Quote Originally Posted by WarsteineR View Post
И при мен след смяна на носачи се получи леко изкривяване на волана в ляво, на реглажа ми каза, първо че незнаел дали ше стане, но го изправи(волана). После ме посъветва да регулирам и задния мост( ама не му се занимаваше) и сега ще трябва да си правя наново реглаж. Та днес отивам човека казва за биалетка лява си и две напречни щанги отзад в ляво. И вземам аз биалетката, отивам, почва той да сменя-старата(трв) май оригинална и от едната страна болта по-къс от другата по-дълъг ама на новатадвата болта еднакви и неще да влезе. Та почна той тес кошници алфа за нишо не стават, ряза с ножовката болта и пак неиска да влезе, че разкача от доло болта(дългия на долния носач дето се свързва с едно алуминиево рамо което отива нагоре) и ми каза че мовеби тва рамо(алуминиевото) било криво щото до сега не му се е налагало да развива тоя болт за да слови биалетка. Та целя тоя роман е за да попитам възможно ли е тва рамо да се изкриви при положение, че не съм имал близка среща с бордюри и тн. само леки тропвания из дупки, ама няма как-случва се..
М/у другото ме светнаха да сменя тампоните на задните щанги с някви от мерцедес(190 или 124) и за по десет лева на тампон ставало добре. Дано!
Поздрави колеги и се извинявам за романа
Казах ти да дойдеш в неделя ти бързаш. Донеси същата биалетка да ти я монтирам. Може да засичаш даже 5 мин от развиване на старата и слагане на новата.