата са по-капризни от умовете.

  13. #43
    Запален алфист
    Join Date
    May 2008
    Location
    София
    Posts
    327

    Default

    Quote Originally Posted by vajvoda View Post
    Не се засягай Боби! Изрично съм написал ,че това е мое мнение. Тук всеки си казва мнението и то винаги е лично. Ти като напишеш нещо тук също ангажираш читателите с твоето мнение. А иначе аз съм най-големия автоексперт, който можеш да си представиш. Аз харесвам или не харесвам и не ми трябват експерти и класации за да ми кажат кое е хубаво ,кое не, кое да харесвам и кое не. Те корифеите пишат в списания тип аутобилд (рекламна диплянка на фолксваген), а интересно е, че има и такива дето ги четат.
    Аре да не е баш рекламна диплянка на ФВ, щото има една статия за Пассат - Вечният Пациянт с която плашим цялия офис, че един колега има неблагоразумието да си купи такава Сега завалията се чуди как да я продаде Даже напротив доста добре се изказват за Алфа, поне в последните броеве.
    145 1.7 16V Boxer


  14. #44
    Младши алфист
    Join Date
    May 2011
    Location
    Горна Оряховица
    Posts
    21

    Default

    Здравейте
    Аз съм нов този форум,просто доста време нямах регистрация(бях гост)
    чета тук и се смея
    ще ви кажа някои неща,пък вие си решавайте
    ако се купи нов фолксваген или ауди,започне да се кара като алфа
    да се подържа като алфа,да има загуба на стойност като алфа-повярвайте.............алфата ще излезе много здрав автомобил
    Ако вие дадете 70000 лв за нов автомобил,знаете че след 10 год той ще струва 3500-4000 лв-как ще го поддържате(става въпрос за алфа 2,4 )
    Втори вариант-давате 70000 лв за ауди-след 10 год струва -около 10000
    трети вариант 70000 лв за бмв-след 10 год-15000
    има голяма загуба на стойност,няма смисъл от подръжка
    иначе аз карам алфа 156 2.4
    за 4000 км по нашите хубави пътища й разбих предницата

  15. #45

    Default

    Темата е относно Zagato Alfa Romeo TZ3 Corse , а не коя марка автомобили е по-здрава.Не я обръщайте на говорилня.Тая спор сме го дъвкали в 50 процента от темите и всеки си има собствено мнение по въпроса.Съобразявайте се със темата !
    мене ме нема, в целата схема........

Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •