Results 1 to 5 of 5

Thread: Заден лагер-главина?

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    54

    Default Заден лагер-главина?

    Някои да сподели сменял ли е скоро. Чувам шум от задно ляво колело- но може и да бъркам. Тия дни ще я водя на сервиз за да ми потвърдят. Междувременно проучих цени и марки SKF- 130 лв. марката не я коментирам, NSK- френска марка 160 лв. (не знам на какво отгоре- признато по-слаба), Optimal- уж Германци- 80 кинта. Интересното е, че и Радо бях срещнал- и той ми каза такава цена (80). Заслужава ли си Optimal-а. Някой да се е занимавал?
    GTV 2000 T.SPARK 16V 150hp

  2. #2

    Default

    Quote Originally Posted by Rigor View Post
    Някои да сподели сменял ли е скоро. Чувам шум от задно ляво колело- но може и да бъркам. Тия дни ще я водя на сервиз за да ми потвърдят. Междувременно проучих цени и марки SKF- 130 лв. марката не я коментирам, NSK- френска марка 160 лв. (не знам на какво отгоре- признато по-слаба), Optimal- уж Германци- 80 кинта. Интересното е, че и Радо бях срещнал- и той ми каза такава цена (80). Заслужава ли си Optimal-а. Някой да се е занимавал?
    Всички вече главно пакетират дори СКФ,така че май няма голямо значение какво ще сложиш.
    Пресен пример от преди няколко седмици :
    Мой познат таксиджия кара Фиат Стило и често му се налага да подменя ангренажа.Та в гаража е сабрал какви ли не ролки.
    Равносметката :
    По една Бройка Бреда,Оптимал и СКФ с еднакъв лагер,GMB KOREA,даже не съм я чувал.
    А на корпусните детайли MADE IN CANADA
    Цената на СКФ е колкото на другите две заедно
    Alfa Romeo 147 1,9 JTD 8v 115 cv + STEINHOF SPORT

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    54

    Default

    Благодарско Колега! Отведнъж ми прекрати терзанията.
    GTV 2000 T.SPARK 16V 150hp

  4. #4
    Старши алфист leshoiad's Avatar
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Стара Загора
    Age
    47
    Posts
    622

    Default

    Оптимал не слагай. Аз навремето купувах от тях и като се разтропа единия смених и двата. Единият на 3000 км си отиде.
    "Свини! Вечно ли искате да живеете?!" Фридрих Велики — 1757 г.


  5. #5
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Бургас
    Posts
    54

    Default

    Ще те послушам- щом е така работата. Благодарско!
    GTV 2000 T.SPARK 16V 150hp

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •