Results 1 to 3 of 3

Thread: Проблем с лампичките на таблото.

  1. #1
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    burgas
    Posts
    78

    Default Проблем с лампичките на таблото.

    Момчета отказаха ми лампичките за датчика на температурата ... (много е гадно ,, вечерта не мога да следя температурата) когато си иска се пуска , когато си иска се спира ... Но като я запаля или свети или не свети изобщо . Същият проблем имам и с лампичката за градусите ... Ако може да ми дадете някой съвет как да ги сменя ? + това всеки път като запаля колата и ми се пуска климатроника и е много досадно да го спирам всеки път ... И още нещо хах много станаха но коли ... чупят се ... Като сменях крушките на фаровете ми светна лампата за грешка във светлините , но всички си е наред мисля че просто трябва да се изчисти грешката на компютъра да я закачам ...

  2. #2

    Default

    И по двата ти въпроса има теми.Даже и снимки.

    За лампите-трябва да свалиш конзолата и самите уреди и да се обърне внимание на буксите и леглата на лампите...някъде явно се губи контакт.

    За климатроника-има пускани няколко теми.Едната включително е моя.Явно при различни коли ,автоматичното включване се отстранява по различен начин.

    За чека-Няма да се изчисти,а просто си прегледай хубаво дали ти светят-габаритите,(мигачите,стоп светлините) и осветлението над регистр. ти табела(заден номер).
    Last edited by undy; 25-11-2012 at 18:09.
    156 2.4 JTD SW 140-ex./ 147 1.9 JTDM 150-ex./ 159 2.4 JTDM SW Qtronic 200-ex./
    GIULIA
    2.2 JTDM ​180 ZF8

  3. #3
    започва да се пристрастява
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    burgas
    Posts
    78

    Default

    Quote Originally Posted by undy View Post
    И по двата ти въпроса има теми.Даже и снимки.

    За лампите-трябва да свалиш конзолата и самите уреди и да се обърне внимание на буксите и леглата на лампите...някъде явно се губи контакт.

    За климатроника-има пускани няколко теми.Едната включително е моя.Явно при различни коли ,автоматичното включване се отстранява по различен начин.

    За чека-Няма да се изчисти,а просто си прегледай хубаво дали ти светят-габаритите,(мигачите,стоп светлините) и осветлението над регистр. ти табела(заден номер).
    Мерси много приятелю!!!

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •