Results 1 to 5 of 5

Thread: Вьпрос за софтуер

  1. #1
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default Вьпрос за софтуер

    хора имам алфа 147 и ми изгоря единственият ключ смениха ми го със някакъв подобен на ауди изглежда защото в алфа ми обявиха 300 лева за ключ и сега сичко си работи но един приятел ми каза че целият компютър на колата се шашкал и почвала да върви по друг начин да харчи по различно вярно ли е това че колата се шашка със новият ?

  2. #2
    Запален алфист dobromirski's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    481

    Default

    Бях отговорил шеговито, но на някой от медораторите май не му е било да майтап, и са го забърсали
    Та колега, това което си написал е все едно аз да си сменя кода на алармата на апартамента и да питам с какво това ще повлияе на микровълновата ми печка и сметката за ток
    В ключа има едно чипче, което "казва" на ECU-то да пали или не. Нищо повече !
    В горният пример, ти просто си сменил кода на алармата ( а някой просто я изключват (имото )) , нищо повече !

  3. #3
    Alfist benzinist spe4elist's Avatar
    Join Date
    Sep 2007
    Location
    Varna, BG
    Age
    56
    Posts
    4,349

    Default

    Quote Originally Posted by dobromirski View Post
    Бях отговорил шеговито, но на някой от медораторите май не му е било да майтап, и са го забърсали
    ----------invader-spe4elist----------
    Нещо протиФ?
    Когато на някой му се пекат яйца на г.за, най-неуместното е друг да се "шегувка" с това?

  4. #4
    Запален алфист slik4eto's Avatar
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    София
    Posts
    197

    Default

    не разбирам за това питам знам че е нормално българина да се подиграва с това....

  5. #5
    Запален алфист dobromirski's Avatar
    Join Date
    May 2009
    Location
    Плевен
    Age
    47
    Posts
    481

    Default

    не разбирам за това питам знам че е нормално българина да се подиграва с това....
    Ееее, колега чак пък да се подигравам
    Просто се пошегувах !!! Извинявай, но с 100 и кусор мнения във форума, доста си попрочел и вече би трябвало да си наясно с доста неща по колата, но с този въпрос направо си го просеше
    Извинявай , ако съм те засегнал.. PEACE !

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •