Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 64

Thread: Денсо Ир. Пауър на 60к.....!!!!!

  1. #16
    Turbo Ninja Bobo's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София
    Age
    45
    Posts
    7,990

    Default

    Quote Originally Posted by Pepo View Post
    Може би бъркам, но аз недоволство в темата не видях, както няма да видите и в моя пост.
    Снимката е на старите ми NGK, в момента съм с Denso Iridium Power. Идеята е тук е, че нито едните, нито другите преживяват пробега от 100 000 км, който се внушава от производителя.
    Недоволство няма - моите свещи са и няма да бъдат нещо различно от NGK или Denso.
    Аз пък съм свалял на 80 000км и са си перфектни според мен ма аз не разбирам много
    0888 232 484 - Бобо Extreme Service

    Alfa 145 QV Turbo VS Alfa GTV 3.2 24V 04'
    Alfa 156 05' 1.9 16V M-JET, Fiat Brava 1.9 JTD , Алфа 164 Super, Alfa 147 JTD малкото GTA, Alfa 155 2.0 16v Super

  2. #17
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Аз пък съм свалял на 80 000км и са си перфектни според мен ма аз не разбирам много
    А аз на над 100 000 съм свалял. Само дето големите бяха платиниеви, ма си бяха денсо и си бяха перфектни.

    Ма сега ми се струва, че подаръците ми отидоха подяволите...
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  3. #18

    Default

    Ти да не ги бучиш по торти за рождени дни, бе
    Ако е така, ще ти ги подаря. Иначе - не!
    Last edited by Pepo; 13-04-2010 at 21:27.
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  4. #19
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Сега ще ми ги подариш ли или не?
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  5. #20

    Default

    Писах горе - ако ги събираш за тортата на рождения ден, ще ти ги подаря.
    Репутация ничия не искам да оспорвам, даже напротив. Но все още вярвам на очите си повече, отколкото на кой да е друг.
    156 AR67601 BN 1.6TS 16V CF2 BASE
    Bosch Motronic M2.10.4 MPFi

  6. #21
    cuore sportivo dimo's Avatar
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Пловдив
    Posts
    1,080

    Default

    Тази работа със 100 хиляди километра важи само първия път на нов автомобил, защото тогава всичко по колата е ново и изрядно .По късно по колата постепено се явяват фактори които обуславят по скорошно износване(не само на свещи ) но въпреки това важи правилото по-хубавото е по-хубаво, тоест всичко което е по нисък клас си е по нисък клас !
    Alfa 155 2.0 16v

  7. #22
    Болен алфист CrazyElement's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Хасково, Пловдив
    Posts
    1,185

    Default

    Quote Originally Posted by oem View Post
    Ам... като минеш и ти... там 60 000 км ще ми ги подариш ли?
    Да ти подаря моите заводски НЖК на 180 000 км, че прашасват в гаража
    Alfa Romeo 156 2.0 TS `99 V3 | BN RICH/DISTINTIVE | Remapped by O.E.Motorsport., Eibach Black Springs, 17'' Rims, V6 Intake mod, Denso Iridium spark plugs, Lighten pulley crank

  8. #23
    Бензинджия на газ Novachev's Avatar
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Бургас
    Posts
    2,867

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Днеска между другото свалих лампите на буталата, и чесно казано останах разочарован от Денсото, не знам какви са другите впечатления, но ако не ми бяха изпаднали доста изгодни същите, със сигурност щях да пробвам НЖК варианта......постарах се уж да направя по детайлни снимки, но определено разтоянието на старите беше с поне 2-3 десети по голямо в сравнение с нова свещ, на снимките не си личи много тъй като го направих подобно на новите......двигателя е суркан към 60к, така по мой сметки първо на черната, сега на другата......някой има ли категорични наблюдения за НЖК.......ся не знам колко е нормално тва за едни свещи, но като цяло не ми хареса особенно.....
    Аз да изкажа мнение за NGK значи сложих ги преди 45к км преди месец ги вадих за да им проверя разстоянията еми всичко беше наред нямаха нужда от регулиране електродите бяха с оригиналната дебелина аз съм доволен зa сега от NGK ама и цената им беше добра около 300лв
    156 1,8 ТS 99
    Nissan Murano 2005

  9. #24
    by O.E.Motorsport oem's Avatar
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Горна Оряховица
    Age
    40
    Posts
    7,474

    Default

    Quote Originally Posted by CrazyElement View Post
    Да ти подаря моите заводски НЖК на 180 000 км, че прашасват в гаража
    Не, трябва ми иридиева за Уното. Много ги харесва понеже е на ГАЗ
    Discover us on Facebook page - Maha LPS3000 DynoMachine

  10. #25
    Запален алфист
    Join Date
    Nov 2008
    Location
    София, България
    Posts
    211

    Default

    Quote Originally Posted by ФЕРАРИСТ View Post
    Днеска между другото свалих лампите на буталата, и чесно казано останах разочарован от Денсото, не знам какви са другите впечатления, но ако не ми бяха изпаднали доста изгодни същите, със сигурност щях да пробвам НЖК варианта......постарах се уж да направя по детайлни снимки, но определено разтоянието на старите беше с поне 2-3 десети по голямо в сравнение с нова свещ, на снимките не си личи много тъй като го направих подобно на новите......двигателя е суркан към 60к, така по мой сметки първо на черната, сега на другата......някой има ли категорични наблюдения за НЖК.......ся не знам колко е нормално тва за едни свещи, но като цяло не ми хареса особенно.....

    Ако се причукат малко електродите,току виж изкарали още 60к

  11. #26
    Старши алфист nikolaaaay's Avatar
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Sofia
    Age
    47
    Posts
    2,267

    Default

    Quote Originally Posted by Bobo View Post
    Аз пък съм свалял на 80 000км и са си перфектни според мен ма аз не разбирам много
    Аз имам доста силни съмнения, че моите свещи са си оригиналните, на 111к км. в момента, понеже знам какво се е правило по колата от 55к км. пробег насам и оттогава не е сменяно абсолютно нищо по мотора освен масло и ангренажен ремък, а преди това едва ли са сменяни.

    П.С. Ти, че не разбираш е ясно. Моят дебитомер ме бяха засилили за "позаспал" ама ти с късмета на новобранеца ли, не знам как реши, че му няма нищо и вече 3-та година го чакам да заспи вечен сън, че нямам търпение да дам едни 500 лв. за нов, а тоя си работи и още.

  12. #27
    кара на Зсссгъстен въздух drigata's Avatar
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    софия
    Age
    46
    Posts
    1,573

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaaaay View Post
    Аз имам доста силни съмнения, че моите свещи са си оригиналните, на 111к км. в момента, понеже знам какво се е правило по колата от 55к км. пробег насам и оттогава не е сменяно абсолютно нищо по мотора освен масло и ангренажен ремък, а преди това едва ли са сменяни.

    П.С. Ти, че не разбираш е ясно. Моят дебитомер ме бяха засилили за "позаспал" ама ти с късмета на новобранеца ли, не знам как реши, че му няма нищо и вече 3-та година го чакам да заспи вечен сън, че нямам търпение да дам едни 500 лв. за нов, а тоя си работи и още.
    Кой ви е учил да се изразявате така красноречиво??????

    Не е важен смисъла,а броят на постовете.

  13. #28

    Default

    Заслужават ли си денсо 195 лв ги има в Алфисти бг ,даоха ми цена на нжк обикновенни в сервиз на фият 150 лв

  14. #29
    Ventura garage Mury's Avatar
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    София;кв.Бели брези
    Age
    42
    Posts
    10,437

    Default

    Quote Originally Posted by dimo View Post
    Тази работа със 100 хиляди километра важи само първия път на нов автомобил, защото тогава всичко по колата е ново и изрядно .По късно по колата постепено се явяват фактори които обуславят по скорошно износване(не само на свещи ) но въпреки това важи правилото по-хубавото е по-хубаво, тоест всичко което е по нисък клас си е по нисък клас !
    Те тва е истината
    Fiat Idea 05" 1.9 Mjet N tuning
    Lancia Ypsilon 00" 1.2 Elefantino blu
    Piaggio Liberty 05" 50cc 2T

    Alfa 33 1.7 16v SW-ex,Alfa 145 1.6 Boxer-ex,Alfa 146 TI-ex,Alfa 159 1.9 JTDm SW-ex

  15. #30

    Default

    В това състояние променят ли си начина на работа чувал съм доста добри неща за денсо иридум включително че повишават малко вървежа на колата и съм се навил да си взимам

Page 2 of 5 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •